Zielona

Forum regionalne: Lubuskie
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

Oba obiekty służą do tego samego...uprawiania swojej pasji/zamiłowania... wystrój to rzecz drugorzędna.
Nie dotykałem osobiście kolegi i nie obraziłem nawet jednym słowem...
Piękna architektura Babimostu nie przemawia do mnie aż tak bardzo...a składka 500 pln to według mnie zwykła bezczelność i chociaż mogę sobie pozwolić na taki wydatek to nie pozwolę się grabić...
JohnGry

Re: Zielona

Post autor: JohnGry »

określenie "wystrój" w ogóle...

z mojego puntu widzenia jest inaczej. Szprotawa to obiekt typowo sportowy. dziurawienie środka czarnego okręgu bez ruszania się z wyznaczonego miejsca znudziło mi się parę tyś pocisków wstecz. ok, da się tam postrzelać i do innych celów, niemniej rozmiar i sposób urządzenia przestrzeni narzucają wiele ograniczeń. 50 m to już dla mnie za krótki dystans chociażby. pomimo, że to niekoszerne, lubię wykorzystywać zróżnicowane cechy kilku posiadanych sztuk strzeladeł w sposób mocno rozrywkowy. Babimost jest dla mnie idealny i żałuję że nie mieszkam obecnie w pobliżu. w Wawie/okolicach ciężko o obiekt z długimi osiami.

no i zaczynam robić kolekcjonerską, więc chyba jednak mam już mocno inne nastawienie.

co do kwot...
byłem w Babimoście 4 razy. nie zapłaciłem ani grosza, pomimo iż dopytywałem się o to. zwyczajnie było hasło - a wchodź i strzelaj. ba, ostatnim razem była otwarta brama i całkowita pustka, ani jednego człowieka. w sobotę.
gdybym miał taką strzelnicę pod ręką to nie wahałbym się ani chwili. tu u siebie wydaję na karnety bez problemu koło 2 tyś rocznie. więc 500 zł za nieograniczony dostęp do strzelnicy z opcją eventowo-grillową jest genialną koncepcją.
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

Jeśli mówimy o rozmiarach to kolega ma absolutną rację... możliwe że i mnie Szprotawaza jakiś czas się przeje...:-) Ja również zamierzam zrobić pozwolenie kolekcjonerskie tak więc i ja zmienię pewnie nastawienie...
Awatar użytkownika
Długi
Posty: 69
Rejestracja: pt 27.lip.2018 - 13:44
Lokalizacja: Lubin(zDolnyŚląsk)
Moja broń: Remington 44 5,5" z INOXU,a co...

Re: Zielona

Post autor: Długi »

Panowie,posiadam wejściówkę na 5 wejść na strzelnicę koło Gorzowa.Odsprzedam za 70zł lub zamienię za np.kule 454, 0,5kg prochu lub inne propozycje.Karnet ważny do końca roku.Poniżej link na obiekt.
http://doctorgun.eu/strzelnica,1014,pl.html
Awatar użytkownika
Nduro
Bywalec
Posty: 135
Rejestracja: śr 07.mar.2018 - 20:51
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: .45.54.58

Re: Zielona

Post autor: Nduro »

Do Szprotawy ktoś się wybiera kopcić w najbliższym czasie?
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

Może...a kiedy Ci pasuje...???
rynek
Posty: 1
Rejestracja: czw 21.lut.2019 - 22:19
Moja broń: new army 8

Re: Zielona

Post autor: rynek »

Byłem w tym roku kilka razy w LOKU w Szprotawie. Trzeba się umówić w tygodniu z opiekunem obiektu (który pracuje na etacie :) ) w takie godziny jakie mu pasują. Czasami w soboty też da radę. Dla mnie na miejscu, bomba. Kilka stanowisk strzeleckich, zostajemy sami i strzelamy. Koszt wyrobienia karty loku plus jakieś wpisowe to 100 zł. Czas spędzony na strzelnicy, tarcze, taker, marker darmo.

Również się pisze na wspólne strzelanie.
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

Nic nowego nie napisałeś kolego...tylko teraz opiekun jest chory i trzeba mu życzyć szybkiego wyzdrowienia jesli chcemy postrzelać...
Awatar użytkownika
Patryk999
Posty: 23
Rejestracja: czw 29.sie.2019 - 23:11
Lokalizacja: Zielona Góra
Moja broń: Większość colty

Re: Zielona

Post autor: Patryk999 »

Ktoś może wybiera się do Babimostu w najbliższym czasie podymic, mam urlop a samemu mi się nie chce jechać.
Nicram4444
Posty: 5
Rejestracja: czw 19.mar.2020 - 18:27
Moja broń: REMINGTON UBERTI 1858 5.5"

Re: Zielona

Post autor: Nicram4444 »

Witam serdecznie, kupiłem dzisiaj Remingtona 5.5" i brakuje mi tylko kulek i prochu. Na razie ciężko ocenić czy mądrym posunięciem będzie pójście na strzelnicę w większym gronie. Jak skończy się to szaleństwo z zarazą to chętnie postrzelam i wymienię się sprzętem i potrzebuje prochu😉
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

Nie potrzebujesz większego grona...wystarczy jeden/dwóch kumpli i można dymić, np w Gwardii albo w Raculi...
Nicram4444
Posty: 5
Rejestracja: czw 19.mar.2020 - 18:27
Moja broń: REMINGTON UBERTI 1858 5.5"

Re: Zielona

Post autor: Nicram4444 »

Jest tutaj ktoś kto ma kapkę za dużo prochu? Kupiłem czarnego w takim momencie że wszystko pozamykane, nawet granice. 662-140-970
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

Pisz do kolegi, ma ksywę Mazi...ma wszystko co potrzebujesz...

...chyba że to sprawa na wczoraj, zostało mi pół butelki czecha i mógł bym się podzielić ale gdzie i kiedy...
Nicram4444
Posty: 5
Rejestracja: czw 19.mar.2020 - 18:27
Moja broń: REMINGTON UBERTI 1858 5.5"

Re: Zielona

Post autor: Nicram4444 »

Jaki koszt? Skąd jesteś bo ja z Zielonej Góry. Jak trzeba to ja podjadę w okolicę
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

Nowa Sól...kosztów zero...
ODPOWIEDZ