Hatsan Bullboss 5,5 kompletny zestaw pcp

Mireek2
Posty: 7
Rejestracja: czw 02.mar.2023 - 08:23
Moja broń: Remington texas sherif .44, Ardesa Ranger .45

Hatsan Bullboss 5,5 kompletny zestaw pcp

Post autor: Mireek2 »

Witam wszystkich.
W związku z tym, że jakiś czas temu przesiadłem się na nieco inną formę strzelectwa postanowiłem, że przeznaczę do sprzedaży cały mój zestaw ...
Być może znajdzie on nowego właściciela..
Co w zestawie?
1. Karabinek Hatsan Bullboss 5,5mm z oryginalnym kartuszem 0,230l(iglica limitowa), z regulatorem z serwisu wiatrowego.
2. Dodatkowy kartusz 0,230l z iglicą tuningową (koni ok. 50)+ oryginalna iglica limitowa.
3. Cztery magazynki.
4. Bipod kopia Accu-tac.
5. Optyka WestHunter WHI 6-24x50SFIR FFP z podświetlanym krzyżem.
6. Tłumik aluminiowy wykonany na zamówienie przez Antonia.
7. Butla 8l/450bar z legalizacją do lutego 2032r.
8. Przetoczka z kompletem końcówek do nabijania kartuszy i butli.
9. Kompresor wysokociśnieniowy Yong Heng z kompletem filtrów, zapasowych uszczelek i odwadniaczy.
10. Chrono R2 Radecek.
11. Sztywny futerał
12. Ponadto zapasowe uszczelki i oringi do karabinka, przetoczki, kompresora.

Karabinek posiada jedną wadę, którą zauważyłem przypadkowo: przestała działać blokada - bezpiecznik spustu. Nie chciało mi się tego sprawdzać, bo karabinek strzela normalnie, nie działa tylko bezpiecznik, co nawet mi pasowało bo odbezpieczanie przed każdym strzałem było trochę irytujące.
Generalnie z karabinka wystrzelono około 700-800 szt śrutu i od ubiegłych wakacji wszystko stoi nie używane - obecnie strzelam z innych "rzeczy"

Cena jaką przewiduję to 5 tys. ale rozważam również możliwość rozsądnej negocjacji..
Załączniki
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
11.jpg
Mireek2
Posty: 7
Rejestracja: czw 02.mar.2023 - 08:23
Moja broń: Remington texas sherif .44, Ardesa Ranger .45

Re: Hatsan Bullboss 5,5 kompletny zestaw pcp Aktualizacja

Post autor: Mireek2 »

UWAGA. LUNETA Z ZESTAWU ZOSTAŁA SPRZEDANA
To co zostało cena 4,5tys.
Mireek2
Posty: 7
Rejestracja: czw 02.mar.2023 - 08:23
Moja broń: Remington texas sherif .44, Ardesa Ranger .45

Re: Hatsan Bullboss 5,5 kompletny zestaw pcp

Post autor: Mireek2 »

Aktualizacja
W związku z tym, część rzeczy została sprzedana resztę postanowiłem rozbić na części
Co zostało
1. Karabinek Hatsan Bullboss 5,5mm z oryginalnym kartuszem 0,230l(iglica limitowa), z regulatorem z serwisu wiatrowego + 4 magazynki+ sztywny futerał, zapasowe uszczelki , oringi, końcówka do nabijania kartusza - 1900,-
2. Dodatkowy kartusz 0,230l z iglicą tuningową (koni ok. 50)+ oryginalna iglica limitowa - 500,-
3. Bipod kopia Accu-tac - 100,-
4. Tłumik aluminiowy wykonany na zamówienie przez Antonia - 150,-
5. Kompresor wysokociśnieniowy Yong Heng z kompletem filtrów, zapasowych uszczelek i odwadniaczy + prawie 5l oleju - 850,-


Karabinek posiada jedną wadę, którą zauważyłem przypadkowo: przestała działać blokada - bezpiecznik spustu. Nie chciało mi się tego sprawdzać, bo karabinek strzela normalnie, nie działa tylko bezpiecznik, co nawet mi pasowało bo odbezpieczanie przed każdym strzałem było trochę irytujące.
Generalnie z karabinka wystrzelono około 700-800 szt śrutu i od ubiegłych wakacji wszystko stoi nie używane - obecnie strzelam z innych "rzeczy"
Mireek2
Posty: 7
Rejestracja: czw 02.mar.2023 - 08:23
Moja broń: Remington texas sherif .44, Ardesa Ranger .45

Re: Hatsan Bullboss 5,5 kompletny zestaw pcp

Post autor: Mireek2 »

Aktualizacja

Co zostało
1. Karabinek Hatsan Bullboss 5,5mm z oryginalnym kartuszem 0,230l(iglica limitowa), z regulatorem z serwisu wiatrowego + 4 magazynki, zapasowe uszczelki , oringi, końcówki do nabijania kartusza, pas nośny - 1800,-
gratis do karabinka 2 paczki śrutu - OLYMPIA SLUG - 250SZT, PREMIER ULTRA MAGNUM -500SZT.

2. Dodatkowy kartusz 0,230l z iglicą tuningową (koni ok. 50)+ oryginalna iglica limitowa - 450,-
Acha .. mam jeszcze bipod no name, który mogę dorzucić gratis do karabinka..
Załączniki
IMG_20220523_090318.jpg
Mireek2
Posty: 7
Rejestracja: czw 02.mar.2023 - 08:23
Moja broń: Remington texas sherif .44, Ardesa Ranger .45

Re: Hatsan Bullboss 5,5 kompletny zestaw pcp

Post autor: Mireek2 »

Sprzedane.
ODPOWIEDZ