Gdzie sie podzial mkowalczuk ?

Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Gdzie sie podzial mkowalczuk ?

Post autor: cpt.Nemo »

No wlasnie, podobno wywalony ?
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:38
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Samuel Hawken »

Przeczytałem na "beżowym" post mkowlaczuka o jego usunieciu z tego forum. Oczekuje wyjaśnienia Admina.
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Ale dlaczego? Co sie stało? Czy to nie jest przypadkiem jakies nieporozumienie? Nie chce mi sie wierzyc :o Ktos to musi wyjasnic... chocby dla naszej wiedzy.
Awatar użytkownika
Smoking Gun
Bywalec
Posty: 443
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 15:12
Lokalizacja: Trójmiasto (no prawie)
Moja broń:

Post autor: Smoking Gun »

Chyba niewywalony, tylko zawieszony w czynnościach na jakiś okres…aby odparował.
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Nie mozna zgodzic sie na usuwanie gosci ot tak bo cos tam i takie tam. Takie zgrzyty tylko szkodza, o ile byly w ogole jakies zgrzyty. Czekamy na wyjasnienia. :? Odparowal, a dlaczego? Rodzi sie coraz wiecej pytan, moze kryminal napiszemy?
Ostatnio zmieniony czw 02.lis.2006 - 23:31 przez Wiola, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Smoking Gun
Bywalec
Posty: 443
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 15:12
Lokalizacja: Trójmiasto (no prawie)
Moja broń:

Post autor: Smoking Gun »

Miał dyskusje z MaciekP.
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Rozumiem, nie obserwowalam tego tematu. Po pierwsze nie wyrzucajmy sie, po drugie nie prowokujmy, MackuP, powinienies troche wyluzowac. Za powazny jestes.
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

To na tym Forum bedzie mozna ot tak czlowieka wywalic bez zadnej informacji czy ostrzezenia na stale lub dowolny czas?
A znikajace posty juz nie laduja w smietniku ?
To moze odbudujmy to ktore padlo a na ktorym ostatnio bylismy.
Jesli to tylko kwestia oplat to moze zrobimy zrzute ?
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Jezeli trzeba sie czyms martwic, to tylko tym, ze paru doroslych facetow nie potrafi zamienic kilku zdan bez wiecznego obrzucania sie blotem, wycieczek osobistych, "ja panu nie przerywalem" i tak dalej.
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:38
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Samuel Hawken »

Przykład zamkniętego niedawno szarego forum arms.cxm.pl udowodnił, że nasze dyskusje nie muszą podlegać cenzurowaniu i odwrotnie, usuwanie według sobie tylko znanego „widzi mi się” niewygodnych postów i wyrzucanie bez uprzedzenia uczestników dyskusji nie przyniosło cenzorowi „beżowego” forum splendoru i doprowadziło do podziału naszego środowiska. Wielka to szkoda, że tej jakże oczywistej prawdy nie dostrzegłeś Adminie. Dlatego stawiam warunek, albo przywrócisz mkowalczuka na forum i przestaniesz usuwać nasze posty, albo wycofam się z uczestnictwa w tym forum i namówię kolegów, aby zrobili to samo.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Post autor: Marek »

Miał dyskusje z MaciekP.
A MaciekP też wisi ????
czy jest ?
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Post autor: Marek »

Dlatego stawiam warunek, albo przywrócisz mkowalczuka na forum i przestaniesz usuwać nasze posty, albo wycofam się z uczestnictwa w tym forum i namówię kolegów, aby zrobili to samo.
Popieram
zen
Posty: 52
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 21:06
Lokalizacja: Warka
Moja broń:

Post autor: zen »

Też mi szczęka opadła jak przeczytałem posty na beżowym :shock:
Wojtek ma rację i moje poparcie!!!
tomek.44
VIP
Posty: 98
Rejestracja: wt 10.paź.2006 - 15:58
Moja broń:

Post autor: tomek.44 »

mkowalczuk nie został usunięty z forum. Jest zawieszony na jeden tydzień ( tak samo jak jego poprzednik) . Nie był pierwszy i pewnie nie ostatni . Nie za treść postów , tylko za formę . Jak ktoś się bierze do pisania , to niech zakłada , że ktoś będzie to czytał. Np. Admin, który dla zachowania odpowiedniego poziomu kultury na forum jest skłonny poświęcić paru gości.

pozdrawiam

P.S. Mnie chlew przeszkadza. A Wam ?
Awatar użytkownika
Samuel Hawken
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:38
Lokalizacja: Bractwo Kurkowe Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Samuel Hawken »

A MaciekP też wisi ????
czy jest ?
A jakie to ma znaczenie?

Czas temu jakiś w równie elegancki sposób zostałem razem z Łucznikiem wyrzucony z „beżowego” forum za krytykę oszukańczej imprezy w Warszawie. Nikt z uczestników tamtego forum wtedy nie zaprotestował, wychodząc widocznie z założenia, że skoro mnie to nie dotyczy, to nie moja to sprawa. Wczoraj w podobny sposób został usunięty z naszego grona mkowalczuk i tez nie widzę głosów protestu. Bardzo trudno pogodzić mi się z taka zachowawczą postawą, tym bardziej że wielu uczestników tego forum, to moi przyjaciele. Dlatego pytam: czy naprawdę nie widzicie, że odbierając nam prawo do swobodnej wypowiedzi zostaliśmy obrażeni, czy naprawdę przez swoje milczenie wyrażacie na to zgodę? A może myślicie, że Was to nie spotka, jak zapewne myślał mkowalczuk, kiedy Łucznik i ja zostaliśmy wyrzuceni z „beżowego” forum?
Twierdzenie, że niepoprawnych dyskutantów trzeba blokować, a ich posty usuwać jest nieprawdziwe, udowodnił to przykład zamkniętego z przyczyn ekonomicznych szarego forum. W czasie jego istnienia pomimo wielu przypadków różnicy zdań nikt nie został usunięty, chociaż nie zawsze posługiwano sie elegancką formą wypowiedzi. Zwyciężyła koncepcja, aby nie włączać się do pyskówek, dzięki czemu szybko umierały one śmiercią naturalną a ich dyskutanci narażali się na zwyczajną śmieszność.
Prawdą jest, że na tym forum jesteśmy tylko gośćmi i musimy przestrzegać prawa gospodarza, ale prawdą jest również, że jako goście też mamy swoje prawa, a te prawa zostały nam wczoraj odebrane.
Nie potrafiliśmy dogadać się w sprawie naszego identyfikatora, chociaż w końcowej fazie dyskusja zaczęła podążać w prawidłowym kierunku, więc może chociaż protest w sprawie usuwania uczestników forum i ich postów sprawi, że przynajmniej w tym zakresie wyrazimy naszą jedność?

PS. Ja do chlewu nie wchodze, więc nie moja to sprawa.
ODPOWIEDZ