II Mistrzostwa Polski w strzelaniu czarnoprochowym

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Cereus
Posty: 49
Rejestracja: wt 31.paź.2006 - 14:50
Moja broń:

Post autor: Cereus »

Wiesz w pierwszej chwili to nas aż zatkało ze zdziwienia.
20zł nie majątek wiec nie chcielismy robić awantury ale jakoś tak dziwnie się sie poczulismy.Na każdych zaowodach CP spotyka się zazwyczaj miłych ludzi.Może właśnie to przyciąga niektórych do takiego strzelania.
A wspominany wyżej sędzia głowny z pewnościa na zawodach CP był pierwszy raz. I tu nie o tą kasę chodzi tylko o to że jesteś traktowany jak natręt którego trzeba sie pozbyć.
My teraz mamy problem ze strzelnicą i zawody to właściwie jedyna okazja żeby postrzelać.Wiec chcieliśmy trochę na zapas podymić.
A w międzyczasie zebrała się spora grupka chętnych do zarażenia CP łącznie z sędziami stanowiskowymi.Strzelanie przeciągnęło sie na 2 godz.
Dobrze że nie policzyli nam 20zł/h .Bo tak żądano na początku.
Ostatnio zmieniony wt 08.maja.2007 - 16:23 przez Cereus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Smutne o czym piszecie, ale Cereus :D strzelaj jak najwiecej, nagrody w Warce juz sie szykuja, konkurencje tez czekaja, bedzie normalnie i milo. :D
zen
Posty: 52
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 21:06
Lokalizacja: Warka
Moja broń:

Post autor: zen »

Tak bardzo smutne, ale mnie taki smutek od początku dopadł jak ceny w regulaminie zobaczyłem :? Pazerny Związek Skubania Strzelców to współorganizował i to dlatego pewnie było tak komercyjnie, zimno i w sumie nijako :-P
Cereus
Posty: 49
Rejestracja: wt 31.paź.2006 - 14:50
Moja broń:

Post autor: Cereus »

Wiola pisze:Smutne o czym piszecie, ale Cereus :D strzelaj jak najwiecej, nagrody w Warce juz sie szykuja, konkurencje tez czekaja, bedzie normalnie i milo. :D
Za takie zawody jak w Warce organizują jestem w stanie zapłacić 50zł od konkurencji i nawet nie mrugne okiem.
No ale może nie bierzcie sobie tego tak bardzo do serca bo inni koledzy mnie zlinczują. :D
Telesfor
Bywalec
Posty: 118
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:27
Lokalizacja: CZERSKIE BRACTWO KURKOWE
Moja broń:

Post autor: Telesfor »

Ciekawe... Czy Organizator juz gdzies opublikował oficjalne wyniki?
Bo na stronie PZSS ani na zadnym z forum nie widzialem nic oprocz zdjec...Moze zle szukam?
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Nie opublikowal. Rozmawialem wczoraj z gosciem od organizatora, ktory podcza Mistrzostw zbieral i podliczal na biezaco wyniki. Po zawodach wszystko zabral czlowiek z (chyba) PZSS, ktory mial opracowac i powiesic na www oficjalne wyniki i komunikaty, ale do tej pory tego nie zrobil :-/
ODPOWIEDZ