Witam wszystkich,zakupiłem w sklepie internetowym zapasowy bęben. Niestety ociera miejscami o lufę daje się obracać kurkiem lecz wyczuwalny jest dodatkowy opór.Mam następujące opcje:
1) Spolerować miejsca przytarcia.
2) Reklamować.
3) zwrócić i zakupić ponownie.
Bęben zakupiony z rewolwerem ma numery naniesione z boku. Ten zapasowy ma numery naniesione od czoła, dodatkowo otwór na oś nosi ślady obróbki (nie jest gładka). Co najlepiej zrobić z tym wynalazkiem? Dziękuję za wszelkie porady.
Bęben Uberti Remington New Army Inox kal. .44
Bęben Uberti Remington New Army Inox kal. .44
- Załączniki
-
- 1.jpg (37.62 KiB) Przejrzano 421 razy