witam sprzedam cały zestaw z rewolwerem jak w tytule. Jestem jedynym właścicielem od nowości .
W skład zestawu wchodzi:
REWOLWER (bardzo mało używany)
Prasa
Kule
Kapiszony
Wycior
Generalnie wszystko co potrzebne do strzelania
Walizka
Faktura zakupu (27.04.2025)
Dane techniczne proszę sprawdzić w internecie.
Sprzedaje tylko i wyłącznie z powodu przejścia na inne hobby.
Cena 1400zl
Zainteresowanych proszę o kontakt na numer 794169365 (jeśli nie odbieram proszę o SMS oddzwonię)
Przy odbiorze osobistym bonus
REWOLWER CZARNOPROCHOWY PIETTA NEW TEXAS BUFFALO 1858 12" KAL.44
-
citro25git
- Posty: 3
- Rejestracja: sob 16.maja.2026 - 16:02
- Moja broń: Remington
-
citro25git
- Posty: 3
- Rejestracja: sob 16.maja.2026 - 16:02
- Moja broń: Remington
Re: REWOLWER CZARNOPROCHOWY PIETTA NEW TEXAS BUFFALO 1858 12" KAL.44
citro25git pisze: sob 16.maja.2026 - 16:12 witam sprzedam cały zestaw z rewolwerem jak w tytule. Jestem jedynym właścicielem od nowości .
W skład zestawu wchodzi:
REWOLWER (bardzo mało używany)
Prasa
Kule
Kapiszony
Wycior
Generalnie wszystko co potrzebne do strzelania
Walizka
Faktura zakupu (27.04.2025)
Dane techniczne proszę sprawdzić w internecie.
Sprzedaje tylko i wyłącznie z powodu przejścia na inne hobby.
Cena 1400zl
Lokalizacja Ostrów Wlkp.
Zainteresowanych proszę o kontakt na numer 794169365 (jeśli nie odbieram proszę o SMS oddzwonię)
Przy odbiorze osobistym bonus
-
citro25git
- Posty: 3
- Rejestracja: sob 16.maja.2026 - 16:02
- Moja broń: Remington
Re: REWOLWER CZARNOPROCHOWY PIETTA NEW TEXAS BUFFALO 1858 12" KAL.44
Rewolwer sprzedany . Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam wszystkich .