Dobry rusznikarz, skrócenie lufy w rewolwerze CP.

Przeróbki broni CP, naprawy oraz ciekawe akcesoria CP.
ODPOWIEDZ
Karloo
Posty: 22
Rejestracja: pn 23.maja.2022 - 13:36
Moja broń: Remington 1858, 8", oksyda

Dobry rusznikarz, skrócenie lufy w rewolwerze CP.

Post autor: Karloo »

Witam,
Z braku wiedzy mam dość amatorskie pytanie.
Chciałbym kupić rewolwer dokładnie colta navy lub army z lufą 5" bo takiego jeszcze nie mam. Jednak ceny egzemplarzy 8" są sporo niższe od 5", albo cena tych drugich na serwisach typu allegro, sprzedajemy.pl jest równa lub nawet wyższa od przykładowego sklepu "saguaro-arms".
Wpadłem więc na pomysł żeby wziąć 8" sztukę i zlecić rusznikarzowi przerobienie jej (razem z pobojczykiem) na krótszą wersję.

Chciałbym się zapytać czy taka modyfikacja ma w ogóle rację bytu cenowo, jaki byłby przybliżony koszt takiej operacji (przybliżony, bo oczywiście wszystko zależy od tego jak rusznikarz się ceni) i o polecenie dobrego rusznikarza najlepiej w okolicach Zielonej Góry bo stamtąd pochodzę.

Pozdrawiam, i z góry dziękuję za odpowiedzi
bambus0134
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: śr 19.sty.2022 - 20:38
Moja broń: brak

Re: Dobry rusznikarz, skrócenie lufy w rewolwerze CP.

Post autor: bambus0134 »

Co znaczy dobrego rusznikarza ? Taniego czy takiego co w ogóle podejmie się zabawy z bronią cp, bo nie każdemu zwłaszcza dobremu uchodzi za honor zabawa z bronią cp.(poznałem takiego)

A jak znajdziesz to tanio raczej nie będzie, mi w kbks zrobienie gwintu na końcu lufy 1/2x28 jakieś 4 lata temu skasował 420 zł.
Więc albo samemu viewtopic.php?t=6391 albo znajdziesz kolegę na forum co ci to zrobi za jakieś sensowne $ .
ODPOWIEDZ