POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
smith
Bywalec
Posty: 249
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: wt 07.maja.2024 - 10:06 Ty jesteś jeden w wielu osobach ... Czarnowidz , Smith, Miszner , LeeEnfield , .44 i wielu więcej... To jednak nie istotne. Zacznij produkcje broni i to będzie coś. Zyskamy na tym podwójnie. Będziesz miał zajęcie i przestaniesz robić boruty dla sportu ale przede wszystkim wypuścisz doskonały arsenał pozbawiony wielu wad. Nad czym tu dumać ??
jest gorzej niż myslałem
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 413
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

Piękny manifest samogwałtu Łukasz :) ALe my właśnie ubolewamy nad tym że nikt nie jest w stanie zrobić czegoś dobrego stąd pomysł żebyś zrobił to Ty... Dlaczego nie rozumiesz... Powiedzmy że wyroby Pana Wacława to dno i zróbmy mu konkurencję dodatkowo tworząc coś najlepszego na rynku czego rynek ustawicznie oczekuje. To miejsce dla Ciebie spełnij swoją misję .... Dobra broń obroni się sama a Pan Wacław splajtuje na drugi dzień po jej otwarciu. To doskonały pomysł kto za ??
smith
Bywalec
Posty: 249
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Miner pisze: wt 07.maja.2024 - 10:12 Ursus_c35 - widzę, że z logiką u niektórych słabo! Nie trzeba produkować przedmiotów, żeby móc o nich mówić!!! Nie muszę mieć fabryki samochodów, zęby powiedzieć że samochód się psuje lub jakiś model jest słabo zrobiony!!!
A co do R&Sa - jak ktoś ludzi szajs (ale z dobrej stali!), to niech kupuje - jego sprawa!
----
ps. pozdrawiania dla Łukasza :)
Gdzie zaczyna sie sekta tam kończy logika
Kurde mol, znowu pomyślą że gadam ze sobą :lol:

ps. z wzajemnością, miłego dnia
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 413
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

No bo gadasz od lat ale zamiast marnować na to czas weź i coś Chłopie zrób dobrego. Zacznij produkować broń po raz kolejny zaklinam ... "I skończy się bajanie... o smakołykach" z Tarnowa :D
Bez tytułu11212.png
Miner
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: wt 16.mar.2021 - 21:14
Moja broń:

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Miner »

@Ursus_c35 Po co produkować co, co już jest na rynku? Po co komuś robić konkurencję? - Pan Wacław chce, to niech produkuje, są kupcy, to niech kupują. Jest to kompletnie irracjonalne, ale jak ktoś che dać ok. 8 tysięcy za kawałek żelaza, a mógłby mieć oryginał lub rewelacyjną sprawdzoną replikę, to jego sprawa. Drażni trochę ta prostacka marketingowa propaganda zachwalająca wyroby z Tarnowa. Jak miałem 18 lat, to też jarałem się byle goooownem, bo miałem colta jak kałboje z łesternów i zachwalałem, że jest super... ale z pewnych rzeczy się wyrasta ;)
smith
Bywalec
Posty: 249
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: wt 07.maja.2024 - 10:19 Piękny manifest samogwałtu Łukasz :) ALe my właśnie ubolewamy nad tym że nikt nie jest w stanie zrobić czegoś dobrego stąd pomysł żebyś zrobił to Ty... Dlaczego nie rozumiesz... Powiedzmy że wyroby Pana Wacława to dno i zróbmy mu konkurencję dodatkowo tworząc coś najlepszego na rynku czego rynek ustawicznie oczekuje. To miejsce dla Ciebie spełnij swoją misję .... Dobra broń obroni się sama a Pan Wacław splajtuje na drugi dzień po jej otwarciu. To doskonały pomysł kto za ??
Ty tutaj raczej próbujesz dokonać gwałtu molestujac mnie,ile razy dziennie sam siebie gwałcisz nie wiem i nie chcę wiedzieć. :lol:
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 413
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

I to jest właśnie bajanie... Łukasz zacznij produkować broń zgodną z naszymi oczekiwaniami nikt nie zna ich lepiej od Ciebie ... Do puki tego nie zrobisz będziemy skazani na wyroby Pana Wacława, Włoszczyznę FWB i oryginały poza zasięgiem portfeli większości... To miejsce dla Ciebie i doskonale się w nim sprawdzisz dlaczego wolisz być krytykiem zamiast zrobić coś dla ludzkości ?? Zamiast 9k za FWB wole 4ke za "Smithensona .44" porządnie zrobionego na tle włoszczyzny no co w tym dziwnego ??
Miner
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: wt 16.mar.2021 - 21:14
Moja broń:

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Miner »

No to skoro wolisz Smiswesona to czemu patrzysz w ogóle na to coś z Tarnowa? Obecnie dziwoląg od pana Wacława kosztuje ok. 8k za te pieniądze można już kupić oryginały R&S!!! Czasem warto spojrzeć dalej, niż koniec własnego nosa!!! Każdy ma swój rozum i niech pomyśli...
Przykłady:
Sold: €1300 EUR
https://www.invaluable.com/auction-lot/ ... 40f4bc0ad9
----
Sold: €2200 EUR
https://www.invaluable.com/auction-lot/ ... jectID=165
----
Sold: €2000 EUR
https://www.invaluable.com/auction-lot/ ... =155260706
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 413
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

Łukasz serio będziesz mi wysyłał oferty wraków sprzed 6ciu lat ...?? W lufie pewnie mają dziury a przynajmniej tak wyglądają... Dzisiaj dobry oryginał kosztuje 25k zł takie są fakty. Poza tym temat dotyczy repliki a nie oryginału... Pochwal się swoim egzemplarzem skoro uznajesz tylko broń z epoki... Dla mnie RS z Tarnowa jeśli będzie bez gratów a jago cena do 5tki to interesujący wybór do kolekcji a Tobie po raz kolejny powtarzam zrób coś własnego to zachwycisz środowisko czymś wreszcie poza wypisywanymi głupotami ..
Wycior
VIP
Posty: 2112
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Wycior »

Ursus_c35 pisze: wt 07.maja.2024 - 10:52 Dzisiaj dobry oryginał kosztuje 25k zł takie są fakty.
Muszę się zgodzić z @Minerem. Nie róbmy ludziom wody z mózgu. 25 k zł (w Polsce - kraju pazernych cwaniaczków) albo ~2000 EUR lub USD (w cywilizowanym świecie). W tej cenie można dostać oryginał w stanie przynajmniej "very good", z błyszczącą lufą bez wżerów.
Miner
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: wt 16.mar.2021 - 21:14
Moja broń:

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Miner »

Ursus_c35 - Ty żyjesz w jakieś dziwnej rzeczywistości i widzę, że żadne argumenty do Ciebie nie trafiają.
Nie będę pokazywać, że mam dłuższego niż Ty, a co mam w kolekcji to moja sprawa!
I jeszcze jedno - nie nazywaj mnie Łukasz!!!!
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 413
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

Łukasz pokazuj komu chcesz i co ... Po prostu weź i zrób coś pożytecznego tyle od Ciebie chciałem ja i reszta osób czytająca te brednie jak zwykle odbiegające od tematu przewodniego ...
smith
Bywalec
Posty: 249
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: wt 07.maja.2024 - 11:07 Łukasz pokazuj komu chcesz i co ... Po prostu weź i zrób coś pożytecznego tyle od Ciebie chciałem ja i reszta osób czytająca te brednie jak zwykle odbiegające od tematu przewodniego ...
Maciek, przestań sie masturbować...
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 413
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

Zmieniasz temat a przy okazji walczysz z osobami, których nie reprezentuję.. Zacznij tak żarliwie publikować posty o tematyce związanej z większą pożytecznością niż samogwałt na emeryturze...
smith
Bywalec
Posty: 249
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: wt 07.maja.2024 - 11:24 Zmieniasz temat a przy okazji walczysz z osobami, których nie reprezentuję.. Zacznij tak żarliwie publikować posty o tematyce związanej z większą pożytecznością niż samogwałt na emeryturze...
Tak samo mnie przekonasz że nie jesteś scraabem czy innym anubisem jak ja ciebie że nie jestem minerem i czarnowidzem.
Myslę sobie że powinieneś się udać do Ciborza, bynajmniej nie na strzelnicę. A co do tego samogwałtu to widzę że masz na jego punkcie jakieś fiksacje. Ogranicz tego rodzaju aktywność bo oślepniesz albo urwiesz sobie napletek :lol:
https://ciborz.eu/
Ostatnio zmieniony wt 07.maja.2024 - 11:34 przez smith, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ