Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
pidey
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: wt 01.cze.2021 - 14:50
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: proca

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: pidey »

smith pisze: czw 08.wrz.2022 - 09:40 Nie panujesz nad soba, obrażasz, obrzucasz inwektywami. Lecz się...
Ty i kilka osób na tym forum widzę, że uzurpują sobie prawo do nieomylności i ostatniego zdania - "moje jest najmojsze" :lol: .
Na Ziemi żyje prawie 5 miliardów ludzi i co wszyscy maja takie samo zdanie? Znajdzie się na Ziemi kilkadziesiąt osób sterujących całą populacją ludzkości ale to nie znaczy, że wszyscy myślą tak samo albo, że myślący inaczej muszą się leczyć. Bałbym się tych, co myślą tak samo co wielu.
Szacun dla waszej wiedzy, szacun dla waszego doświadczenia ale Wy również szanujcie odmienne zdanie innych - choćby byli w błędzie - takie ich prawo.
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: Larkana »

Pidley, przespałem jakieś masowe wymieranie ludzkości ;) ?
pidey
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: wt 01.cze.2021 - 14:50
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: proca

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: pidey »

Larkana pisze: czw 08.wrz.2022 - 20:02 Pidley, przespałem jakieś masowe wymieranie ludzkości ;) ?
Możesz sobie Lalkana strzępić język ile chcesz, mnie to nie rusza, nie zniżę się do Twojego poziomu. :piwo:
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: Larkana »

pidey pisze: czw 08.wrz.2022 - 21:25
Larkana pisze: czw 08.wrz.2022 - 20:02 Pidley, przespałem jakieś masowe wymieranie ludzkości ;) ?
Możesz sobie Lalkana strzępić język ile chcesz, mnie to nie rusza, nie zniżę się do Twojego poziomu. :piwo:
pidley - odebrałeś mój komentarz jako atak? Mamy prawie 8mld ludzi, przez pandemię wykres ani nie drgnął w dół - wydawało mi się to zabawne. Widzisz w moim komentarzu strzępienie ryja? Zniżanie się do jakiegoś poziomu?
Nawołujesz do nie traktowania siebie jako nieomylnego (i słusznie) do szacunku do innych (i słusznie) ale jak w zabawny (dla mnie, możemy mieć inne poczucie humoru, wolno mi?) skomentowałem Twoje niecałe 5mld to strzępie ryja ;)
To jak z tym byciem nieomylnym i szacunkiem do innych?

Może ceny kapiszonów i brak dostępności tak wpływa na atmosferę na forum...
Vegvisir

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: Vegvisir »

Edex umozliwia zakup po 500szt na zamowoenie w cenie pospekulacyjnej. Wiec jak ktos smutny to niech sie pocieszy :)
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: smith »

pidey pisze: czw 08.wrz.2022 - 19:53
smith pisze: czw 08.wrz.2022 - 09:40 Nie panujesz nad soba, obrażasz, obrzucasz inwektywami. Lecz się...
Ty i kilka osób na tym forum widzę, że uzurpują sobie prawo do nieomylności i ostatniego zdania - "moje jest najmojsze" :lol: .
Na Ziemi żyje prawie 5 miliardów ludzi i co wszyscy maja takie samo zdanie? Znajdzie się na Ziemi kilkadziesiąt osób sterujących całą populacją ludzkości ale to nie znaczy, że wszyscy myślą tak samo albo, że myślący inaczej muszą się leczyć. Bałbym się tych, co myślą tak samo co wielu.
Szacun dla waszej wiedzy, szacun dla waszego doświadczenia ale Wy również szanujcie odmienne zdanie innych - choćby byli w błędzie - takie ich prawo.
skieruj te słwa do faceta który chce cenzurować mówiąc "masz inne zdanie, zachowaj je dla siebie"
Czy jeśli poprawię Twój błąd i powiem że na Ziemi żyje nie 5 a prawie 8 miliardów ludzi to też uzurpuję sobie prawo do nieomylności? :lol:
pidey
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: wt 01.cze.2021 - 14:50
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: proca

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: pidey »

Ok, ok, mój błąd- racja, nie 5 a 7,9mld ale to tylko tyle mojego błędu. Z reszty się nie wycofuję. Jednak coraz jaśniej widzę mój największy błąd -zignorowałem ostrzeżenia wielu, że nie warto zabierać głosu na tym portalu.
Ostatnio zmieniony pt 09.wrz.2022 - 11:16 przez pidey, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

I smith, nie wiem co wy ze sobą w przeszlosci mieliście za afery. Ale Irek ma rację. Pierzcie wasze gacie na pw zamiast zawalać ciekawe wątki forum durnymi kłótniami. Kogo, prócz was dwóch, obchodzi i interesuje, co, kto do kogo, 50 lat temu powiedział?
Dwa wątki na tym forum są kompletnie zaśmiecone jakimiś dramatami. Ludzie...
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: smith »

Chłopiec z Chyloni pisze: pt 09.wrz.2022 - 11:13 I smith, nie wiem co wy ze sobą w przeszlosci mieliście za afery. Ale Irek ma rację. Pierzcie wasze gacie na pw zamiast zawalać ciekawe wątki forum durnymi kłótniami. Kogo, prócz was dwóch, obchodzi i interesuje, co, kto do kogo, 50 lat temu powiedział?
Dwa wątki na tym forum są kompletnie zaśmiecone jakimiś dramatami. Ludzie...
Racja jest jak dupa.
Kazdy ma swoja
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: smith »

Chłopiec z Chyloni pisze: pt 09.wrz.2022 - 11:13 I smith, nie wiem co wy ze sobą w przeszlosci mieliście za afery. Ale Irek ma rację. Pierzcie wasze gacie na pw zamiast zawalać ciekawe wątki forum durnymi kłótniami. Kogo, prócz was dwóch, obchodzi i interesuje, co, kto do kogo, 50 lat temu powiedział?
Dwa wątki na tym forum są kompletnie zaśmiecone jakimiś dramatami. Ludzie...
Temat zaśmiecił Irek. Dział broń krótka". A on wyskakuje z jakimś ochetanym na sztukę kawałkiem śruby w Sharpsie. I do tego pisze farmazony.
To jest moja racja, która jak wiadomo jest najmojsza. :lol:
Ostatnio zmieniony pt 09.wrz.2022 - 11:38 przez smith, łącznie zmieniany 1 raz.
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: smith »

pidey pisze: pt 09.wrz.2022 - 11:02 Ok, ok, mój błąd- racja, nie 5 a 7,9mld ale to tylko tyle mojego błędu. Z reszty się nie wycofuję. Jednak coraz jaśniej widzę mój największy błąd -zignorowałem ostrzeżenia wielu, że nie warto zabierać głosu na tym portalu.
To trzeba było sie odezwać tak kilka lat temu na beżowym. Tam by Cię dopiero obsobaczyli :lol:
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: smith »

Vegvisir pisze: czw 08.wrz.2022 - 22:13 Edex umozliwia zakup po 500szt na zamowoenie w cenie pospekulacyjnej. Wiec jak ktos smutny to niech sie pocieszy :)
To było razem wszystkiego 400 opakowań. Po 3 godzinach brak towaru. Taka polityka, Edex chce na siebie zwrócić uwage, mają dość szeroka ofertę broni czarnoprochowej. Chcą złamać monopol sklepu z Ozorkowa. Dobrze jak wbija sie na rynek konkurencja, uzdrowi to może sytuację na rynku CP bo ceny są absurdalnie wysokie. Lecz nie liczył bym na to że będą jakieś superpromocje. Z pewnego źródła wiem że kapiszony sprzedawane ostatnio przez Edex to nie jest nowa produkcja którą rzekomo miano wznowić we wrześniu. Data na opakowaniach luty 2022.
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: smith »

Chłopiec z Chyloni pisze: pt 09.wrz.2022 - 11:13 Ale Irek ma rację.
Tak na pewno ma rację w kontekście swej wypowiedzi "jeśli masz odmienne zdanie, zachowaj je dla siebie". Przecież to ociera się o świat Orwella...
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Nie koniecznie. To jest forum a nie facebook. Gdybyście się kłócili o fachowe sprawy, no w porządku. Ale to są osobiste ataki z ktorych JA się niczego na temat nie nauczę.
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Kominki na naboje short 6mm + chronograf

Post autor: smith »

Chłopiec z Chyloni pisze: pt 09.wrz.2022 - 12:48 Nie koniecznie. To jest forum a nie facebook. Gdybyście się kłócili o fachowe sprawy, no w porządku. Ale to są osobiste ataki z ktorych JA się niczego na temat nie nauczę.
Jesli śledziłeś ten wątek i inne to zapewne zauważyłeś że ataki ad personam następowały ze strony Irka. To w końcu on zarzucał Zbihowi braki w intelekcie i zalecał kurację w postaci przywalenia głową w "płaską powierzchnie"
ODPOWIEDZ