Buldog

Tematy prawne oraz bezpieczeństwa CP
Awatar użytkownika
yeradun
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt 29.sty.2019 - 09:36
Lokalizacja: Wiocha
Moja broń: ładnych parę kilo żelastwa

Re: Buldog

Post autor: yeradun »

Wycior pisze: śr 30.cze.2021 - 17:34 1. nie potrafią prowadzić polemiki w cywilizowany, kulturalny, respektujący partnera sposób
Oj , nie potrafią, nie potrafią.
Dodałbym jeszcze - ....... oraz wydaje im się, że mają monopol na rację. A kto ma inne zdanie, ten musi mieć nierówno pod sufitem i do psychiatryka z nim. Po prostu, stare dobre komunistyczne metody.
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Buldog

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

.(Mógł by jakiś moderator to usunąć proszę? Właściwie wszystko już zostało powiedziane i mój teks był tu niepotrzebny.)
Slonik
Bywalec
Posty: 216
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 21:31
Moja broń: Colt

Re: Buldog

Post autor: Slonik »

Wycior pisze: śr 30.cze.2021 - 17:34To forum nie jest poświęcone wyłącznie replikom broni CP. Także oryginalnej broni z epoki ...
Zgadza się i niech takie pozostanie. Na czarnoprochowe patologie z pewnością znajdzie się inne miejsce w sieci.
raguel
Bywalec
Posty: 158
Rejestracja: czw 09.lis.2017 - 02:17
Moja broń: Czołg w stodole

Re: Buldog

Post autor: raguel »

@Slonik ja się nie zgadzam z twoim podejściem. Nie podważam tego, że nie jest niczym normalnym latanie po mieście czy domu z naładowaną repliką rewolweru z XIX w. ale zostawiając temat, na zasadzie "debile" niech sobie idą gdzie indziej (na forum dla psycholi?). Robimy sami sobie kuku. Jeśli przychodzi ktoś z głupimi pomysłami, podjudzanymi chorymi produktami niektórych kanałów na YT, to nie widzę niczego złego w prostowaniu tego typu pomysłów, a nie naprostujesz nikogo mówiąc komuś że jest debilem i na tym kończąc swój wywód (albo rzucając na koniec "domyśl się" jak baba).
Doskonale wiesz, że są ludzie którzy agitują, że noszenie broni jest czymś normalnym, sprzedając ściemę, że rewolwer marki remington to najlepszy środek do obrony miru plantancji truskawek. Jakby było przed czym i miało to jakikolwiek sens (dlaczego nie miecz samurajski albo gumowe dildo? dlaczego akurat rewolwer kapiszonowy?).
Jeśli my nie powiemy NIE, to nikt nie powie, a spirala samoparanoi będzie kręciła się dalej, aż w końcu ktoś mało rozgarnięty coś komuś zrobi i będzie smród. Doskonale wiesz o czym mówię.
Udając że problemu nie ma nie sprawimy że zniknie.
ODPOWIEDZ