W co się bawić zimą?

MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

W co się bawić zimą?

Post autor: MaciekP »

Koledzy, tu piszę, choć mógłbym gdziekolwiek na naszym forum. Zima nastała raczej nieodwracalnie. Raz czy dwa się wyskoczy z CP w plener, w Lublinie mamy fajną strzelnicę krytą na 25 m, ale to już tak czy owak końcówka sezonu. Może ktoś ma pomysł na strzelanie wiatrówkowe w garażu, jakieś rozrywki rozmaite, a nie tylko beznadziejne walenie do małej tarczy, choć z braku laku i to dobre?
asterix
Posty: 34
Rejestracja: ndz 29.kwie.2007 - 19:31
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Post autor: asterix »

polecam tą namiastkę polowania:
Obrazek


Co prawda strzelałem do tego latem w lesie,ale w garażu też spełni swoje zadanie :D
Choć na odległości garażowej z karabinka może nie wytrzymać,ale z pistoletu spokojnie.Po położeniu figurek strzelamy w lizak i po jego trafieniu zwierzaczki się podnoszą :-D
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

To już coś. Kombinujmy dalej, na razie nic mi nie przychodzi do głowy. Choć może sobie zrobię stojak ze... stojaka na kwiatki i umieszczę na nim puszkę na wysokości kulochwytu.
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Dla mnie nie ma czegos takiego jak koniec sezonu. Zima to czas swietego spokoju na mysliwskiej, strzelanie w sniegu - super sprawa.
Maciej
Posty: 17
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:56
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Maciej »

Z wiatrówek lubię strzelać do plastikowych zakrętek od butelek. Pieknie odlatują po trafieniu.
Dziwna sprawa, z cp więcej strzelam zimą na odkrytej strzelnicy :)
R0GNAR
Bywalec
Posty: 333
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:08
Moja broń:

Post autor: R0GNAR »

Zimą to z ASG do puszek podwieszonych na sznurku :)) im więcej kołysania tym lepsza zabawa.
ODPOWIEDZ