Silni , zwarci , gotowi

Zapraszamy do umieszczania zdjęć oraz filmów z bronią CP w roli głównej. Generalnie można się pochwalić kto co ma.
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Silni , zwarci , gotowi

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Dobra. I tak nic nie zmienimy obojętnie ile się będziemy niepotrzebnie kłócić.

Już więcej nie powiem na temat. Sorry za emocje.
:piwo:
Nessel1
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: pn 03.maja.2021 - 12:08
Lokalizacja: Rzeszów
Moja broń: Saguaro Sharps 45-70 + 3 rewolwery

Re: Silni , zwarci , gotowi

Post autor: Nessel1 »

:piwo:
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Silni , zwarci , gotowi

Post autor: Larkana »

Nie powiedział bym. Możliwe, że nikt by nie powiedział bo możliwe, że na planecie żyły by tylko porosty na Antarktydzie :-)

Twoja perspektywa wygląda jakbyś zakładał, że Ukraincy czy Białorusini jako naród NIE powinni mieć nic do powiedzenia oraz, że zmiana władzy na Ukrainie oraz ruchy na Białorusi to robota tylko i wyłącznie Hamerykanyskich agentów - swoją drogą sporo ich mają.
Czy Solidarność w Polsce to też był gigantyczny ruch zachodnich agentów?

Osobiście uważam, że naród nie tylko może ale nawet powinien wystąpić na ulice w sytuacji w której władza fałszuje wybory. Czy Ukraińcy i Białorusini mieli do tego prawo? Moim zdaniem tak.
Czy po takim "zamachu stanu" jak to nazywasz Putin miał "prawo" "zaanektować" część terytoriów Ukrainy? Moim zdaniem nie.

Możliwe, że żyję w bańce informacyjnej, ale nie kojarzę przesiedleń kilku milionów rosyjskojęzycznych mieszkańców Ukrainy do Donbasu - przedstaw jakieś źródła proszę.

I znowu - możliwe, że żyję w bańce informacyjnej, ale nie kojarzę 8 lat bombardowania ludności cywilnej w Donbasie przez Ukrainę. Żyjemy w takich czasach, że byle pastuch w górach gdzieś w Azji centralnej ma przy sobie urządzenie z aparatem i kamerą - przedstaw proszę źródła. Jeśli to prawda to Ukraińcy NIE powinni bombardować cywili.
Czy mogli walczyć z okupantem? Moim zdaniem MOGLI.

Zatem czy osobiście uważam oszołoma z Kremla za bandytę? - tak.
Czy moim zdaniem właściwe jest wybielanie owej persony? - nie.
Czy moje zdanie ma jakiekolwiek znaczenia? - nie ;)

Ale z tym:
Chłopiec z Chyloni pisze: wt 18.paź.2022 - 10:49 Dobra. I tak nic nie zmienimy obojętnie ile się będziemy niepotrzebnie kłócić.
:piwo:
się wszyscy zgadzają :piwo:
ODPOWIEDZ