Polecane sklepy na zakup CP

Felix.Coinrad
Posty: 2
Rejestracja: śr 23.cze.2021 - 22:07
Moja broń: brak

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Felix.Coinrad »

Cześć, to mój pierwszy post na forum.

Chciałem się dopytać, czy ktoś z Was kupował w sklepie waffen-hege ? Chciałem u nich kupić remington new model army target w inoxie. W Polsce znalazłem tylko dwie sztuki od hege tego modelu, akurat obie wypuszczone na świat z okazji 60-lecia tejże firmy. Niestety nie podobają mi się w nich oksydowane na niebiesko śruby, dlatego szukam zwykłego uberti hege target inox.

W trakcie składania zamówienia na tej stronie, wyświetlił mi się komunikat że nie ma przewoźników, którzy dostarczyliby towar do Polski. Formularz kontaktowy na ich stronie nie działa. Napisałem więc maila bez pośrednictwa formularza (po angielsku), ale nie odpisali.

Warto coś więcej po za rewolwerem od nich wziąć od razu? Bo myślałem, żeby cały pozostały osprzęt kupić w Polsce stacjonarnie, ale skoro mam płacić za przesyłkę to mógłbym od razu coś dokupić do mojego pierwszego rewolweru czarnoprochowego.

P.S.
Dramatycznie ciężko coś napisać na tym forum... ciągle jakieś "Post-palenia". A to VPN, a to że SPAM, a to że za często próbuję...
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Wycior »

Witaj na forum!

Problem z Waffen-Hege polega na tym że nie mogą już wysyłać do Polski zwykłą firmą kurierską, ale muszą korzystać z firmy wyspecjalizowanej w
transporcie broni. Dotyczy to zresztą wszystkich sklepów handlujących bronią i oczywiście kosztuje. Najlepiej zadzwoń do Hege, jest tam sympatyczna osoba która mówi po polsku i wytłumaczy Ci jak to najkorzystniej zorganizować (+49 7575 2872).
Felix.Coinrad
Posty: 2
Rejestracja: śr 23.cze.2021 - 22:07
Moja broń: brak

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Felix.Coinrad »

@Wycior Dzięki za odpowiedź i powitanie. Zrobię jak napisałeś.
ODPOWIEDZ