Pare pytan - mam nadzieje ze ktos tutaj jeszcze zaglada :)

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
LeszekC
Posty: 11
Rejestracja: pn 26.lut.2007 - 20:00
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Moja broń:

Post autor: LeszekC »

Witam.
Nie mówicie Nowemu o najważniejszej różnicy między pistoletem a rewolwerem-to mycie i celność.
R0GNAR
Bywalec
Posty: 333
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:08
Moja broń:

Post autor: R0GNAR »

Ja ładuje jeszcze inaczej :lol: proch przybitka pobojczyk i tak 6 razy, nastepnie kula pobojczyk 6 razy no i kapiszony na koncu.Jakos tak sobie wypracowalem nawyki ze wydaje mi sie ze ,,szybciej" jest gotow do strzalu choc pobojczyk jest 2 razy w ruchu na jedna komore :D Co do smarowania bebna to jestem zwolennikiem kul nadkalibrowych wiec nie smaruje (temat poruszany w nieskonczonosc :? ).Pistolet szybciej nabijesz i strzelisz lecz strzelisz raz, rewolwer po nabiciu daje ci mozliwosc 5-6 strzałow a tak serio to najbardziej liczy sie to czy chcemy strzelac sportowo czy rekreacyjnie i jakie klimaty czujemy , czy TO własnie nie jest sedno sprawy ? :D
salvatorfabris
Posty: 37
Rejestracja: śr 27.lut.2008 - 14:02
Moja broń:

Post autor: salvatorfabris »

Rognar napisał:
"Pistolet szybciej nabijesz i strzelisz lecz strzelisz raz, rewolwer po nabiciu daje ci mozliwosc 5-6 strzałow a tak serio to najbardziej liczy sie to czy chcemy strzelac sportowo czy rekreacyjnie i jakie klimaty czujemy , czy TO własnie nie jest sedno sprawy ?"
Strzał w dychę, według mnie właśnie o to chodzi. Ja nie uważam, że coś jest lepsze czy gorsze. Ale różnic w obsłudze nie sposób nie zauważyć. Rewolwery lubię na tyle, że sprawiłem sobie trzy. Nie poprzestałem też na jednym pistolecie. I Kolegę, który otworzył temat zapewne czeka to samo.
ODPOWIEDZ