Ciekawostki z Allegro

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
ODPOWIEDZ
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Ciekawostki z Allegro

Post autor: Larkana »

Biorąc pod uwagę, że wzór do wydruku tych rękojeści jeszcze niedawno (a może nadal gdzieś można znaleźć) był dostępny za darmo, materiał to wydatek groszowy to cena 100zl to dość dużo.
Brat mi takie okładziny wydrukował, nie korzystam, dla mnie wyglądają dużo gorzej niż oryginalne i nie są dużo wygodniejsze.
Rtd remi
Posty: 21
Rejestracja: sob 29.lut.2020 - 21:09
Moja broń: Remington 44

Re: Ciekawostki z Allegro

Post autor: Rtd remi »

Larkana pisze: pn 11.lip.2022 - 17:46 Brat mi takie okładziny wydrukował, nie korzystam, dla mnie wyglądają dużo gorzej niż oryginalne i nie są dużo wygodniejsze.
Wystaw :)
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Ciekawostki z Allegro

Post autor: Larkana »

Na dole wydruk nie wyszedł idealnie, i nie mam do tych okładzin nakrętki. Jak masz kogoś znajomego kto dysponuje drukarką 3D mogę poprosić brata aby poszukał kodów do wydruku.
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Ciekawostki z Allegro

Post autor: Larkana »

Na Allegro lokalnie facet wystawia bęben do pietty używany za 264 z przesyłką:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/beben ... -44-pietta
Wczoraj sam sobie jeden kupiłem (jeszcze nie doszedł ale jest z kup teraz więc z ochroną Allegro).
Bęben to chyba coś co się nie zużywa zbyt szybko, na zdjęciach widzę zużycie mniejsze niż w moim bębnie, który oddał 500-600 strzałów, nie mniej facet od wczoraj nie zmienił zdjęć ;)
Edit, już ktoś zgarnął.
ODPOWIEDZ