Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Oferty towarów do sprzedaży. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
Vydr
Posty: 13
Rejestracja: czw 11.sie.2022 - 13:25
Moja broń: Hawken 45

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Vydr »

Potwierdzam, kapiszony dotarły.
Wszystkie złożone zamówienia, zostaną wysłane w dniu jutrzejszym.

O dziwo swoje cieżko zarobione cebuliony zdecydował się zaryzykować kolega Arab. Zamówił 1 paczkę. (fanfary)
Ponadto, postanowił również nie angażować kuriera w liczenie kapiszonów. Brać kurierska odetchnęła z ulgą. @Arab - czekam na obiecane pochylenie czoła, po odbiorze paczki.

Pozostałych forumowiczów, zapraszam do kontaktu i składania zamówień.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Arab »

Jak wspomniałem , otrzymałeś ode mnie "mandat zaufania " .wszystko będzie w porządku to chętnie "pochylę czoła " :D
Właśnie po to jest forum ,by weryfikować ............
Jak kolego Vydr spojrzysz na dział "Przypałowe aukcje" sam się domyślisz ,wiele z tych "przypałów" dzięki tego typu forum , zostało szybciutko usuniętych :D a Mateusze internetu zniknęli ........
Fora internetowe to wiedza ,wiedza nie tylko ta "branżowa" ale i ta "przypałowa" ,swoją drogą zmień ofertę na Allegro lokalnie , dodaj nr tel.
Czy ciężko zarobione złotówki (te tzw. "cebuliony" ) , oczywiście !! , Damianem O. z Orlenu nie jestem , tak jak i wielu innych , więc każda złotówka się liczy ............
Czy przeliczę ,hmmmmmmmmm , ? nie planuję ,ALE ? kto wie ?
Pozdrawiam i oczekuję z niecierpliwością na przesyłkę :D
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1075
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Irek M »

Publiczne podawanie kto ile zamówił ( ironia aż bije po oczach) to brak kultury lub ...może lepiej nie kończyć.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Arab »

Wbrew moim wcześniejszym obawom , nie zostałem zrobiony w "bambuko" :D Kolega okazał się godny zaufania , a jego oferta na Allegro Lokalnie pod nickiem "vvyderek" jest atrakcyjna . Pokusiłem się nawet o przeliczenie jest 100 sztuk jak w w "dyszkę strzelił" .Były kłopoty z otwarciem tego pudełka ale dałem radę . Miałem też niejakie kłopoty z płatnością , bo InPost już nie ma czytników kart na paczkomatach !!!!! Trzeba mieć jakieś aplikacje i inne takie duperele ,no cóż jakoś po kilku telefonach sobie poradziłem . :D
Cena jest satysfakcjonująca , jednak dotyczy kapiszonów SB 4,7 mm z tymi "czarnymi " nalepkami , czyli te "spadujące " z kominków rewolwerów . Te "żólte " to inna bajka , ceny powalają na kolana :shock: , współczuję rewolwerowcom :-(
Generalnie Vydr jest OK . :D
Prześwietlony , sprawdzony , można mu zaufać :D
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1075
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Irek M »

A odzywał się kolega pod podany kontakt? kolega ma właśnie żółte 4mm.
smith
Bywalec
Posty: 234
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: smith »

Irek M pisze: sob 13.sie.2022 - 09:59 Dlaczego miałby zostać zrobiony w "bambuko". Mój kolega z 3city za którego mogę ręczyć głową sprzedaje od ręki za 120 zł/paczka.
Arab - sprawdzenie paczki u kuriera czego ma dotyczyć, chcesz przeliczyć każdy kapiszonik????
A kogo obchodzi twój kolega spekulant? Liczyć kapiszony? Ty chyba nie rozumiesz co sam piszesz.
Facet rejestruje sie na forum i wyskakuje z ogłoszeniem tego samego dnia. Ostatnią rzeczą jaką zrobi człowiek rozsądny to wysłanie delikwentowi pieniędzy na konto. Pobranie i sprawdzenie paczki przy kurierze jak najbardziej wskazane w tym wypadku.
I uważaj z deklaracjami z stylu "ręczenie głową". Głowe masz tylko jedną(choć nie wiem po co).
Vydr
Posty: 13
Rejestracja: czw 11.sie.2022 - 13:25
Moja broń: Hawken 45

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Vydr »

smith pisze: czw 18.sie.2022 - 11:08
Irek M pisze: sob 13.sie.2022 - 09:59 Dlaczego miałby zostać zrobiony w "bambuko". Mój kolega z 3city za którego mogę ręczyć głową sprzedaje od ręki za 120 zł/paczka.
Arab - sprawdzenie paczki u kuriera czego ma dotyczyć, chcesz przeliczyć każdy kapiszonik????
A kogo obchodzi twój kolega spekulant? Liczyć kapiszony? Ty chyba nie rozumiesz co sam piszesz.
Facet rejestruje sie na forum i wyskakuje z ogłoszeniem tego samego dnia. Ostatnią rzeczą jaką zrobi człowiek rozsądny to wysłanie delikwentowi pieniędzy na konto. Pobranie i sprawdzenie paczki przy kurierze jak najbardziej wskazane w tym wypadku.
I uważaj z deklaracjami z stylu "ręczenie głową". Głowe masz tylko jedną(choć nie wiem po co).
Kolego odpusc sobie te dyskusje, bo nie wnoszą one nic więcej do tematu. Produkt jest dostępny, moja wiarygodność została zweryfikowana, przez największego sceptyka w tym wątku (czytaj powyżej), więc dodatkowe kometarze są zbędne.
Kto jest zainteresowany, zapraszam do kontaktu priv, bądz zakupu na kup teraz przez allegro lokalnie , gdzie macie gwarancje portalu, ze otrzymacie produkt zgodny z opisem.

Link ponizej:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/kapis ... 100szt-cs2

Kto chce kupic, taniej ( a w zasadzie obecnie najtaniej) niech kupuje. Kto woli przeplacac, sa sklepy online ( wszyscy wiedza jakie) ktore oferuja kapiszony o 50% drozej.

Choice is yours.
smith
Bywalec
Posty: 234
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: smith »

Vydr pisze: czw 18.sie.2022 - 12:15
Kolego odpusc sobie te dyskusje, bo nie wnoszą one nic więcej do tematu. Produkt jest dostępny, moja wiarygodność została zweryfikowana, przez największego sceptyka w tym wątku (czytaj powyżej), więc dodatkowe kometarze są zbędne.
Odniosłem się do stanu na 11 sierpnia i wyraziłem swój pogląd na sprawę do czego mam niezbywalne prawo.
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1075
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Irek M »

smith pisze: czw 18.sie.2022 - 11:08
Irek M pisze: sob 13.sie.2022 - 09:59 Dlaczego miałby zostać zrobiony w "bambuko". Mój kolega z 3city za którego mogę ręczyć głową sprzedaje od ręki za 120 zł/paczka.
Arab - sprawdzenie paczki u kuriera czego ma dotyczyć, chcesz przeliczyć każdy kapiszonik????
A kogo obchodzi twój kolega spekulant? Liczyć kapiszony? Ty chyba nie rozumiesz co sam piszesz.
Facet rejestruje sie na forum i wyskakuje z ogłoszeniem tego samego dnia. Ostatnią rzeczą jaką zrobi człowiek rozsądny to wysłanie delikwentowi pieniędzy na konto. Pobranie i sprawdzenie paczki przy kurierze jak najbardziej wskazane w tym wypadku.
I uważaj z deklaracjami z stylu "ręczenie głową". Głowe masz tylko jedną(choć nie wiem po co).
Rozumiem właściwie nie rozumiem czy z głupoty czy z tego upału napisałeś o mnie to co napisałeś. Jakim prawem nazywasz mego kolegę spekulantem skoro sprzedaje po cenie, którą wymieniłem??? Upał czy jednak głupota ? Myślę, że gdy przemyślisz swój wpis to zachowasz się jak należy i przeprosisz .

Do bezpodstawnego obrażania innych też masz prawo?
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Arab »

Irek M, nie kontaktowałem się, bo okazało się że 4 mm są zbyt ciasne jak na moje kominki karabinowe ,po kilku strzałach 4 mm nie wchodzą i trzeba przetrzeć koronę kominka . :D
Wiadomo jednak że karabiny i pistolety mają to do siebie ,że nic nie spada ,więc 4.0 , 4.2 ,4,7 czy nawet te "szóstki" muszkietowe dla karabiniera nie stanowią problemu ,nic się nie zablokuje , nic nie spadnie ......:)
Rewolwerowcy mają jednak problem ,bo coś się tam blokuje, spada ,nie odpala etc . :shock:
Kolejny problem rewolwerowców to ceny kapiszonów 4.0 SB i RWS .

Zrobiłem kilku dniowy Tour po znanych portalach i sklepach ,ceny faktycznie powalają ,ale czy o "spekulacji " można mówić ? Mamy wolny rynek , sprzedawca ma taką cenę jaką ma .Zasadą handlu jest "tanio kupić -sprzedać drożej "

Spekulacja jest wtedy gdy "towar pierwszej potrzeby " będzie horrendalnie drogi !, a kapiszony to NIE towar pierwszej potrzeby !!!! ,więc kol. smith....miarkuj się w wypowiedziach !!!!! Bądżmy kulturalni i ogarnijmy emocje spowodowane wysoką temperaturą :D
Strzelectwo od dawien dawna, należało do drogich zainteresowań ,więc nie ma co narzekać , chcesz strzelać to płać i płacz .
Ofert kapiszonów na Allegro jest multum, do wyboru do koloru ! Ja jednak jako sceptyki i "kłótliwiec " wolę sprawdzić co i jak !! i czytam , czytam i jeszcze raz czytam fora , oferty sprzedaży prześwietlam ,nawet te wypociny na FB. Ale dzięki temu śledzę rynek i owe "cebuliony" jak wspomniał kol. Vydr :D zostają w mojej kieszeni, a być może i w waszej szanowni koledzy .

Wziąłem na tapet ofertę Vydr-a bo wydała mi się "podejrzana " , jednak , nie zwiodłem się :D
Fora są po to by dzielić się wiedzą ,ja póki co, jeszcze się nie zawiodłem .......
Polecam jednak nadal czytać , oferty z Alok i inne takie , "bo diabeł tkwi w szczegółach " a wasze "cebuliony" nie rosną na drzewach .
Sytuacja prędzej czy póżniej wróci do normy , chociaż ....kapiszony za 20 zł to już zamierzchła historia , tak jak i benzyna po 2 zł ,a proch po 85 zł .
Dziesiątek na tarczy :D

Ps. Alok to allegro lokalnie
smith
Bywalec
Posty: 234
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: smith »

Irek M pisze: czw 18.sie.2022 - 15:46
Rozumiem właściwie nie rozumiem czy z głupoty czy z tego upału napisałeś o mnie to co napisałeś. Jakim prawem nazywasz mego kolegę spekulantem skoro sprzedaje po cenie, którą wymieniłem??? Upał czy jednak głupota ? Myślę, że gdy przemyślisz swój wpis to zachowasz się jak należy i przeprosisz .

Do bezpodstawnego obrażania innych też masz prawo?
Głupota powiadasz. Twe wypowiedzi dawno przestałem brać na poważnie. Przypomnij sobie swa wypowiedź na temat kokili Alojza- nie Alojza. Wspominałeś coź o jakiejś różnicy lecz tajemnicę z tego zrobiłeś. I inne kwiatki. Wypowiedzi twe traktuję jako swoisty folklor tego forum. Pisz, pisz dużo bo nudą wieje...

Już przepraszam, w wór pokutny się odziewam, łeb popiołem posypuję, na kolana padam i jak Jurand ze Spychowa co pochwę miecza na szyi powiesił, kaburę parcianą od PM63 Rak wieszam :-D
Ostatnio zmieniony czw 18.sie.2022 - 19:37 przez smith, łącznie zmieniany 2 razy.
halif
Posty: 65
Rejestracja: śr 28.lip.2021 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: halif »

Jak sprzedane, to zamknijcie temat, jak zostało na składzie to nie śmiećcie w temacie. Dokończcie rozmowę w Hyde parku, a tutaj zostawcie miejsce dla zainteresowanych, bo się bałagan zrobił i mało przyjemnie.
ODPOWIEDZ