Jeszcze raz czarny proch.

podstawowe informacje
Awatar użytkownika
krzysztof81
Bywalec
Posty: 134
Rejestracja: sob 09.mar.2019 - 00:35
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: Remington, Snub, Maynard, itd.

Re: Jeszcze raz czarny proch.

Post autor: krzysztof81 »

Producent Vesuvitu przymierza się do podniesienia cen i jest wysoce prawdopodobne, że ceny detaliczne też pójdą w górę.
Aktualnie w ZbraneOstrava.cz 1 kg kosztuje 650 Koron (stały klient kupi ciut taniej).
Pozdrowienia dla tych co w piątek, w Ostravie, kupili Vesuvit - z mojego punktu widzenia szkoda czasu i paliwa na wyjazd po kilka kg. Samochodem osobowym można przewozić do 20 kg - wymagana gaśnica 2 kg. Przy ewentualnej kontroli trzeba umieć się wytłumaczyć - i tylko tyle. Niby ze Śląska nie jest daleko ale jednak trzeba pojechać.
PosiadaczProcy
Bywalec
Posty: 166
Rejestracja: pt 10.maja.2019 - 14:10
Moja broń: brak

Re: Jeszcze raz czarny proch.

Post autor: PosiadaczProcy »

Dla będących "w kursie dzieła" pytanie: czy to bujda czy prawda, że w Czechach już V-vitu nie kupi wchodząc do sklepu z ulicy ale za dodatkowym okazaniem EKB? Pytam bo nie chcę opierać swej wiedzy na plotkach...
Deamiens
Posty: 60
Rejestracja: ndz 01.lip.2018 - 15:28
Moja broń: brak

Re: Jeszcze raz czarny proch.

Post autor: Deamiens »

Bzdura totalna.
"Prach nelze posílat na dobírku. Pouze osobní odběr na prodejně. Prodejné od 18 let."
To wszystkie "wymagania".
muczacz
Posty: 52
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 20:30
Moja broń: brak

Re: Jeszcze raz czarny proch.

Post autor: muczacz »

podjedź kiedyś na strzelnicę jak będą koledzy strzelać może któryś odstąpi
Awatar użytkownika
krzysztof81
Bywalec
Posty: 134
Rejestracja: sob 09.mar.2019 - 00:35
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: Remington, Snub, Maynard, itd.

Re: Jeszcze raz czarny proch.

Post autor: krzysztof81 »

Wejdź na stronę : http://czarny.netserwer.pl/ceny.html i tam są linki do polskich i czeskich sklepów. W Ostravie i Cieszynie rozmawiają po polsku - wystarczy zadzwonić i zapytać co i po ile mają.
A lokalnie, jak wspomniał kolega w poprzednim poście, wystarczy pójść na strzelnicę i tam inni wyjaśnią co, jak i gdzie.
Awatar użytkownika
krzysztof81
Bywalec
Posty: 134
Rejestracja: sob 09.mar.2019 - 00:35
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: Remington, Snub, Maynard, itd.

Re: Jeszcze raz czarny proch.

Post autor: krzysztof81 »

Z nabyciem broni CP oraz "czarnego" nie ma problemu. Przed chwilą widziałem na netgun.pl oferty sprzedaży - ceny porównywalne z Parabellum.
:ok:
rost
Posty: 12
Rejestracja: czw 13.paź.2022 - 07:53
Moja broń: 1858

Re: Jeszcze raz czarny proch.

Post autor: rost »

Cześć wszystkim, dopiero rozpoczynam przygodę z czarnym prochem. Gdzie w okolicach Trójmiasta można dziś kupić CP? Odkryłem właśnie że ani u Czapli ani u Skawińskiego nie ma i nie wiadomo kiedy będzie, a ja potrzebuję chociaż 50g na weekend żeby sprawdzić nowy nabytek (.44) . Z góry dziękuję za porady.
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Jeszcze raz czarny proch.

Post autor: Irek M »

Jutro będę strzelał na jaśkowej jeśli nic się nie zmieni.
ODPOWIEDZ