Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Oferty towarów do sprzedaży. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
Vydr
Posty: 13
Rejestracja: czw 11.sie.2022 - 13:25
Moja broń: Hawken 45

Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Vydr »

Witam Panie i Panowie

Po weekendzie bede mial ok 50 pudelek kapiszonow S&B 4,7mm. 100szt w pudelku.

Cena 110zl/ pudelko.

Czy byli by chętni na taki produkt?

pzdr
kapiszony-sellier-bellot-4-7_18698.jpg
:remik: :remik: :remik: :remik: :remik: :remik: :remik:
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Arab »

Byłbym chętny na trzy paczki . Odbiór tylko za pobraniem z opcją sprawdzenia paczki u kuriera . Jakby co to pisz na PW
Awatar użytkownika
Reduktor
Posty: 8
Rejestracja: ndz 22.maja.2022 - 19:26
Moja broń: 2x Colt .36, 1x Colt .31

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Reduktor »

Arab pisze: pt 12.sie.2022 - 16:55 Byłbym chętny na trzy paczki . Odbiór tylko za pobraniem z opcją sprawdzenia paczki u kuriera . Jakby co to pisz na PW
Jak nie zostaniesz zrobiony w bambuko, to daj proszę znać tutaj :piwo:
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1073
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Irek M »

Dlaczego miałby zostać zrobiony w "bambuko". Mój kolega z 3city za którego mogę ręczyć głową sprzedaje od ręki za 120 zł/paczka.
Arab - sprawdzenie paczki u kuriera czego ma dotyczyć, chcesz przeliczyć każdy kapiszonik????
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Arab »

Kolega na forum zarejestrował się raptem dwa dni temu , a ja stosuję zasadę "ograniczonego zaufania" . Czy przeliczyć nie ,............ chociaż ? , "każdy kapiszon to jedna złotówka "
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Larkana »

Mam wagę, ktora na podstawie masy oblicza ilość, z ciekawości kiedyś przeliczyłem kapiszony :) w paczkach RWS wychodziło po ponad 260 sztuk jesli dobrze pamietam.
Nie mniej kurier przy takiej operacji, w zależności od dnia i tego ile adresów jeszcze musi odwiedzić, mógłby nie być zbyt miły.
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1073
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Irek M »

Tak, kiedyś na praktykach też używałem wagi do liczenia. Wtedy nie mogłem pojąć jak to jest, że zgadza się co do jednej sztuki liczony towar:-)
A co do opakowań, kupowane w Saquaro - kiedyś , nie teraz też ilość różniła się o 1 - 2 sztuki in minus. Miałem reklamować? Nie robiłem tego. Ale co do złotówki, po 20 gr nie schylę się ale po 50 gr już tak :-)
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Arab »

Jest sporo ofert na różnych portalach internetowych , z różnymi cenami i czasem oczekiwania . Jedni mają , inni będą mieli , do wyboru do koloru. Kapiszony to teraz bardzo poszukiwany towar , i jest multum "cfaniaczków " co korzystają z tego trendu by ,"wyszarpać kilka stów dla siebie , bo nim policja się tym zajmie , to miną dekady ,więc jestem bardzo sceptycznie nastawiony na tego typu "ofert" . Czy sprawdzić przed zapłaceniem .... oczywiście !!! przy cenie 100 zł z "ogonkiem" warto , bo możesz dostać "ziemniaka " za "stówę " :D .Czy liczyć? nie ma sensu :shock:
Powtarzam:
Nim kupisz paletę "cukru" za stówę , sprawdż sprzedawcę ........ TWOJE PIENIĄDZE NIE ROSNĄ NA DRZEWACH, musisz na nie zarobić , poświęcić czas ,swoje zdrowie .


Pozdrawiam i dziesiątek na tarczy tym co mają kapiszony :-D
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1073
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Irek M »

Jeśli jesteś zainteresowany 100% rzetelną dostawą za 120zł to mogę przekazać dane od Ciebie koledze. Ja nie chcę pośredniczyć by nie być podejrzewany o jakiś zarobek. Ale jeśli kolega zgodzi się to mogę wysłać na moje dane. Ja nie mam w tym żadnego interesu prócz tego by pomóc koledze w upłynnieniu nadmiaru.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Arab »

PV.
Motoguziec
Posty: 27
Rejestracja: pn 01.cze.2020 - 00:29
Lokalizacja: Legnica
Moja broń: Remington, Catelman,Hawken, Mortimer

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Motoguziec »

gość się zarejestrował 11.08.22 i od razu sprzedaje kapiszony .. hmmm
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Arab »

Właśnie do tego zmierzam . Wielu osobom na tym forum mogę zaufać w ciemno ,ale jest kupa "cfaniaczków" co korzystają z okazji bo....... towar "chodliwy" .Gdy kapiszony SB były po 25 zł ,a RWS-y po 80zł. nikt ich nie liczył w pudełku .Teraz jednak sytuacja stała się dramatyczna dla strzelców CP . Kapiszony chodzą po trzy stówy ........ ! "Allegro lokalnie" to teraz świetna platforma do różnego rodzaju "przekrętów" ,a kto będzie jechał kilkaset kilometrów by otłuc mordę oszustowi ? ,jak jedynie ma nr.tel. i nr.konta na jakiegoś "słupa" ..SZUKAJ WIATRU W POLU i twoje kilka stów idzie "psu w dupę" . Gdzie go szukać ? zgłosić na policję ? -dajcie se siana , :shock: Niebieskie chłopaki mają inne problemy ..........i nim ruszą "żarna sprawiedliwości" minie kilka lat ....odpuścisz ,sprawa zostanie umorzona .
Vydr
Posty: 13
Rejestracja: czw 11.sie.2022 - 13:25
Moja broń: Hawken 45

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Vydr »

Panowie,

Widzę, że dyskusja rozgorzała i każdy wietrzy przekręt. Zakładam, że to przez to iz cena jest zbyt atrakcyjna, jak na dzisiejsze, chore czasy.

Aby rozwiać wątpliości poniżej, podaje możliowości osbioru/wysyłki

Przy cenie kup teraz via allegro lokalnie, cena 119zl/ pudelko ( prowizja allegro od sprzedazy). Platosc przez paypal, gwarancja zakupu Allegro.

Alternatywnie:
- wysylka po przedplacie na konto ( w tej wersji 109,9zl/ pudelko+ 12zl przesylka inpost
-odbior osobisty na terenie Poznania

Gdyby ktos mial jakies watpliwosci, badz chcial zadzownic/ustalic szczegoly, zapraszam do do kontaktu na priv.

Pzdr
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Arab »

Nic nie rozgorzało ! Dyskusja jest w temacie twojej oferty . Wklejasz standardowe teksty z Allegro . Masz kapiszony , czy nie masz ?! . Nie kombinuj jak Mateusz :shock:
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kapiszony Sellier & Bellot (S&B) 4,7mm - 100szt -

Post autor: Arab »

Ha . :D
Właśnie dostałem info od Vydr , lub (vvderk z allegro lokalnie )
cyt. z orginalną pisownią .......
Witam ,kapiszony S&B . 4.7 mm sa już dostepne . Możesz zamawiac ,warunek jest taki, ze jak przyjda i bedzie wszystko ok. odszczekasz na swoje wpisy na forum ,pasuje ?

Oczywiście że "odszczekam " !!!!
Czekam z niecierpliwością :D
ODPOWIEDZ