Radomsko - Sekcja CP

alterjorge

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: alterjorge »

Skoro o sprzątaniu- moje konto proszę usunąć.
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

Jeżeli te posty zostaną usunięte a nie wydzielone (można zamknąć by uniknąć dalszych przepychanek dla przepychanek) to w zasadzie moje konto też można usunąć. Nie będę tu pisał z gryzipiórkami szukającymi sensacji i zwady po której ślad ma zaginąć. Niech każdy zobaczy i oceni sam.
Staszek L
Bywalec
Posty: 322
Rejestracja: czw 23.lut.2017 - 18:08
Lokalizacja: Środek Polski
Moja broń: Niezawodna

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Staszek L »

Mnie osobiście najbardziej wku........ wypowiedź Sławka którą wszystkich wyzywa na pojedynek, bo przyjeżdża wielki mistrz i należy mu się w pas kłaniać. Na mnie takie teksty bardzo źle działają.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

Ja mogę przyjechać Staszku i możemy postrzelać. Wszak forma pojedynku szlachetna i nie polega na biciu po " mordach " Finał każdego zakładu jest ciekawy. Może być nawet " golonkę " . Skoro naszą Pasją jest strzelanie , to czemu nie zrobić ciekawego eksperymentu ?

Wiesz dlaczego tak napisałem o tym Sharpsie i o zakładzie , bo wypowiedz moją porzedziły posty jaki ten Sharps jest " lipny "
Ja wiem że ten karabin ma bardzo fajną statykę i robiłem wiele porównań . Gdyby pozwolono nim strzelać Vetterli , to na każdych zawodach byśmy strzelali.
Przenieś Stangreta na wyspy ,a Marka i Sława do jakiejś grupy na śląsku.
NAS MOŻNA ZABLOKOWAĆ
Ja bym się chciał ustosunkować do tej wypowiedzi i mam pytanie . Wiadomo że jesteś Moderatorem na forum , na które niektórzy z nas nie mają wstępu ze względu na poglądy . Nawet sobie zdjęć nie mogą pooglądać.
Moim zdaniem to trochę daleko od ok, jak jesteś daleki od demokracji tam , a chcesz mieć demokratyczne prawa tutaj.
To tylko moje zdanie , czy słuszne czy nie .... nie wiem.
Ale ja tak przynajmniej myślę. Miałem też nadzieję że może się uda zakopać te wojenne topory , ale wygląda na to że chyba jednak nie.
Ostatnio zmieniony śr 07.kwie.2021 - 11:40 przez slaw29, łącznie zmieniany 2 razy.
Staszek L
Bywalec
Posty: 322
Rejestracja: czw 23.lut.2017 - 18:08
Lokalizacja: Środek Polski
Moja broń: Niezawodna

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Staszek L »

Sławek gdyby to była golonka pełna akceptacja i uśmiech na twarzy :D :D :D z mojej strony piwo na dodatek dla Ciebie.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

Dwie golonki na dzień , jak nie mogę zjeść to tłuste odrzucam i jem samo mięsko . Piwa nie piję.
Staszek popatrz sobie na bezowe forum, Zrobiłem tam przelot lufy Sharpsa , Mauzera i nie pamiętam czy Watlandera.
Wyszło , co potem potwierdziło się na statyce poziomej w programie że Watlander daje w tyłek przez grzybek. Po likwidacji grzybka skupienie się poprawiło na Scatt i na strzelnicy , ale było dalekie na strzelnicy do Sharpsa .
Teorie moją potwierdził kolega który zamontował grzybek do Sharpsa i nagle przestał dobrze strzelać . To samo miałem jak widziałem na Sharps odnogę z Watlandera . Obstawiam że na zawodach tego ne zobaczymy , bo ten uchwyt psuje statykę.
Natomiast Węgier w Swiss Match był mądry i obcioł górną odnogę . Teraz ma jak w Feldku i to jest idealne rozwiązanie .
Wiem co mówię kupę czasu nam zeszło porobić badania czemu Watlander nie strzela tak jak powinien.
Leszek M moim zdaniem ma chudą rękę i ta obejma inaczej jak u nas działa. Myślałem jeszcze kurtę przeszyć aby ona inaczej ramie obejmowała.
Ale to zaś tydzień albo 2 prób i testów/
Dlatego oburzyłem się że Sharps to lipny karabin jak mnie wychodzi ze on najlepszy do Vetterli z tych co mam :-D

I jeszcze do Ryśka . Trochę to tak moim zdaniem wygląda ale podkreślam to tylko moje zdanie , pohandlujecie trochę , bo dobrze mieć dostęp do tablicy ogłoszeń, porobicie sobie reklamę , trochę czasem zamieszania ale w forum i dla społeczności nic nie będziecie dawać , albo bardzo mało i to tyle.
Może się mylę i mój tok rozumowania jest błędny ale ja ten twój post tak odebrałem.
Ostatnio zmieniony śr 07.kwie.2021 - 12:01 przez slaw29, łącznie zmieniany 1 raz.
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

To moja ostatnia odpowiedź na dyrdymały. Proszę wskazać słowo LIPNY, gorszy lub zarzucić, że stwierdzenie to jest obelżywym kłamstwem!

To jest mój cytat który wywołał tę wielką burzę.
"nieszczęsne Sharpsy, które bez poświęcenia im mnóstwa czasu i nie mniej gotówki w niczym nie przewyższają odprzodówek na powszechnie w Polsce dostępnych dystansach."

Rozumiem, że kupujesz karabin za xxxx złotych a "amunicję" robisz na kolanie i trafiasz 95 punktów na 50 metrów. Zwracam honor. Z odprzodówki się tak nie da.
Ostatnio zmieniony śr 07.kwie.2021 - 12:11 przez Nerwus2, łącznie zmieniany 1 raz.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

Może były i nieszczęsne , to samo dla mnie co lipne. Nerwus a ile osób w PL ma średnią 95 pkt ? Ile osób regularnie strzela 95 pkt w pl ?
W tamtym roku 1 miejsce Vetterli na MP było chyba 96 punktów . Piszę z pamięci.
Wbrew pozorom to bardzo trudne strzelać ciągle 95 + . Przęsledz Celpala . Na ME jakiś czas temu 1 Miejsce było chyba 98 pkt w Vetterli Orginal a 3 chyba 95 . To pokazuje że nie da się regularnie walić po 100 pkt zawody w zawody i rok w rok. Jeszcze masz psychikę , a ta najtrudniejsza do opanowania. W Replikach chyba poniżej 100 nie schodzą najlepsi na ME.
Do tej pory nie zaciskaliśmy łusek , można zrobić eksperyment . Amunicja na strzelnicy robiona generalnie jak dla mnie niczym się nie różni od tej robionej w domu . Byłbym ostrożny jeśli chodzi o sypanie z prochownicy , ale moim zdaniem to by nie robiło różnicy. Jak się skończy Cowid i będzie ciepło można takie eksperymenty sobie robić piszemy oczywiście o 50 m
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

.
ODPOWIEDZ