Bydgoszcz

Awatar użytkownika
andrzej11111
Posty: 84
Rejestracja: sob 13.lis.2021 - 19:55
Lokalizacja: inowrocław
Moja broń: remington

Re: Bydgoszcz

Post autor: andrzej11111 »

Może tez bym się tam wybrał . Trzeba dzwonić wcześniej? Duże tłumy są ? Stanowiska kryte?
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Bydgoszcz

Post autor: Larkana »

Jeśli chcesz jechać w sobotę to możesz jechać w ciemno. Jeśli w tygodniu to lepiej zadzwoń.
Kiedyś jak byłem w sobotę to było trochę ludzi, w tygodniu mniej.
Stanowiska strzeleckie na głównej strzelnicy są kryte.
Paul
Posty: 81
Rejestracja: sob 09.kwie.2022 - 09:03
Moja broń: Remington new model army 1858. 44 pietta

Re: Bydgoszcz

Post autor: Paul »

Byłem ze 2,5 godziny to przewinęło się ze 30 osób. Było na raz kilkanaście osób. Ale wszystko idzie sprawnie. W tygodniu koniecznie trzeba dzwonić.
vanSzczepan
Posty: 1
Rejestracja: śr 11.sty.2023 - 19:16
Moja broń: Colt cattleman

Re: Bydgoszcz

Post autor: vanSzczepan »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dziękuję za przyłączenie do grupy. Jestem tu nowy i mieszkam w Bydgoszczy. Jestem początkującym posiadaczem rewolwera CP, no i niestety muszę się przyznać że popełniłem duży błąd podczas przygotowywania patronów...użyłem zbyt dużo kaszki i moje patrony nie mieszczą się w bębnie do mojego Colta Cattlemana kal 44 , nie uwzględniłem tego, że ten model ma mniejsze komory od pozostałych modeli CP. Stąd moje prośba / pytanie. Czy ktoś z Was zechciałby się wymienić patronami? Wykonałem 80szt z 1g prochu i 1g kaszki. Wynienilbym się na patrony z połowa tej ilości kaszki. Nie chcę marnować materiału zużytego do ich produkcji a komuś mogą się jeszcze przydać. Zainteresowanych proszę o kontakt. Mogę dojechać w okolice Bydgoszczy. Pozdrawiam :)
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Bydgoszcz

Post autor: Larkana »

Niestety strzelnica w Kowalewku jest zamknięta do odwołania.
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Bydgoszcz

Post autor: smith »

Larkana pisze: ndz 04.lut.2024 - 15:40 Niestety strzelnica w Kowalewku jest zamknięta do odwołania.
otwarta

https://www.facebook.com/photo/?fbid=80 ... 4840857171
ODPOWIEDZ