Strzelnica AJW Promna.

Czolg76
Posty: 3
Rejestracja: pt 26.mar.2021 - 14:18
Moja broń:

Strzelnica AJW Promna.

Post autor: Czolg76 »

Cześć. Jestem tu nowy. Czy ktoś z koleżeństwa korzysta ze strzelnicy AJW GUN - strzelnica Promna (wygląda na spokojną i nie zatłoczoną) lub z innej w okolicach Piaseczno - Białobrzegi - Góra Kalwaria - Warka? Niebawem stanę się posiadaczem rewolweru i chętnie nawiązał bym kontakt z kimś, kto udzieli na żywo kilku rad na początek. Pozadrawiam.
Czolg76
Posty: 3
Rejestracja: pt 26.mar.2021 - 14:18
Moja broń:

Re: Strzelnica AJW Promna.

Post autor: Czolg76 »

Nikt, nic? Nie ma osoby strzelającej z południowych okolic Warszawy? :(
Czolg76
Posty: 3
Rejestracja: pt 26.mar.2021 - 14:18
Moja broń:

Re: Strzelnica AJW Promna.

Post autor: Czolg76 »

Skoro tu nie mogę znaleźć towarzysza, więc może to pomoże: www.facebook.com/groups/291767842327988/
GLX
Posty: 11
Rejestracja: śr 03.mar.2021 - 21:26
Moja broń:

Re: Strzelnica AJW Promna.

Post autor: GLX »

Czolg76 pisze: pn 29.mar.2021 - 11:57 Cześć. Jestem tu nowy. Czy ktoś z koleżeństwa korzysta ze strzelnicy AJW GUN - strzelnica Promna (wygląda na spokojną i nie zatłoczoną) lub z innej w okolicach Piaseczno - Białobrzegi - Góra Kalwaria - Warka? Niebawem stanę się posiadaczem rewolweru i chętnie nawiązał bym kontakt z kimś, kto udzieli na żywo kilku rad na początek. Pozadrawiam.
Witaj kolego.

Wpisz sobie w googlu "strzelnica suchodół". Najlepiej dzień wcześniej do nich zadzwonić, żeby się dowiedzieć, czy będą wolne osie np. na 25m.
Dwa tygodnie temu zadzwoniłem i okazało się, że tego samego dnia mogę podjechać i postrzelać. Otwarte mają do godziny 16:00, chyba że coś się zmieniło. Kontakt telefoniczny rozwiąże wszelkie wątpliwości.

edit:
Przepraszam. Teraz doczytałem, że do 9 kwietnia nieczynna :-(
Slonik
Bywalec
Posty: 216
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 21:31
Moja broń: Colt

Re: Strzelnica AJW Promna.

Post autor: Slonik »

W Suchodole znów wpuszczają CP? Ta komercyjna część strzelnicy była chyba do niedawna niedostępna?
GLX
Posty: 11
Rejestracja: śr 03.mar.2021 - 21:26
Moja broń:

Re: Strzelnica AJW Promna.

Post autor: GLX »

Slonik pisze: pn 05.kwie.2021 - 11:38 W Suchodole znów wpuszczają CP? Ta komercyjna część strzelnicy była chyba do niedawna niedostępna?
A tego to nie wiem bo w końcu tam nie dojechałem. Zadzwoniłem z pytaniem, czy mają już otwarte osie 25m. Podwoziłem kogoś i miałem po drodze. Spóźniłbym się a na 30 minut chyba nie warto się rozkładać. Nie pytałem, czy przyjmują CP. Możliwe, ze gdybym dotarł na czas to bym się dowiedział, że mogę jednak jechać dymić gdzieś indziej :?:
cezary.pl
Posty: 28
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 13:58
Lokalizacja: Puszcza Stromiecka
Moja broń:

Re: Strzelnica AJW Promna.

Post autor: cezary.pl »

Miałem okazję trenować na strzelnicy w Promnej. To taki leśny obiekt zbudowany w wyrobisku po kopalni piasku.
Strzelałem tam z rewolweru. Można zadzwonić i umówić się na wizytę.
Awatar użytkownika
krzysztof81
Bywalec
Posty: 134
Rejestracja: sob 09.mar.2019 - 00:35
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: Remington, Snub, Maynard, itd.

Re: Strzelnica AJW Promna.

Post autor: krzysztof81 »

Czy mogę prosić o nr telefonu do biura w Promnej.

Z góry bardzo dziękuję,

K
Awatar użytkownika
Marin205
Posty: 6
Rejestracja: czw 01.wrz.2016 - 10:01
Moja broń:

Re: Strzelnica AJW Promna.

Post autor: Marin205 »

Kontakt do strzelnicy znajdziesz w serwisie gdziestrzelac.eu https://gdziestrzelac.eu/ajw-strzelnica-promna/ z osią 100 m. Obok znajduje się drugi obiekt na tej samej działce. https://gdziestrzelac.eu/strzelnica-linia-ognia/ z osią 200 m. Obydwa obiekty są pozytywnie nastawione na strzelców CP.
ODPOWIEDZ