Włoski tydzień w Lidlu

ODPOWIEDZ
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Włoski tydzień w Lidlu

Post autor: jedna_brew »

Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Włoski tydzień w Lidlu

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

A z boku w komentarzach "Niemiecki tydzień".
Piżamy w paskach...o jeny. Humor czarny jak mój kot. :D
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Włoski tydzień w Lidlu

Post autor: jedna_brew »

z dobrych źródeł wiem, że w majowej gazetce z "niemieckim tygodniem" będzie promka, ze do zgrzewki fanty dadzą opakowanie pervitinu, instrukcje pzkpf II oraz mapę francji... 8(
jeszua
Posty: 12
Rejestracja: sob 02.sty.2021 - 21:53
Moja broń: brak

Re: Włoski tydzień w Lidlu

Post autor: jeszua »

bry,
kpij sobie z mapy Francji... po przyjeździe do Belgii, pod kątem spacerów z psem/ psami i jakichkolwiek wycieczek turystycznych próbowaliśmy coś tu znaleźć - nie ma. mapy fizyczne są, ale takie już bardzo dokładne, turystycznych ze szlakami wcale. każde miasteczko i wioska turystyczna ma swoje trasy wokół, ale żeby dostać mapę, trzeba ją sobie kupić w lokalnym biurze turystycznym - ergo siedząc w domu naprawdę cholernie ciężko przygotować sobie np. trasę na łykend
pojawił się pomysł, by map poszukać w germanii, w końcu parę razy tędy chadzali...
jsz
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Włoski tydzień w Lidlu

Post autor: jedna_brew »

oj tam, jakby tak lidl zrobił tydzień "francuski" tak ja to sobie wyobrażam to by dopiero było zabawnie. zacząłbym od "nadziewanego prusaka" dla każdego klienta :) znaczy się oczywiście prosiaka, wiadomo ;)
swierk995
Posty: 1
Rejestracja: śr 11.sie.2021 - 08:45
Lokalizacja: Białystok
Moja broń: brak

Re: Włoski tydzień w Lidlu

Post autor: swierk995 »

Jak w sobotę to do lidla... smiejecie się aczkolwiek ze wszystkich hipermarketów najbardziej lubię tam chodzić. Wszelkie "inne" kultury które można kupić na prawdę są mega fajną okazją np. tydzień azjatycki


_____
orteza na ręke
ODPOWIEDZ