Jestem nowy - postrzela ze mną ktoś z okolic Bielsko-Białej i wprowadzi w świat CP?

ICTC

Jestem nowy - postrzela ze mną ktoś z okolic Bielsko-Białej i wprowadzi w świat CP?

Post autor: ICTC »

Cześć.

Chętnie poznam kogoś kto znajdzie chwilę by wtajemniczyć mnie w tematykę strzelectwa CP. Sprzęt mam już skompletowany. Chęci są, czas też się znajdzie - dostosuję się do Ciebie. Bielsko-Biała i okoliczne miejscowości.

Pozdrawiam
T.
Sputnik100
Posty: 4
Rejestracja: pn 07.lut.2022 - 18:08
Moja broń: brak

Re: Jestem nowy - postrzela ze mną ktoś z okolic Bielsko-Białej i wprowadzi w świat CP?

Post autor: Sputnik100 »

Bardzo chętnie dołączę się do takiego spotkania z kimś, kto ma już chociaż minimalne obycie z tego rodzaju bronią. Jestem z Bielska, mam 4 dyszki na karku, strzelałem z broni zwykłej, lecz bardzo zainteresowałem się Czarnoprochowcami. Jestem w stanie załatwić strzelnicę w Czechowicach. Nie posiadam broni, ani wiedzy praktycznej, tylko sama teoria. :lol:
Jeśli jest ktoś z okolic, to będę bardzo wdzięczny za kontakt.
Pozdrawiam,
Wiktor
ICTC

Re: Jestem nowy - postrzela ze mną ktoś z okolic Bielsko-Białej i wprowadzi w świat CP?

Post autor: ICTC »

Wiktor, masz PW. Powiadamiam Cię o tym tutaj ponieważ na email nie dochodzą żadne powiadomienia z forum.
boodzik75
Posty: 2
Rejestracja: pt 16.gru.2022 - 11:27
Moja broń: Remington 1858; 8"; .44

Re: Jestem nowy - postrzela ze mną ktoś z okolic Bielsko-Białej i wprowadzi w świat CP?

Post autor: boodzik75 »

Cześć,
Jestem z okolic Bielska-Białej. Właśnie skompletowałem wszystko co trzeba żeby wybrać się na strzelnicę.
Z tego co się zorientowałem to w okolicy nie ma gdzie postrzelać. Najbliżej Żory i tamte strony.
Macie może jakieś namiary na bliższą lokalizację?
Tomek117
Posty: 3
Rejestracja: czw 16.lut.2023 - 08:30
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Moja broń: Colt Navy 1851 Kal .44

Re: Jestem nowy - postrzela ze mną ktoś z okolic Bielsko-Białej i wprowadzi w świat CP?

Post autor: Tomek117 »

Witajcie,
Ciesze się, że znalazłem się w gronie posiadaczy czarnoprochowca :lol: Już prawie skompletowany sprzęcik i czas na pierwsze strzelanie. Widzę, że grono z okolic Bielska się powiększa, bo jo też z tych okolic. Może by jakieś spotkanko zorganizować?

Pozdrawiam
Tomasz
ODPOWIEDZ