Rodzaj prochownicy a wielkość naważki.

scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Rodzaj prochownicy a wielkość naważki.

Post autor: scraab »

Magua pisze: pn 04.mar.2024 - 13:11 Akurat dla mnie zwykły, klawiaturowy telefon ma same zalety.
Jest mały, bateria wytrzymuje ponad tydzień, nie muszę sie martwić o wirusy etc.
A wsadźcie sobie wasze wypasione smartfony w... Sami wiecie w co.
No wiesz, niektorzy nie potrafią isc z duchem czasu. Dziwne ze uzywasz telefonu a nie gołębia.
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Rodzaj prochownicy a wielkość naważki.

Post autor: scraab »

Wycior pisze: pn 04.mar.2024 - 18:16
scraab pisze: pn 04.mar.2024 - 11:43 Nie odrozniasz prochow a sie wypowiadasz na tematy ktore nie sa nikomu do niczego potrzebne.
Nieprawda, mnie te tematy są potrzebne, także dlatego że lubię czytać kreatywne posty, niezależnie od ich praktycznej użyteczności. W przeszłości strzelectwo było głównie sportem gentlemanów, co uwidaczniało się m. in. w sposobie odnoszenia się do siebie i komunikowania się. "Minął wiek i pewne kwestie, całkiem sporo poszło do przodu." Naprawdę do przodu a nie np. stromo w dół?
scraab pisze: pn 04.mar.2024 - 11:51 nieaktualizowany system w kompie czy telefonie :)
Czy w zaktualizowanych wersjach systemu nie zablokowało przypadkiem słownika ortograficznego?
To nie bylo kierowane do Ciebie.
20 osob z tego forum smieje sie z czarnowidzowych fantasy a 2-3 traktują go z ciekawoscią sami niewiele wiedzac ☺️
Co do slownika to nie wiem. Nie korzystam 😂
ODPOWIEDZ