Walizka

zakooo84
Posty: 10
Rejestracja: czw 17.mar.2022 - 18:31
Moja broń: brak

Walizka

Post autor: zakooo84 »

Cześć
Jestem właśnie na etapie przygotowania walizki do przechowywania remingtona, prochu, kapiszonów. Projekt ma na celu zabezpieczenie niebezpiecznych rzeczy przed osobami niepowołanymi (dzieci w domu i z wiekiem mogą przychodzić do głowy głupie pomysły oraz ciekawość otaczającego nas świata )
Walizka jaką kupiłem posiada miejsce na kłódkę oraz wkłady z gąbki jednak są one zbyt luźne więc byłem zmuszony kupić dodatkowe 2 gąbki po 4cm grubości w celu zapełnienia pustych przestrzeni coby wszystko nie latało jak przysłowiowy ,,rzymianin po pustym sklepie ;) '' Chciałem wyciąć w nich otwory pod broń, kapiszony, proch. Chcę mieć już wszystko gotowe na tip top żeby w przyszłości nie bawić się w żadne przeróbki o ile kapiszony i remington swojego rozmiaru nie zmienią to różne firmy sprzedające proch czarny sprzedają go w różnych wielkościowo opakowaniach. Obecnie posiadam Vesuvit jego wymiary to 21x7x10. Najrozsądniej będzie mi wyciąć otwór na największe opakowanie jakie jest dostępne na rynku w PL i okolicach dlatego potrzebuję od was małej pomocy :-) Jeśli posiada ktoś z was opakowanie po szwajcarze, złoty stok i cokolwiek innego byłbym bardzo wdzięczny za podanie jego wymiarów (pisze oczywiście o 1kg) :-)

(Ma ktoś może doświadczenie w takim przechowywaniu broni ? nic nie rdzewieje? nic się nie psuje ? Słyszałem o przypadku przechowywania pistoletu w kaburze skutkiem czego były ciągłe wykwity rdzy)
IMG_1.jpg
IMG_2.jpg
ODPOWIEDZ