Szukam osób na wspólne strzelanie

Forum regionalne: Dolnośląskie
Emhyrek
Posty: 4
Rejestracja: czw 10.gru.2020 - 02:18
Moja broń: brak

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: Emhyrek »

Sorki. Błąd na łączach. Już zgłoszone do usuniecia.
DanielK
Posty: 2
Rejestracja: ndz 25.gru.2022 - 22:01
Lokalizacja: Bolesławiec
Moja broń: Remington New Army .44

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: DanielK »

Witam serdecznie.
Nie widziałem, albo nie zauważyłem odnośnika do postów z przywitaniem się, więc Witam Wszystkich serdecznie, jako nowy na forum i nowy w CP. ;-)

A przy okazji, poszukuję osób o podobnych zainteresowaniach z Bolesławca (woj. dolnośląskie) lub z okolic.
Pozdrawiam.
pidey
Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: wt 01.cze.2021 - 14:50
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: proca

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: pidey »

Yansi pisze: wt 17.paź.2017 - 11:20 ...
Ewentualnie z kimś już obeznanym w strzelectwie CP z Wrocławia umówić się na jakieś spotkanie czy wyjazd na strzelnice?
Hej sorki, że dopiero teraz ale dopiero tu zajrzałem.
Jestem z Wro i należę do klubu LOK PIK, strzelamy raz w miesiącu (czasami 2 razy) na strzelnicy podziemniej (bunkier) na ul. Skwierzyńskiej. Składka śmieszna a atmosfery może pozadrościć nie jeden klub. Czasami organizujemy różne wyjazdy terenowe - np. do Krzelkowa k. Henrykowa, Wołowa, Łuczyny czy w Siechnicach. Obecnie wspólnie ze strzelnicą w Siechnicy organizujemy otwarte zawody CP z broni krótkiej na dzień 25 maja. Po szczegóły zapraszam na stronę FB https://www.facebook.com/lokpikwroclaw
Nie ma jeszcze regulaminu zawodów - rodzi się w bulach - ale na pewno tylko rewolwery i pistolety na dystansie 25m i bez względu na przynależność klubową (np PZSS) wstęp dla każdego kto się zmieści w warunkach regulaminu.
Awatar użytkownika
szczupi26
Bywalec
Posty: 242
Rejestracja: śr 12.sty.2022 - 13:07
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moja broń: Kilka sztuk

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: szczupi26 »

Złota łopata za odkop roku :piwo:
Nie czepiam się ale mam wielki "ból" jak widzę "bul" no chyba że mówimy pod wodą, wtedy "bul, bul, bul........bul, bul"
ODPOWIEDZ