Tarnowskie Gory - CS24 - NIE dla CP

TerryFox
Posty: 18
Rejestracja: ndz 03.mar.2024 - 11:58
Lokalizacja: Zabrze
Moja broń: Remik 8"

Tarnowskie Gory - CS24 - NIE dla CP

Post autor: TerryFox »

Czesc,

Jedna z nielicznych strzelnic na ktorych mozna bylo podymic juz na to nie pozwala. Strzelnica znajduje sie w budynku z aquaparkiem, w calym budynku w tym roku zostal wymieniony system pozarowy - jest teraz na tyle czujny ze wyzwala go dym CP. Na chwile obecna z CP nie mozna strzelac wogole, niezaleznie czy z krotkich czy dlugich. MOZE to sie zmieni w przyszlosci, ale jest to przyszlosc raczej odlegla.
muczacz
Posty: 57
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 20:30
Moja broń: brak

Re: Tarnowskie Gory - CS24 - NIE dla CP

Post autor: muczacz »

no to życzę im powodzenia jak ktoś przyjdzie z amunicją elaborowaną nitro szwajcarem R20 , dymi tak samo jak czarnuch , a z drugiej strony trochę dziwne , przecież każdy proch trochę dymi więc jak się zejdzie komplet na osiach i zaczną dymić szybkim strzelaniem to czujniki powariują :-D
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Tarnowskie Gory - CS24 - NIE dla CP

Post autor: scraab »

muczacz pisze: wt 26.mar.2024 - 20:10 no to życzę im powodzenia jak ktoś przyjdzie z amunicją elaborowaną nitro szwajcarem R20 , dymi tak samo jak czarnuch , a z drugiej strony trochę dziwne , przecież każdy proch trochę dymi więc jak się zejdzie komplet na osiach i zaczną dymić szybkim strzelaniem to czujniki powariują :-D
Muszą dopisac ze tylko vihta vuori 😁
muczacz
Posty: 57
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 20:30
Moja broń: brak

Re: Tarnowskie Gory - CS24 - NIE dla CP

Post autor: muczacz »

:piwo:
ODPOWIEDZ