Gdzie sie podzial mkowalczuk ?

Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

Witam!
Jako uczestnik tamtej dyskusji uważam, że zrobiono dobrze ograniczając mkowalczuka. Widać nie tylko w moim odczuciu był agresywny i skłonny do słownych przepychanek. Przynajmniej ja to odczułem w stosunku do siebie.

Co do protestu. Nie należy mylić wolności z anarchią. Może należało wprowadzić forme żółtych kartek a nie od razu czerwoną. Ale na pewno nie zgodze się, że ograniczano wolność wypowiedzi.
Pozdrawiam!
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

Niestety nie przekonujesz mnie Samuelu . Każdy może mieć swoje zdanie i każdy je może wypowiedzieć na forum. Z zachowaniem ogólnie przyjętych zasad kultury. Zawsze reagowałem na chamstwo i nadal będę reagował . Piszesz , że rozumiesz , iż jesteś gościem. mkowalczuk tego nie rozumiał . Więc dałem mu czas do namyślenia się. Inna sprawa , czy skorzysta .

I aby wszystko było jasne dodam , że będe usuwał wszystkie posty napastliwe w treści , mocno uszczypliwe , chamskie i wulgarne .
Bez osądzania , kto pisze , czyim jest znajomym , jakie ma koneksje , ani bez zagłębiania się w merytoryczną wartość takiego postu .

pozdrawiam
Cereus
Posty: 49
Rejestracja: wt 31.paź.2006 - 14:50
Moja broń:

Post autor: Cereus »

Panie Admin.
Nie wiem czy jest pan drugim wcieleniem któregoś z naszych kolegów czy jest pan zupełnie z innej bajki.
Czy zna pan historię beżowego forum|?
Tak się składa że ludzie z tego środowiska choć właściwie z całej Polski znają się osobiście.To nie jest przypadkowa zbieranina osób.Jest ich mało i dużo więcej nie będzie.
Jak się zaczniemy bawić w przedszkole to może wszystko szlak trafić.
Popieram oczywiście postulat o odpowiedni poziom kultury wypowiedzi.
Ale nie można być przeczulonym za bardzo.Do kąta chyba nie będziemy sie wysyłać.

Pozdrawiam
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

Jestem BARDZO PRZECZULONY . Dlatego zdania nie zmienię . Chcecie pluć na siebie ? Proszę bardzo . Jest tyle miejsc , gdzie można to robić . Oprócz tego jednego.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Big Bear
Bywalec
Posty: 274
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 18:22
Lokalizacja: Gdynia
Moja broń:

Post autor: Big Bear »

No cóż śnieg popadał to zaczyna ,,żarcie się'' o byle gówno na forach :? Dorośli ludzie(i to z bronią :shock: )a zachowanie jak dzieci :oops:
Szczególnie mnie wzruszają te patetyczne ,,słowa otuchy''i nie mniej patetyczne ,,obrażanie się'' :lol: :lol: :lol: Nic tylko płakać się chce...

Ze śmiechu....


Przypominam o istnieniu czegoś takiego jak PW i mail do załatwiania wszelkich konfliktów.Będzie mniej i śmieszno i durno......
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:38
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Samuel Hawken »

Zawsze reagowałem na chamstwo i nadal będę reagował
Słusznie, tylko małe ale, możemy różnić się w ocenie chamstwa.

Tak się złożyło, że większość mojego życia przypadła na okres, kiedy o tym co mi wolno przeczytać (powiedzieć), a czego nie decydował urzędnik na Mysiej. Może dlatego alergicznie reaguje na nostalgie niektórych polityków za minionym okresem, którzy lepiej ode mnie wiedzą, co powinienem oglądać w telewizji, a co jest mi zakazane. W takim przypadku wyrażam swoje niezadowolenie kartą do głosowania. W przypadku forum mam komfort bezpośredniego wyrażenia swojego niezadowolenia, co też uczyniłem.
Jako admin masz prawo decydować o „życiu i śmierci” postów i ich autorów, jako uczestnik tego forum nie muszę zgadzać się z Twoimi decyzjami, tak jak nie zgadzam się teraz. I chociaż mamy podobny stosunek do braku kultury, to w przypadku Twoich decyzji uważam, że wylewasz dziecko z kąpielą. Wnioskuje, że podejmując kontrowersyjne decyzje, bliższa Ci jest subiektywna poprawność zachowania na forum, niż nasza integracja. A szkoda, sądziłem bowiem, ze to forum może zintegrować nasze środowisko i naprawić to, co zepsuł były moderator forum „beżowego”.

Adminie, bądź wielki i jeszcze raz przemyśl swoje decyzje.
Ostatnio zmieniony pt 03.lis.2006 - 10:39 przez Samuel Hawken, łącznie zmieniany 1 raz.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Post autor: Marek »

Czas temu jakiś w równie elegancki sposób zostałem razem z Łucznikiem wyrzucony z „beżowego” forum za krytykę oszukańczej imprezy w Warszawie. Nikt z uczestników tamtego forum wtedy nie zaprotestował, wychodząc widocznie z założenia, że skoro mnie to nie dotyczy, to nie moja to sprawa. Wczoraj w podobny sposób został usunięty z naszego grona mkowalczuk i tez nie widzę głosów protestu. Bardzo trudno pogodzić mi się z taka zachowawczą postawą, tym bardziej że wielu uczestników tego forum, to moi przyjaciele. Dlatego pytam: czy naprawdę nie widzicie, że odbierając nam prawo do swobodnej wypowiedzi zostaliśmy obrażeni, czy naprawdę przez swoje milczenie wyrażacie na to zgodę? A może myślicie, że Was to nie spotka, jak zapewne myślał mkowalczuk, kiedy Łucznik i ja zostaliśmy wyrzuceni z „beżowego” forum?
Twierdzenie, że niepoprawnych dyskutantów trzeba blokować, a ich posty usuwać jest nieprawdziwe, udowodnił to przykład zamkniętego z przyczyn ekonomicznych szarego forum. W czasie jego istnienia pomimo wielu przypadków różnicy zdań nikt nie został usunięty, chociaż nie zawsze posługiwano sie elegancką formą wypowiedzi. Zwyciężyła koncepcja, aby nie włączać się do pyskówek, dzięki czemu szybko umierały one śmiercią naturalną a ich dyskutanci narażali się na zwyczajną śmieszność.
Prawdą jest, że na tym forum jesteśmy tylko gośćmi i musimy przestrzegać prawa gospodarza, ale prawdą jest również, że jako goście też mamy swoje prawa, a te prawa zostały nam wczoraj odebrane.
Nie potrafiliśmy dogadać się w sprawie naszego identyfikatora, chociaż w końcowej fazie dyskusja zaczęła podążać w prawidłowym kierunku, więc może chociaż protest w sprawie usuwania uczestników forum i ich postów sprawi, że przynajmniej w tym zakresie wyrazimy naszą jedność?
Tamta sytuacja mnie ominieła, ale teraz niemam zamiaru nic nie zrobić.
Czy się to adminowi podoba nie ma dla mnie znaczenia.

Samuelu z tego co wiem Waldek już całą Waszą grupę, przywrócił na różówym forum napiszcie do Waldka, więc jeśli przestaniemy się dogadywać z blackpowder- adminem zostanie nam drugie forum.
aby wszystko było jasne dodam , że będe usuwał wszystkie posty napastliwe w treści , mocno uszczypliwe , chamskie i wulgarne .
Ciekawe jaką masz wykładnię do swoich ocen.
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

Wykładnia jest bardzo prosta. Nie czytasz postów ? Napisałem wszystko przejrzyście i wyraźnie.
Możesz robić bałagan , proszę bardzo . Ale nie tutaj . Nawołujesz do przejścia na inne forum ? . Bądź konsekwentny .


pozdrawiam
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Post autor: Marek »

Jestem na nim jak większość, nie muszę przechodzić, mogę to opuścić :-P

Koledzy nie mili alternatywy ale też już ją mają,
A z ta wykładnią nie o to mi chodziło, nie zrozumiałeś.
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

Bycie tutaj ma być frajdą dla wszystkich . Nie tylko dla tych co piszą , również dla tych co czytają . Pisząc po chamsku , bez dozy krytyki do tego co się pisze , nieuprzejmie , wulgarnie , debilnie , powodujecie , że to miejsce może być postrzegane jako bagno , w którym tarzają się czarnoprochowcy .
Mnie płacą za to , aby było inaczej .
Możecie jednego być pewni . Chamstwo będzie tępione. Bez względu z , której strony nadejdzie i jaką będzie miało formę.


pozdrawiam
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

blackpowder pisze: Pisząc po chamsku , bez dozy krytyki do tego co się pisze , nieuprzejmie , wulgarnie , debilnie ,
No i po to jest "smietnik", powiedzmy tygodniowy, zebysmy sami mogli ocenic jakosc wywalonych postow ?
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

Śmietnik został usunięty . Niech ci co piszą , dobrze się zastanowią , co piszą .

pozdrawiam
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Post autor: Marek »

To ja w takim razie uważam że
Bycie tutaj ma być frajdą dla wszystkich....Mnie płacą za to , aby było inaczej ... :lol: ... Możecie jednego być pewni . Chamstwo będzie tępione. Bez względu z , której strony nadejdzie i jaką będzie miało formę.
coś mi to przypomina z działu humor :
Sprzedam Kompletne wydanie Encyklopedii Britannica.
45 tomow. Stan doskonaly.
1000 dolarow lub najlepsza oferta
Dluzej nie bedzie mi potrzebna.
Ozenilem sie w zeszlym tygodniu.
Zona wie, [cenzura], wszystko
Admin się chyba ochajtał i pyta o wszystko żonę :lol:

W takim razie daje sobie sam bana do czasu aż Marek Kowalczuk nie będzie mógł pisać na tym forum.
Jeden wszystko wiedzący moderator już był i teraz jest na emeryturze.
Raz już kolegów z Czerska tak potraktowano i nikt nic nie zrobił - a co poniektórzy myślą że ustawy będą zmieniać.

Cześć koledzy.
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

Chamstwo bedzie tępione pisałem i dotrzymam słowa. Cytat ma to do siebie , że jest cytatem .
Idziesz na ławeczkę Marku , na tydzień.

pozdrawiam
zen
Posty: 52
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 21:06
Lokalizacja: Warka
Moja broń:

Post autor: zen »

Admin miał uspokajać dyskusję a ją jątrzy :ops: Nie podoba mi się to :-P W takim razie poproszę o wysłanie mnie na ławeczkę bo coś czuję że na niej będzie doborowe towarzystwo. Nienawidzę kłótni, ale jeszcze bardziej niesprawiedliwości i natchnionych wszechwiedzących uszczęśliwiaczy. Admin patrz końca by wogóle ktoś na tym forum coś pisał bo tak robiąc wywalisz wszystkich. Nawet sąd pierwszy wyrok daje w formie ostrzeżenia. Ide odpocząć na ławkę kar, powiedz mi Adminie na ile zasłużyłem tym "chamskim" postem 8)
ODPOWIEDZ