Beryl Sport

mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Nie wiem jak to jest realizowane. Jest przycisk NV i po jego naciśnięciu znaczek znika. W zupełnej ciemności jest ledwo, ledwo widoczny przy maksymalnym rozjaśnieniu go.
Noktowizję mam w kamerze video, ale nie mam jak zajrzeć kamerą do kolimatora dopiętego do karabinu, a nie chce mi się zdejmować do z karabinu :-)
Może gdyby się trafił jakiś tani montowizor z demobilu to bym kupił, ale w sumie -aż tak ciekawy nie jestem.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Była okazja by zrobić test hamulca produkcji Kolegi Cerber i tak mi się spodobał, że został już u mnie. Dziś puściłem za niego kasę :-)
Produkt jest przeznaczony na karabinek Beryl Sport. Od poprzedniej wersji różni sie tym, że nie wymaga zdjęcia fabrycznego "gwizdka" i wg producenta pozwoli startować w IPSC Semi-Auto Standard i LS Klasycznej.
http://youtu.be/yaAKV-pQuAI


Od siebie napiszę: świetny produkt. Jedyne miłośnicy kopiacej broni będą niezadowoleni. Z tym hamulcem strzelanie z Beryla staje się tak samo "nudne" jak strzelanie z wiatrówki PCP lub karabinka 22lr. Tyle, że cut drożej i dalej no i hałas sporo większy :-)

Testy przeprowadzone na dystansie 35 m pozwalają szybko oddać dowolną ilość strzałow do tarczy NT 23P. Wszystkie kule trafiają w cel
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Post autor: Matlak »

Praktyczna sprawa ;) Kiedyś chciałem sobie kupić PBS-1 miałem okazyjną cenę ale zrezygnowałem ostatecznie :)
ODPOWIEDZ