Przepraszam, czy tu biją?

ODPOWIEDZ
Czarek
Posty: 9
Rejestracja: pt 30.gru.2011 - 09:46
Lokalizacja: obecnie Wawa
Moja broń:

Przepraszam, czy tu biją?

Post autor: Czarek »

Dzień Dobry jestem tu Nowy,

Nazywam się Czarek i jestem procho-holikiem, a jak sobie nie strzelę raz na jakiś czas to mi się wszystko trzęsie.
Witam Szanownych :)
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

:D

Serdecznie witam.
Też tak jak Ty mam, więc Cię rozumiem ale ostatnio, niejako dodatkowo musi mną jeszcze solidnie wstrząsnąć w czasie strzału więc przesiadłem się na nitro.
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

Tu na pewno nie biją, też chyba nikt nie wyzywa.
Nawet nie spotkałem się z twierdzeniem że jakiś region Polski jest lepszy, bogatszy niż inne :lol: NA SZCZĘSCIE.
Często tu zaglądam, bardzo rzadko piszę.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mkl1
Stary bywalec
Posty: 1000
Rejestracja: śr 25.paź.2006 - 14:18
Lokalizacja: KATOWICE
Moja broń:

Post autor: mkl1 »

:ok:
kajek67
Posty: 1
Rejestracja: czw 06.sty.2011 - 00:35
Lokalizacja: Nysa
Moja broń:

Post autor: kajek67 »

Się również przywitać chciałbym. Zarejestrowałem się coś koło roku temu, i .... zasadniczo chłonę wiedzę Braci Strzeleckiej :D . Strzelam odkąd pamiętam to z z tego, to z owego. Mama mówiła, że jak pójdę do wojska to mi przejdzie. Nie przeszło :-) . Śniłem o remiku i teraz go mam :-D . Pozdrawiam wszystkich dziurawiących papier :P
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

:D

Witaj!
coltnavy44
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn 01.gru.2008 - 21:06
Lokalizacja: Toruń
Moja broń:

Post autor: coltnavy44 »

To i ja się do przywitek dołączę - dawno nie pisałem bo czas nie pozwala - witam Panów kajka67 i Czarka :D
Czarek
Posty: 9
Rejestracja: pt 30.gru.2011 - 09:46
Lokalizacja: obecnie Wawa
Moja broń:

Post autor: Czarek »

:D
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Post autor: Matlak »

Jako że na szybko innego wątku powitalnego nie znalazłem to tu się przywitam :D Dzień dobry ;D Trafiłem tu z bron.iweb.pl. Pracuję i mieszkam na pojezierzu drawskim a 17km od Unisławia mam dziewczynę u której jestem raz, dwa razy w miesiącu, więc pewnie prędzej czy później trafię na strzelnicę stowarzyszenia ;D Strzelam z nitro, zwłaszcza w pracy :) kbk ak :) mam osiągnięcia w branżowych zawodach, w tym udział w mistrzostwach Wojska Polskiego jako zawodnik rezerwowy :) Trenowałem tylko przed zawodami, więc cała moja historia rzetelnych treningów zawiera się w niecałych 2 miesiącach :) Mam zamiar zdobyć pozwolenie na broń i trenować, trenować, trenować. Ciągnie mnie w kierunku strzelania długodystansowego. Generalnie lubię strzelać :) Pozdrawiam.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Witaj
Śledzę Twe posty na iwebie.
Gratuluję dogadania się z bronią etatową.

Polecam korzystać z każdej okazji do strzelania z wszystkiego z czym się spotykasz, a jeśli będziesz w okolicy Szczecina, to daj znać. Może poznasz frajdę strzelania z Tiki z dobrą optyką :)
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Post autor: Matlak »

Cholera, nie wiedziałem że jestem taki sławny ;D z miłą chęcią bym strzelił z varminta :) jak dotąd miałem okazję postrzelać ze zwykłych sztucerów w kalibrze 30-06, jeden był niezwykły ;D dwutaktowy Merkel :)
Czarnowidz
Stary bywalec
Posty: 815
Rejestracja: pt 18.lis.2011 - 21:37
Lokalizacja: 3Miasto
Moja broń: Remington NMA1858 uberti TI, Kentucky flintlock

Post autor: Czarnowidz »

Ja również witam! :D
Awatar użytkownika
scyzor
Stary bywalec
Posty: 502
Rejestracja: śr 18.maja.2011 - 18:50
Lokalizacja: Bydgoszcz / Trzemeszno
Moja broń:

Post autor: scyzor »

Witam kolegę :)
Co prawda mam do Unisławia najbliżej ze strzelnic "terenowych" ale jakoś nie udało mi się tam jeszcze dotrzeć. Ale kto wie - może się spotkamy tam - jakby co użyczę Ci moją kentaczkę o ile zechcesz :)
ODPOWIEDZ