Rolling Block od Saguaro

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
Łysy89
Posty: 16
Rejestracja: ndz 18.gru.2022 - 20:40
Moja broń: brak

Re: Rolling Block od Saguaro

Post autor: Łysy89 »

Będzie ciężko bo już jedno hobby jest od ok 15 lat więc trzeba będzie trzymać się wersji, że żona inwestuje w siebie ( ciuchy ,buty itd. ) a ja w swoje hobby 😜 dzieci zrozumieją ale żona? 🤔 jak uda mi się kupić sensowy karabin to chyba piknik będzie na strzelnicy może w końcu się przekona 😉
Irek M pisze: ndz 08.sty.2023 - 16:18
Łysy89 pisze: ndz 08.sty.2023 - 16:14
też chciałem Sharps-a ale cena, elaboracja, czas no i kłótnie z żoną, że ciagle w garażu siedzę😅
Musisz zmienić podejście, wtedy żona radykalnie zmieni podejście. I to wszystkie żony :-) Zaproponuj, że tyle ile kasy i czasu wydajesz na hobby to tyle samo poświęcisz jej !!! :-)
Magua
Stary bywalec
Posty: 548
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Re: Rolling Block od Saguaro

Post autor: Magua »

Przykladowo taki Rolling Block jest tanszy w wersji na pozwolenie
Bez jaj, nabojowy Rolling Block, to się od ponad 5 tysi zaczyna.
alterjorge
Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: sob 06.lis.2021 - 22:58
Moja broń: brak

Re: Rolling Block od Saguaro

Post autor: alterjorge »

A tak z innej beczki:- Vegvisir pokaże nam te tarcze, czy nie ?
Magua
Stary bywalec
Posty: 548
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Re: Rolling Block od Saguaro

Post autor: Magua »

Nie chce nas zawstydzać.
Vegvisir

Re: Rolling Block od Saguaro

Post autor: Vegvisir »

Irek M pisze: ndz 08.sty.2023 - 15:25 Wstawienie fotki to ze dwie minuty poświęconego czasu. Prześlij na PW to wstawię natychmiast :-)
Nie dwie minuty bo trzeba sie pierdzielic z jakimis stronkami typu fotosik- kiedys prowadzilem forum to wiem na czym to polega. Dzis nie chce mi sie z tym bawic. Na pw zalacznik ma swoje ograniczenia tez.
Vegvisir

Re: Rolling Block od Saguaro

Post autor: Vegvisir »

alterjorge pisze: pn 09.sty.2023 - 14:41 A tak z innej beczki:- Vegvisir pokaże nam te tarcze, czy nie ?
Nie. 😎
Lanir1
Posty: 13
Rejestracja: pt 02.gru.2022 - 10:57
Moja broń: brak

Re: Rolling Block od Saguaro

Post autor: Lanir1 »

Taki nowy filmik znalazłem:
https://www.youtube.com/watch?v=hbMqarm ... %C5%9Awiat

Wg. mnie mało on wnosi, ale zawsze można coś tam podpatrzeć.
Strzelali bez lunety ze średnim skutkiem - choć największym atutem tego karabinka jest możliwość jej założenia. Wg. mnie jak chce się strzelać "nie z luntety" tylko z tradycyjnych przyrządów celowniczych to kupuje się coś innego.
Łysy89
Posty: 16
Rejestracja: ndz 18.gru.2022 - 20:40
Moja broń: brak

Re: Rolling Block od Saguaro

Post autor: Łysy89 »

Każdy kupuje co chce ale szkoda kasy na takiego RB żeby strzelać bez lunety lepiej kupić RB 45 lub Tryon jak chcemy wydać 4000+
Zresztą jak chłop mówił przyżądy celownicze słabej jakości i nie wiadomo czy są dobrze zgrane... wydaje mi się, że lepszy wynik można osiągnąć proch przybitka pocisk a tam kaszkę dali :) zresztą do tego pocisku co stowali to proch i pocisk bo płaszcz uszczelnia po wystrzale. Wydrążona cześć denna ma za zadanie rozszerzyć ścianki (plaszcz) żeby pocisk bardziej się dopasował do gwintu w lufie. Jak źle pisze to proszę poprawić.
ODPOWIEDZ