Gdzie sie podzial mkowalczuk ?

Awatar użytkownika
Smoking Gun
Bywalec
Posty: 443
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 15:12
Lokalizacja: Trójmiasto (no prawie)
Moja broń:

Post autor: Smoking Gun »

Fakt, w pewnym wieku, to sie juz popuszcza... :-o
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Odejście Rusznika i Mkowalczuka jest stratą dla tego forum, które ostatnio robi się niemrawe. Piszę to, choć z Markiem miałem ostro na pieńku. Admin-Moderator powinien jakoś ich "nawrócić". Jak nie będą chcieli, ich sprawa, ale próbę wyciągnięcia ręki trzeba wykonać. Liczę na wsparcie Kolegów w tej sprawie.
.Tomek.44
Bywalec
Posty: 193
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 12:01
Moja broń:

Post autor: .Tomek.44 »

jestem tego samego zdania ale forumowicze juz wyrazali swoje zdanie a admin ma swoj niezmienny poglad
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Tylko krowa nie zmienia poglądów. Tobie nie muszę tego tłumaczyć, ale może nie wszyscy Koledzy wiedzą, że Rusznik to czołówka polskich znawców broni historycznej, a Mkowalczuk ma imponującą wiedzę o coltach. Księgozbiory fachowe obu są imponujące. Takich ludzi nie można traktować jak gówniarzy, choćby nawet charaktery mieli paskudne.
Awatar użytkownika
andree
Bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 19:20
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Post autor: andree »

Artysta zawsze wyrasta ponad tłum. Podzielam zdanie MaćkaP.
waliza
Posty: 22
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 23:10
Moja broń:

Post autor: waliza »

Zdanie pewnie jak zadek kazdy ma swoje. Ja co do Rusznika jestem zdania , że nawet jesli ktos mialby przecudowna wiedze o czyms to nie znaczy , że jest sam jakimś cudem objawionym , nie upowaznia go to do tak chamskiego zachowania i takiego jakie mozna bylo zaobserwowac na obu forach. Dla mnie żadna strata.Albo ktos sie dzieli wiedza bo lubi i sam sie moze czegos dowie albo i nie ale przyjemnie jest komus doradzic albo nie. Łaske to niech robi ale komu innemu. Dla mnie bez żalu. Z tego co zauwazylem to nie został wyrzucony tylko klasycznie jak baba sie obrazil. To, że ktos ma ksiazke nie daje mu zadnych przywilejow w moich oczach a proszenie admina zeby blagał takiego buca o powrót bo ma ksiazki jest smieszne dla mnie. Przepraszam góry za ton i słowa. Pewnie bedzie burza , ale wyrazilem swoje zdanie, odmienne od innych i mysle ,że potrzebne w tym morz łez nad wielką stratą.
Awatar użytkownika
andree
Bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 19:20
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Post autor: andree »

waliza pisze:. Z tego co zauwazylem to nie został wyrzucony tylko klasycznie jak baba sie obrazil. To, że ktos ma ksiazke nie daje mu zadnych przywilejow w moich oczach a proszenie admina zeby blagał takiego buca o powrót bo ma ksiazki jest smieszne dla mnie. .
To zmienia postać rzeczy. Wycofuję się z tego, co poprzednio napisałem.
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Niestety, tego się nie da odtworzyć (była jakaś wymiana zdań na forum), ale może miał powód do obrazy, choć uważam, że zareagował nieco na wyrost.
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

Da się odtworzyć.
Kolega Rusznik w sposób chamski , bezpardonowy , używając wulgarnych słów znieważył kolegę Smoking Guna . Na moją prośbę , aby złagodził ton wypowiedzi , zareagował usuwając parę słów ogólnie uznanych za obraźliwe . Po następnej mojej interwencji , aby jednak poważnie potraktował moją prośbę ( bo post nadal nadawał się na wywalenie ) odpowiedział , że sytuacja wymaga właśnie takiego , a nie innego słownictwa. Ja byłem odmiennego zdania . Poprawiłem post Rusznika. Usunąłem wulgaryzmy , poprawiłem składnię , poprawiłem błędy ortograficzne . Nie zmieniłem sensu wypowiedzi. Nadal zawierała stanowczy sprzeciw kolegi Rusznika , dotyczący celu i sensu działań podjętych przez kolegę Smoking Guna w celu udowodnienia koszerności remika .
Kolega Rusznik uznał , że Admin nie ma prawa do takiej reakcji i zaprotestował w znany Wam sposób.

blackpowder

P.S. Trzeba zrozumieć , że forum ma formułę otwartą . Czytają , to nie tylko forumowicze . A : Jak cię widzą , tak cię piszą .
Nie zmieniam zdania , nie dopuszczę do grubiaństwa , chamstwa , itd. ..... PR na to nie pozwala.
Awatar użytkownika
Szuwaks
Posty: 43
Rejestracja: pn 23.paź.2006 - 22:55
Lokalizacja: Poduszkowo
Moja broń:

Post autor: Szuwaks »

Poprawiłem post Rusznika. Usunąłem wulgaryzmy , poprawiłem składnię , poprawiłem błędy ortograficzne

Rozumiem niezadowolenie kolegi, gdyż w ten sposób całkowicie zmieniłeś jego post.
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

Może masz rację . Trzeba było cały post od razu wywalić .

pozdrawiam
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Szuwaks to powiedział z głęboką ironią, taką nie do wydobycia. Ale masz rację, trzeba było wyrzucić cały post. Co do Rusznika - to on ma więcej zalet niż wad, chociaż te ostatnie ma ciężkie. Żal mi, że Go nie ma między nami. Strzelać nie umiem, to przynajmniej serce mam dobre.
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

Dzisiaj wieczorem wyjeżdzam na parę dni " w świat " . Nie będę miał łączności z forum . Czyli , macie 8 dni bez admina .
Ci , którym zablokowałem do 1 grudnia możliwość pisania , teraz ją odzyskali . Czy to wykorzystają i w jaki sposób , zależy od nich samych .

pozdrawiam
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Skoro wreszcie mogę się pożegnać - czynię to niezwłocznie.

Bywajcie i samych dyszek życzę.
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

mkowalczuk pisze:Skoro wreszcie mogę się pożegnać - czynię to niezwłocznie.
Marek.
chyba brzydko robisz:(
Strata kazdego piszacego nie bije w admina, nizezaleznie kto ma racje, ona bije w nas , czytalnikow :(
To co zrobil"'rusznik" z wykasowaniem swoich postow uderzylo tez we mnie :(
Usuwajc swoje posty, te z wiedza, robicie krzywde nie adminowi ale "czytaczom" - mysle ze robicie bardzo zle :(
A ambicje ???
Szkoda gadac:( Nie wiem gdzie przyjedziesz, ale rusznika obsobacze przy pierwszej okazji :(
On od tego nie umrze, ale tak sie nie robi niewinnym czytajacym, dlatego bede uzywal roznych slow:(
Obiecuje jedno, jak by mnie nie wkurzyl admin nie zabiore stad mojej wiedzy, jakakolwiek ona by nie byla.
Ostatnio zmieniony ndz 26.lis.2006 - 06:46 przez cpt.Nemo, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ