Słupsk czy ktoś tu strzela z rewolwerów lub innej broni CP ?

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Słupsk czy ktoś tu strzela z rewolwerów lub innej broni CP ?

Post autor: stulpner »

Jak w tytule szukam pasjonatów CP ze Słupska i okolic celem wymiany doświadczeń oraz wspólnego strzelania.
Awatar użytkownika
Big Bear
Bywalec
Posty: 274
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 18:22
Lokalizacja: Gdynia
Moja broń:

Post autor: Big Bear »

Najbliżej to będziesz miał kolegów w Pucku.Strzelają w klubie Grot.My z Trójmiasta też czasami tam zaglądamy :P
jedrasz
Posty: 8
Rejestracja: śr 14.sty.2009 - 18:03
Lokalizacja: Pomorze - Kaszuby
Moja broń:

Post autor: jedrasz »

Witaj Stulpner !
W Słupsku i okolicy wg mojego rozeznania jest straszliwa posucha na użytkowników broni CP. Ja jestem z okolicy Bytowa (też samotnik). Kupiłem sobie Walkera. Jest to fajny - nie za duży i nie za mały - w sam raz dla mnie rewolwer. Z niecierpliwością czekam na pierwsze strzelanie - jak narazie kompletuję akcesoria. Powiedz (jeśli wiesz) gdzie najbliżej dostanę kapiszony, bo u nas w sklepie myśliwskim oraz w Kościerzynie ich nie ma (w Słupsku jak wiem też nie można ich dostać). Pozdrawiam - jedrasz.
jedrasz
Posty: 8
Rejestracja: śr 14.sty.2009 - 18:03
Lokalizacja: Pomorze - Kaszuby
Moja broń:

Post autor: jedrasz »

Witaj Stulpner !
W Słupsku i okolicy wg mojego rozeznania jest straszliwa posucha na użytkowników broni CP. Ja jestem z okolicy Bytowa (też samotnik). Kupiłem sobie Walkera. Jest to fajny - nie za duży i nie za mały - w sam raz dla mnie rewolwer. Z niecierpliwością czekam na pierwsze strzelanie - jak narazie kompletuję akcesoria. Powiedz (jeśli wiesz) gdzie najbliżej dostanę kapiszony, bo u nas w sklepie myśliwskim oraz w Kościerzynie ich nie ma (w Słupsku jak wiem też nie można ich dostać). Pozdrawiam - jedrasz.
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Post autor: stulpner »

Kup na Allegro lub w firmach specjalizujących sie w CP.Ja mam Navy kal 36 jak juz zdobędziesz wszystko to zapraszam na strzelnicę a Jezierzycach chętnie dam Tobie postrzelać z Navika no i chciał bym trochę podymic z Walkera gdyz też chcę sobie takiego sprwić.Do Jezierzyc masz rzut beretem więc jak masz chęć to zapraszam!
jedrasz
Posty: 8
Rejestracja: śr 14.sty.2009 - 18:03
Lokalizacja: Pomorze - Kaszuby
Moja broń:

Post autor: jedrasz »

Witaj Stulpner !
Jak będę miał wszystko i jak puści zima, to skorzystam z zaproszenia ! Jak się z Tobą skontaktować ? - pozdrawiam serdecznie .
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Post autor: stulpner »

Kontakt na arturhinca1@wp.pl
Byłem dzis na strzelnicy ale warunki były kiepskie! śnieg sypał w oczy ,drewno na ognisko mokre więc kiełbasa była raczej ciepła niż upieczona.Zabrałem fiolek jak na wojnę ale wystrzeliłem tylko jeden bembenek.Pierwszy strzał prawie dycha drugi dziewiątka no a reszta na białym.Przyczyna była prozaiczna poluzował się klin no i wtedy kule Pan Bóg nosił!
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Post autor: stulpner »

A wiec jak zima odpuści to zapraszam!Może zarazisz jeszcze jakiegoś kolegę to zrobimy sobie mini zawody :D
jedrasz
Posty: 8
Rejestracja: śr 14.sty.2009 - 18:03
Lokalizacja: Pomorze - Kaszuby
Moja broń:

Post autor: jedrasz »

W moich stronach jestem samotnym wilkiem niestety. Kumple których namawiam do czarnoprochowca jakoś tak kręcą głową - woleliby jakiś tam trywialny pistolet automatyczny i jeszcze pewnie by samodzielnie zmienał im magazynki i był samoczyszczący... Dziękuję za namiary. Pozdrawiam - j.s.
jedrasz
Posty: 8
Rejestracja: śr 14.sty.2009 - 18:03
Lokalizacja: Pomorze - Kaszuby
Moja broń:

Post autor: jedrasz »

W moich stronach jestem samotnym wilkiem niestety. Kumple których namawiam do czarnoprochowca jakoś tak kręcą głową - woleliby jakiś tam trywialny pistolet automatyczny i jeszcze pewnie by samodzielnie zmienał im magazynki i był samoczyszczący... Dziękuję za namiary. Pozdrawiam - j.s.
czarek00
Posty: 37
Rejestracja: pn 15.mar.2010 - 17:37
Lokalizacja: Koszalin
Moja broń:

Post autor: czarek00 »

To moze sie znajdzie ktos z Koszalina lub okolic kto strzela z CP?
płk
Posty: 6
Rejestracja: sob 27.mar.2010 - 08:25
Moja broń:

Post autor: płk »

W SŁUPSKU DZIAŁA KLUB STRZELECKI "GRYF SŁUPSKI" A W JEGO RAMACH SEKCJA MIŁOŚNIKÓW BRONI CZARNOPROCHOWEJ , MAY KILKA SZTUK BRONI CZ.P. - 2 KARABIN I 2 PISTOLETY KAL.45 A PRYWATNIE KILKU Z NAS MA COLTY NAVY KAL. 36. SERDECZNIE ZAPRASZAM ZAINTERESOWANYCH , KONTAKT : 59 8426769 LUB 602399882 - POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA NA STRZELNICY .
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Post autor: stulpner »

Dawno mnie tu nie było ! Myślę nnad zakupem remingtona no chcę udać się z nim na strzelnicę Gryfa.
Czarnowidz
Stary bywalec
Posty: 810
Rejestracja: pt 18.lis.2011 - 21:37
Lokalizacja: 3Miasto
Moja broń: Remington NMA1858 uberti TI, Kentucky flintlock

Post autor: Czarnowidz »

No to kupuj. 8)
Awatar użytkownika
stulpner
Posty: 93
Rejestracja: pn 17.lis.2008 - 08:29
Lokalizacja: Jezierzyce koło Słupska
Moja broń:

Post autor: stulpner »

płk pisze:W SŁUPSKU DZIAŁA KLUB STRZELECKI "GRYF SŁUPSKI" A W JEGO RAMACH SEKCJA MIŁOŚNIKÓW BRONI CZARNOPROCHOWEJ , MAY KILKA SZTUK BRONI CZ.P. - 2 KARABIN I 2 PISTOLETY KAL.45 A PRYWATNIE KILKU Z NAS MA COLTY NAVY KAL. 36. SERDECZNIE ZAPRASZAM ZAINTERESOWANYCH , KONTAKT : 59 8426769 LUB 602399882 - POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA NA STRZELNICY .
Mam pytanie ilu jest czarnoprochowców w sekcji , czy można dowiedzieć się czegoś więcej na temat działalności grupy?
ODPOWIEDZ