Pierwsze kroki

podstawowe informacje
ODPOWIEDZ
Diaxxx
Posty: 3
Rejestracja: śr 09.mar.2022 - 13:38
Moja broń: brak

Pierwsze kroki

Post autor: Diaxxx »

Witam wszystkich
Jestem zupełnie nowy w temacie (na razie z wiedzą internetową i bez praktyki w CP). Noszę się z zamiarem kupna rewolweru (oglądam głównie Remingtona 1858 New Army 0,44), ale nie chciałbym robić tego w ciemno.
Czy znalazłby się może ktoś z Warszawy, z kim można by się spotkać na jakiejś strzelnicy, obejrzeć tę broń na żywo, postrzelać odrobinę na próbę?
escobar
Bywalec
Posty: 282
Rejestracja: pt 01.lut.2019 - 12:51
Moja broń: GA12 . GA12 SLUG GA16 .44 .44 .44 .44 .58 .45

Re: Pierwsze kroki

Post autor: escobar »

Witaj przyjacielu . I to jest bardzo dobre podejście . Na pewno ktoś się znajdzie
Diaxxx
Posty: 3
Rejestracja: śr 09.mar.2022 - 13:38
Moja broń: brak

Re: Pierwsze kroki

Post autor: Diaxxx »

Dzięki. Oczywiście nie upieram się przy tym modelu. Jeśli byłaby opcja zaznajomienia z jakimś innym Remingtonem, albo Coltem również byłbym zobowiązany.
Egonio
Posty: 1
Rejestracja: śr 09.mar.2022 - 12:59
Moja broń: Remington 1858, 8 cali, 44, oksyda

Re: Pierwsze kroki

Post autor: Egonio »

Witam Panów. Pozwolicie, iż podczepię się pod wątek/pytanie, z ta niewielka różnica, że ja jestem już szczęśliwym posiadaczem Remika, model new army, 8 cali w oksydzie. Od jakiegoś czasu jednak, tylko mu się przyglądam, czyszczę, smaruję i znowu przyglądam :) Jest przepiękny, nigdy nie strzelany. Filmiki na YT są ok, ale nie oddają chyba tych emocji i efektu. Również jestem z Warszawy.
Diaxxx
Posty: 3
Rejestracja: śr 09.mar.2022 - 13:38
Moja broń: brak

Re: Pierwsze kroki

Post autor: Diaxxx »

Mamy trochę wyświetleń, ale odzewu jakby brak :) Mam nadzieję, że strzelectwo czarnoprochowe nie umarło zanim zacząłem go doświadczać :)

Może inaczej sformułuję pytanie - czy znajdzie się ktoś, kto strzela z rewolwerów na Bielanach i mógłby nieco wprowadzić w temat laika?
ODPOWIEDZ