Chciałbym spróbować strzelania z CP

Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

WiS pisze:
Mincerz pisze:Razem dokonamy zajazdu na Was?
Szykujcie strzelnicę! Będzie gdzie się pobawić i spotkać.
Pozdrawiam!
Na "nas"...?
Szykujemy.
Nie tylko strzelnicę, wszystko zgodnie ze wstępnymi uzgodnieniami 8)
Was, was Towarzyszu.. :-)

Jest Poznański Regiment Odprzodowy, jest Warszawski Szwadron Kawalerii CP to może być Świętokrzyska Brygada CP... 8-)
Żarty, żartami ale jeżeli będzie kolejna silna grupa zapaleńców cp wraz z dobrą strzelnicą to jest to bardo dobra wiadomość dla "sprawy strzelania bez różowego papierka".
Niech jeszcze podrośnie w siłę grupa z Łodzi i kolejne białe plamy będą znikać z mapy Polski.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
WiS
Posty: 86
Rejestracja: ndz 30.gru.2007 - 15:12
Lokalizacja: Kielce
Moja broń:

Post autor: WiS »

"Brygada Świętokrzyska"... może nie wszystkim dobrze się kojarzyć 8) ;-)
Awatar użytkownika
Godo
Posty: 17
Rejestracja: śr 30.sty.2008 - 11:08
Lokalizacja: Łódź
Moja broń:

Post autor: Godo »

w przypadku najazdu będę już " uzbrojony" --ostrzegam bronię się do upadłego ,,-- żywcem mnie nie weźmiecie .
8-) 8-) 8-) :-D
Awatar użytkownika
Godo
Posty: 17
Rejestracja: śr 30.sty.2008 - 11:08
Lokalizacja: Łódź
Moja broń:

Post autor: Godo »

skoncentrujmy się lepiej na " Wykusie " , ma lepsze tradycje niż Łódź -- > ( do czasu :P )
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

Godo pisze:w przypadku najazdu będę już " uzbrojony" --ostrzegam bronię się do upadłego ,,-- żywcem mnie nie weźmiecie .
8-) 8-) 8-) :-D
Branie do niewoli to jakieś nowoczesne metody prowadzenia walk.
Niszczy się siłę żywą nieprzyjaciela bez litości.
Mniej chętnych do żarcia i picia.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Mincerz pisze: Branie do niewoli to jakieś nowoczesne metody prowadzenia walk.
Niszczy się siłę żywą nieprzyjaciela bez litości.

Pozdrawiam!
Do niewoli się nie bierze , to racja . Ale się nie niszczy , tylko rani . To okrutne , ale tak się robi .

pozdrawiam
Awatar użytkownika
WiS
Posty: 86
Rejestracja: ndz 30.gru.2007 - 15:12
Lokalizacja: Kielce
Moja broń:

Post autor: WiS »

bronię się do upadłego ,,-- żywcem mnie nie weźmiecie .
Hmmm, zaczęliśmy znajomość od Warki, a skoro Żywcem nie weźmiemy, przyjdzie pora na coś poważniejszego...

Jakaś ruda wóda na myszach, albo jałowcówka, na przykład.

;-)
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

amadeusz pisze:Do niewoli się nie bierze , to racja . Ale się nie niszczy , tylko rani . To okrutne , ale tak się robi .
Widywalem takich strasznie poranionych po nocnych bojach ze az sie serce sciskalo i drzala reka podajaca piwo :))
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

cpt.Nemo pisze:
amadeusz pisze:Do niewoli się nie bierze , to racja . Ale się nie niszczy , tylko rani . To okrutne , ale tak się robi .
Widywalem takich strasznie poranionych po nocnych bojach ze az sie serce sciskalo i drzala reka podajaca piwo :))
Pić się chce , a tym ostatnim zachowanym , złocistym , z pianką , trzeba się podzielić :) . Oto okrucieństwa istota .

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

amadeusz pisze:Pić się chce , a tym ostatnim zachowanym , złocistym , z pianką , trzeba się podzielić :) . Oto okrucieństwa istota .
pozdrawiam
Naprawdę, lepiej oszczędzić cierpień. Tak jest bardziej humanitarnie.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Godo
Posty: 17
Rejestracja: śr 30.sty.2008 - 11:08
Lokalizacja: Łódź
Moja broń:

Post autor: Godo »

E.U.Geniusz pisze:
Godo pisze: W Łodzi niby "wszystko" jest - poza basenami , strzelnicami [...]
Zmyślasz.. :)

Jakoś nic mi nie przeszkadza bywać na basenie 3-4x w tygodniu.

A co do strzelnic to doliczyłem się 7 sztuk, z czego na co najmniej dwu, "Społem" i "Orzeł", można bez większego problemu strzelać z CP. Osobiście korzystam z Orła (ul. 6 Sierpnia): wpisowe 40 zł, miesięczna składka 20 zł, strzelać można we wtorki i czwartki 14-17, oraz w soboty 10-14, z tym, ze w soboty na osi 25m jest gęsto od strzelających z nitro i marudny, strzelnicowy dziadek jest wtedy jeszcze bardziej marudny. :)

NB Ja przeważnie strzelam we czwartki o 14 ale gdyby Ci bardzo zależało, to mogę się ruszyć również w którąś sobotę.

byłem na następujących ;
Łódź 90-645, 6 Sierpnia 71 WKS "Orzeł" WAM Łódź
Łódź 91-425, Północna 36A KS "Społem" Łódź
Łódź 92-318, Al..Marsz.J.Piłsudskiego 141 KSS "Strzelmistrz" Łódź
Łódź 93-373, Pryncypalna 94 SKOR "Kartacz" Łódź
Łódź 94-303, Konstantynowska 1 KS LOK "Dziesiątka" Łódź
Łódź 94-303, Konstantynowska 1 KSS "Strzelec" Łódź
Łódź na Brusie
Nowosolna pod Łodzią

na Olrle < dziś o godź 11:00> wygląda jak wychodek , strach wejść pod okap bo się zawali , do tego zamkniete na 4 spusty , nawet kartki o której można kogoś zastać nie ma ,- żenująca rudera

Społem , szef ma 74 lata i ma dupie , dym i CP

Pryncypalna - teren wojskowy - dla ofic rezerwy

Konstantynowska 1 tylko .22 bo obok w parku niemwlaki dostają biegunki a kozy tracą mleko od strzelania z CP

Nowosolna - zamknieta i zlikwidowana przez mieszkańców bo im przeszkadzało


gdzie stzrelać ???
1.Piotrków ok 80 km
2.Pyszkowice ok 70 km
3.Łask


Al Marsz J Piłsudskiego - sprawdze ale wątpie zeby w centrum dali pozwolenie na CP

to tyle moich zmyślań drogi E.U.Geniuszu


niemniej dalej czuje się zaproszony w jakiś czwartek na strzelanie na Orle

pozdrwiam serdecznie :D :D :D :D
Awatar użytkownika
E.U.Geniusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 01.lis.2006 - 10:30
Lokalizacja: Łódź
Moja broń:

Post autor: E.U.Geniusz »

Godo pisze: na Olrle < dziś o godź 11:00> wygląda jak wychodek , strach wejść pod okap bo się zawali , do tego zamkniete na 4 spusty

Społem , szef ma 74 lata i ma dupie , dym i CP [..]

Al Marsz J Piłsudskiego - sprawdze ale wątpie zeby w centrum dali pozwolenie na CP

to tyle moich zmyślań drogi E.U.Geniuszu
Hmm.. w takim razie pozwolę sobie zacytować sam siebie, nieco wyraźniejszą czcionką - może tym razem dotrze.. ;)
E.U.Geniusz pisze: ... strzelać można we wtorki i czwartki 14-17, oraz w soboty 10-14
Stan infrastruktury w istocie nie powala na kolana ale z drugiej strony za 20 zł miesięcznie można strzelać 3x w tygodniu, w dodatku jest prawie w środku miasta, więc mogę się pogodzić z tym, że np. nie mają równo przystrzyżonego trawnika. :)

W razie jakichś problemów sugerowałbym kontakt z zarządem klubu (osobisty w biurze) bądź telefoniczny: 042 633 42 48 bo strzelnicowy dziadek, niejaki p.Edward czasami wymyśla takie głodne kawałki że słuchać hadko.

Co do strzelnicy Społem, ja osobiście nie mam z nią nic wspólnego ale korzysta(ł) z niej Cereus - bodajże w czwartki i poniedziałki od 13.

O strzelnicy na Piłsudskiego (ś.p. Wifama?) zapomnij - to pomieszczenie zamknięte i po trzech strzałach z CP nie widać końca lufy, nie mówiąc o tarczy. :)
Awatar użytkownika
Godo
Posty: 17
Rejestracja: śr 30.sty.2008 - 11:08
Lokalizacja: Łódź
Moja broń:

Post autor: Godo »

aaaaaaaaaaa
no to się wyjaśnia , dzięki za info o zarządzie :D :D , więc zostaje nam w Łodzi tylko Orzeł < i to dobre > Brus idzie do rekultywacji , teraz szukają ciał < ponoć były tam jakieś egzekucje w latach 40-50 , potem będą oczyszczać w głąb - szukając niewypałów < było nie było ,był to spory poligon wojskowy> a następnie AMW ma to ponoć wystawić na przetarg.

ale mam też dobrą wiadomość - w Łasku < a właściwie pod > przygotowują strzelnice o osiach 50 m , rozmawiałem dziś z jej szefem , kazał dzwonic pod koniec lutego - od marca ma byc cznna, jak co dam Michale znać to sie tam wybierzemy , ale myśle że do końca lutego bedzie okazja spotkać się na Orle - < w tym tygodnia ma coś tam z CP do mnie dojść pocztą to przyjade ze swoim sprzętem >

pozdrawiam serdecznie

Grzegorz
Awatar użytkownika
E.U.Geniusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 01.lis.2006 - 10:30
Lokalizacja: Łódź
Moja broń:

Post autor: E.U.Geniusz »

Bardzo chętnie się wybiorę do Łasku, jeżeli będzie taka możliwość, a na razie pozostaje nieszczęsny Orzeł. Nawiasem mówiąc, kierownictwo podobno planuje jakieś inwestycje, oczywiście w miarę dostępnych środków, więc może powoli sytuacja się poprawi. Plany inwestycyjne mają jeszcze ten plus, że zarząd jest bardziej łasy na składki członkowskie i chyba dlatego nie wybrzydza na strzelających z CP, choć przyznam iż początki były trudne, jako że strzelnicowy dziadek ugrzązł mentalnie gdzieś w epoce późnego Gomółki i nawet ustawa podetknięta pod nos nie mogła go przekonać, że z CP można strzelać bez małej, różowej ksiązeczki: "paaanie! a pozwolenie?", "repliki to można powiesić na ścianie..", "ja musze mieć jakąś podkładkę..", "..z taaakiej armaty??" itp itd. Zwątpił dopiero, gdy mu dałem numer telefonu do naczelnika WPA wraz z prośbą, by do niego zadzwonił i się spytał czy mi wolno, skoro nie wierzy w to co napisali w ustawie. Może pamiętał, że w latach 50-tych za przeszkadzanie naczelnikowi groziła kopalnia uranu i wolal nie ryzykować.. :)
ODPOWIEDZ