Saguaro Arms

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
ODPOWIEDZ
Spurek11
Posty: 3
Rejestracja: czw 29.gru.2022 - 11:08
Moja broń: EN.CAV 21"

Re: Saguaro Arms

Post autor: Spurek11 »

Ja zakupiłem hindusa z saguaro patrząc na opinie widze że różnie z nimi bywa . Rzeczywiście jest taka zła?
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Saguaro Arms

Post autor: Irek M »

Spurek11 pisze: sob 31.gru.2022 - 10:11 Ja zakupiłem hindusa z saguaro patrząc na opinie widze że różnie z nimi bywa . Rzeczywiście jest taka zła?
Kolega też kupił krótkiego kawaleryjskiego hindusa i jest bardzo zadowolony ze strzelania oczywiście.
Gdy okazało się, że klamra w panie do zawieszenia sharps jest pęknięta została wymieniona następnego dnia po telefonie ode mnie - kurier przywiózł nową, a ja oddałem starą.
Ale ten sam kolega od tego hindusa gdy zamawiał kominki do niego to trzy razy sprzedali taki, który zupełnie nie pasował - inny skok gwintu. I to mimo podania właściwego.
Ja generalnie nie narzekam na jakość usług.
Spurek11
Posty: 3
Rejestracja: czw 29.gru.2022 - 11:08
Moja broń: EN.CAV 21"

Re: Saguaro Arms

Post autor: Spurek11 »

Czyli spokojnie moge strzelać z mojego Enfielda ? Jaka nawarzke prochu polecacie na poczatek . Zaznaczam że strzelnica ma tylko 25 m więc o strzelanie na 100 yardów jest nie możliwe
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Saguaro Arms

Post autor: Irek M »

Napisałem tylko na przykładzie tego konkretnego modelu. O innych właśnie różnie pisano włącznie z rozerwaniem lufy.
Ale inny kolega też ma hinduskiego Enfielda tylko nie Saquaro. Ten ma pełno punc łącznie z puncą ostrzału, był strzelany więc jest bezpieczny. Tylko niestety gładkolufowy.
Vegvisir

Re: Saguaro Arms

Post autor: Vegvisir »

Chłopiec z Chyloni pisze: pt 30.gru.2022 - 06:35
Spurek11 pisze: czw 29.gru.2022 - 11:34 Ja się zastanawiam czy dobrze zrobiłem korzystajac z tego sklepu I zakupu mojej broni . Patrząc po odpowiedziach pana MikeSagaro powiem wam szczerze że zaczynam się obawiać trgo pierwszego strzału :( .I świadomie zastanawaim się nad zwrotem .
To jest dlatego bo ludzie tylko coś piszą kiedy robią złe doswiadczenia. O dobrych milczą.
Nie wiem ile tysięcy Złotych już u Saguaro wydałem i nigdy nie miałem powodu do narzekania.
Kilka sztuk tam kupione, derringer, wzorowy, remington carabine- bez zastrzezen, colt sa 3.5" tez ok. Wysylka i kontakt bez problemu.
ODPOWIEDZ