Nowe zabawki

scraab
Bywalec
Posty: 408
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Nowe zabawki

Post autor: scraab »

Chodziłem koło takiego czegos ale zdecydowanie wole koszerne kształty :)
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Nowe zabawki

Post autor: mar_kow »

scraab pisze: pt 14.kwie.2023 - 20:13 Chodziłem koło takiego czegos ale zdecydowanie wole koszerne kształty :)
Koszerny też stoi w szafie...:)

Obrazek

CZ 600 LUX .308 WIN
Fotka z neta bo nie znalazłem swoich...
scraab
Bywalec
Posty: 408
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Nowe zabawki

Post autor: scraab »

No i super- takie mi sie podobają 👌🏻
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Nowe zabawki

Post autor: smith »

scraab pisze: pt 14.kwie.2023 - 20:13 Chodziłem koło takiego czegos ale zdecydowanie wole koszerne kształty :)
Może Szanowny Kolega rozwinąć myśl?
Bo jeśli stwierdzenie "chodziłem koło czegoś takiego" padło w kontekście chęci zakupu przedmiotowego urządzenia to spieszę poinformować iż prócz odpowiedniej ilości portretów Władysława Jagielly trzeba posiadać pewien dokument zwany potocznie promesą. Dokument ten wydawany jest na podstawie pewnej decyzji administracyjnej.

Z wyrazami najgłębszego poważania Smith i kto tam jeszcze to Kolega Szanowny wie najlepiej...
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Nowe zabawki

Post autor: Ursus_c35 »

smith pisze: wt 12.mar.2024 - 08:17 Może Szanowny Kolega rozwinąć myśl?
Bo jeśli stwierdzenie "chodziłem koło czegoś takiego" padło w kontekście chęci zakupu przedmiotowego urządzenia to spieszę poinformować iż prócz odpowiedniej ilości portretów Władysława Jagielly trzeba posiadać pewien dokument zwany potocznie promesą. Dokument ten wydawany jest na podstawie pewnej decyzji administracyjnej.

Z wyrazami najgłębszego poważania Smith i kto tam jeszcze to Kolega Szanowny wie najlepiej...
Panie Łukaszu ... weź że se Pan defekuj we własne posty z cyklu "nie kąpcie czarnoprochowców i inne mądrości od leoniasa ale dej że Pan" ludziom żyć na tym forum... Taki spokój chwilowo tu był bez Pana ....
scraab
Bywalec
Posty: 408
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Nowe zabawki

Post autor: scraab »

smith pisze: wt 12.mar.2024 - 08:17
scraab pisze: pt 14.kwie.2023 - 20:13 Chodziłem koło takiego czegos ale zdecydowanie wole koszerne kształty :)
Może Szanowny Kolega rozwinąć myśl?
Bo jeśli stwierdzenie "chodziłem koło czegoś takiego" padło w kontekście chęci zakupu przedmiotowego urządzenia to spieszę poinformować iż prócz odpowiedniej ilości portretów Władysława Jagielly trzeba posiadać pewien dokument zwany potocznie promesą. Dokument ten wydawany jest na podstawie pewnej decyzji administracyjnej.

Z wyrazami najgłębszego poważania Smith i kto tam jeszcze to Kolega Szanowny wie najlepiej...
Szanowny Panie smith,leonidas,lee enfield, Slowikowski, Piekarski, czarnowidzacy czy jak tam sie dzis czujesz...
Minął jakis rok.
Mamy juz 2024
Prosze isc do swojego specjalisty w Ciborskim szpitalu specjalistycznym i dobrac nowe leki. 😊
Niestety widac, ze tamte już nie dzialają.
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Nowe zabawki

Post autor: smith »

Ja tylko wspominam jakie są wymogi w materii nabycia broni palnej w Rzeczpospolitej Polskiej a Szanowni Koledzy scraab i Ursus_c35 rzucają odchodami jak małpy w ogrodzie zoologicznym...
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Nowe zabawki

Post autor: Ursus_c35 »

Nigdy Panu nie dorównam Panie Łukaszu :) I wybaczy Pan ale Pańskie zamiłowanie do decydowania o pozwoleniach itp mało mnie i jak się domyślam resztę społeczności BP interesuje… Jakie są wymogi to wszyscy tu wiedzą a to nie jest o tym post…
scraab
Bywalec
Posty: 408
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Nowe zabawki

Post autor: scraab »

smith pisze: śr 13.mar.2024 - 08:13 Ja tylko wspominam jakie są wymogi w materii nabycia broni palnej w Rzeczpospolitej Polskiej a Szanowni Koledzy scraab i Ursus_c35 rzucają odchodami jak małpy w ogrodzie zoologicznym...
Nikogo nie interesują waszmosci wspomnienia :)
Odchody waść po psach posprzataj i nie myl zacnego forum, z facebookiem czy tym podobne.
ODPOWIEDZ