Tak tylko informacyjnie

Awatar użytkownika
Jaroslaw78
Bywalec
Posty: 394
Rejestracja: ndz 10.paź.2021 - 14:13
Lokalizacja: Opole
Moja broń: Remington Pietta 1858 .44 , Jakieś Colty .44

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Jaroslaw78 »

Zapomnieć się nie da. Ale można wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Kultura to podstawa. Niestety w tym chamskim świecie mało jest kultury. A kto buduje/niszczy ten świat? LUDZIE...
Czarnowidz
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: pt 18.lis.2011 - 21:37
Lokalizacja: 3Miasto
Moja broń: Remington NMA1858 uberti TI, Kentucky flintlock

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Czarnowidz »

Wycior pisze: wt 29.cze.2021 - 20:35 Mam do przeczytania kilka książek i do wytoczenia dwa nietypowe kominki.

A mamy Cię! :!: :lol:
No to teraz nam wisisz tutoriał o dorabianiu kominków. ;)
To oczywiście żart, myślę jednak że gdybyś napisał taki tutoriał to nie tylko ja bym go z zapartym tchem przeczytał. :D
Jaroslaw78 pisze: ndz 09.sty.2022 - 23:06 Ja już zgłupiałem :shock:
O kogo chodzi i odnośnie zielonego forum.
Zbyt krótko tu jestem widocznie, żeby wiedzieć :oops:
Ale to forum i jak myślę ,że chodzi o to zielone,o którym myślę,to to dwa najbardziej zajebiste forum są :?:
Byłem na beżowym kilka lat wstecz. Tam nie można było komuś coś powiedzieć... :-? Sama milicja :!: W końcu dostałem bana za szczerość i przeniosłem się na zielone.
No właśnie.
Zielone forum to forum Airgun-Hunting.pl
Mają tam co prawda dział czarnoprochowców ale w porównaniu z działem "wiatrowym" to taki raczej skromny jest. No i to forum prowadzi Warchlaq a on czarnym prochem się za bardzo nie interesuje. Znam to forum dość dobrze choć od ładnych paru lat tam nie pisuję.
Awatar użytkownika
Jaroslaw78
Bywalec
Posty: 394
Rejestracja: ndz 10.paź.2021 - 14:13
Lokalizacja: Opole
Moja broń: Remington Pietta 1858 .44 , Jakieś Colty .44

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Jaroslaw78 »

Czarnowidz pisze: śr 19.sty.2022 - 00:42
Wycior pisze: wt 29.cze.2021 - 20:35 Mam do przeczytania kilka książek i do wytoczenia dwa nietypowe kominki.

A mamy Cię! :!: :lol:
No to teraz nam wisisz tutoriał o dorabianiu kominków. ;)
To oczywiście żart, myślę jednak że gdybyś napisał taki tutoriał to nie tylko ja bym go z zapartym tchem przeczytał. :D
Jaroslaw78 pisze: ndz 09.sty.2022 - 23:06 Ja już zgłupiałem :shock:
O kogo chodzi i odnośnie zielonego forum.
Zbyt krótko tu jestem widocznie, żeby wiedzieć :oops:
Ale to forum i jak myślę ,że chodzi o to zielone,o którym myślę,to to dwa najbardziej zajebiste forum są :?:
Byłem na beżowym kilka lat wstecz. Tam nie można było komuś coś powiedzieć... :-? Sama milicja :!: W końcu dostałem bana za szczerość i przeniosłem się na zielone.
No właśnie.
Zielone forum to forum Airgun-Hunting.pl
Mają tam co prawda dział czarnoprochowców ale w porównaniu z działem "wiatrowym" to taki raczej skromny jest. No i to forum prowadzi Warchlaq a on czarnym prochem się za bardzo nie interesuje. Znam to forum dość dobrze choć od ładnych paru lat tam nie pisuję.
No dokładnie,bardzo skromny dział. Ale to dlatego,że to forum wiatrówkowe. Dzięki niemu zdobyłem sporo ciennej wiedzy. A pozostałe działy to raczej tylko "przyklejone". Masz tam pewnie taki sam nick jak tutaj,to kojarzę kilka Twoich wpisów.
Czarnowidz
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: pt 18.lis.2011 - 21:37
Lokalizacja: 3Miasto
Moja broń: Remington NMA1858 uberti TI, Kentucky flintlock

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Czarnowidz »

Jaroslaw78 pisze: śr 19.sty.2022 - 07:34 Masz tam pewnie taki sam nick jak tutaj,to kojarzę kilka Twoich wpisów.
Tak, mam.
Muszę się nieskromnie przyznać że jestem autorem pierwszego posta na tamtym forum jaki został tam napisany. Wcześniej to forum działało kilka miesięcy ale nikt tam nie pisał. Był to temat o energi przycelowej. W tym temacie, w jego pierwszej części dyskutuję z samym właścicielem forum bo wówczas tamto forum nie miało więcej użytkowników. :lol: Z czasem zaczęły się przyłączać pojedyńcze osoby. Po pewnym czasie forum rozrosło się na tyle że jego obecność zauważono na "beżowym" zwanym też "iweb-em" lub "forum-broń.pl". By zlikwidować konkurencję administracja z "beżowego" usunęła wszystkich mających konta u nich i na "zielonym" i to m.in ludzi takich jak Radecek - twóca jednych z najlepszych chronografów. Efekty tych działań były odwrotne od zamierzonych. Zielone forum wówczas dostało wiatr w żagle i mocno się rozrosło co możemy oglądać do dzisiaj. A wyżuceniu użytkownicy pozakładali sobie nowe konta i swoją działalność na beżowym ograniczyli do działu handlowego... :lol:

Od ładnych paru lat nie mam nic wiatrowego więc tam nie pisuję ale lubię to forum za klimat. Choćby pamiętne, co sobotnie chlanie na ShoutBox-ie :piwo: :lol: Gdzie indziej można by robić takie rzeczy z takimi wariatami. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Jaroslaw78
Bywalec
Posty: 394
Rejestracja: ndz 10.paź.2021 - 14:13
Lokalizacja: Opole
Moja broń: Remington Pietta 1858 .44 , Jakieś Colty .44

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Jaroslaw78 »

Zgadza się. Mnie też wyrzucili z "beżowego". Ale nie z powodu"zielonego",bo tam się zarejestrowałem w 2015 roku,po wyrzuceniu. CP zacząłem się interesować dopiero w 2017 roku, więc w owym czasie nabyłem R1858. A od niedawna jestem tutaj :) i "zielone" i to forum są bardzo przyjazne,nie co to beż... chociaż tam też poznałem kilku fajnych ludzi. A mam od Radecka R2A.
malezet
Posty: 1
Rejestracja: pt 28.sty.2022 - 11:52
Moja broń: remik new navy

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: malezet »

Witajcie.
Ja tylko w kwestii formalnej. Podczas rejestracji:
Potwierdzenie rejestracji

Jaki kaliber ma Remington Pocket 1863 ? Proszę podać tylko cyfrę.:
To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.


Nie cyfrę, tylko liczbę.
;-)
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Wycior »

:ok: Witaj, Kolego! Przyjemnie stwierdzić że wrażliwość językowa nie zaginęła bezpowrotnie.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Heron »

omg - niech będzie :) poprawione.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Arab »

:D :D :D
ODPOWIEDZ