Radomsko - Sekcja CP

Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Heron »

Nerwus2 pisze: pn 01.lut.2021 - 10:13 Już po raz kolejny na tym forum po naskrobania dłuższego poematu przy wysyłaniu posta wyrzuca mnie do zalogowania kasując cały wpis.
Odechciewa się pisać.
A zaznaczyłeś 'nie wyloguj' automatycznie?
Nikt Ci niczego nie kasuje - bo zaraz teorie spiskowe się pojawiają.... :)

Ja proponuję zawsze napisać coś w notatniku, łatwiej to się przenosi później.

Heron
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

Spokojnie, nie pisałem, że ktoś i nawet tak nie pomyślałem. Faktycznie mogłem nie zaznaczyć przy logowaniu "zapamiętaj mnie" jeśli to masz na myśli.
Co do notatnika też dobry pomysł.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Heron »

Ja się nauczyłem pisać w notatniku, jak mi zjadło duży materiał.... :D
Ale tak, forum ma wyglądające tokeny, po 10 minutach automatycznie wylogowuje - dla bezpieczeństwa.
compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: compass200 »

Dzięki za wyjaśnienia ,po ostatnich doświadczeniach, zbyt nerwowi się zrobiliśmy. :piwo:
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

Rysiek , to chyba ten coś Cie go do sekcji nie chcieli przyjąć ..... sprzedaje sprzęt.
Ostatnio zmieniony ndz 14.lut.2021 - 13:30 przez slaw29, łącznie zmieniany 1 raz.
compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: compass200 »

też zmienię.bo bez twojego ????
Ten kolega strzela u nas, zmienia sprzęt na inny. :remik:
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

quote=slaw29 post_id=49454 time=1613306417 user_id=5629]
Już poprawiłem ;-)
To dobrze . Człowiek się całe życie uczy. Fajnie że wzieliście go pod wasze skrzydła. Pójdzie do przodu pewno bez bipodu. Zawsze mówiłem że ludzie się muszą jednoczyć po klubach to następuje szybki rozwój człowieka.
Rysiek jest nowy pocisk do przetestowania na długie dystanse . Rodem z Abramsa stabilizowany brzechwowo.
Obrazek
Co myśllisz ? Jak w czołgu lata na 4000 m w gładkiej lufie , to czemu by nie poleciał na 400 w Mauserze ;)
Mógłbym to przetestować u siebie ale na 50 m to nie ma sensu.
też zmienię.bo bez twojego ????
Jakby mnie mieli wyciepać to zmieniłem. A nick wyciepany jeszcze wolny :oops:
[/quote]
Ostatnio zmieniony ndz 14.lut.2021 - 13:52 przez slaw29, łącznie zmieniany 2 razy.
compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: compass200 »

Nie mamy strzelnicy 4000m ,więc jak go wypróbujesz?
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

Jak poleci na 200 to i na 400 też.
Ja nie mam zamiaru ojca uczyć dzieci robić . Masz pomysł próbuj. Ja na wet nie wiem jak się z karabinem położyć. Z leżąca nie umiem strzelać. U mnie ino stojąc wychodzi jako tako.
Choć i ze staniem coraz gorzej. Cóż SKS się odzywa.
Była by nowa cudowna Wunderwaffe :-D

A teraz trochę bardziej na poważnie. Rozpoczeliśmy cykl przygotowań do ME. Młody chce strzelać Witwortha na 100 m . Nie ukrywam że wybieramy się do was na strzelnicę jak śniegi stopnieją. Mógłbyś tutaj zamieścić kalendarium kiedy strzelacie.
Ostatnio zmieniony ndz 14.lut.2021 - 14:06 przez slaw29, łącznie zmieniany 1 raz.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Marek »

Też tak najpierw pomyślałem, że to za ogłoszenie się admin zdenerwowal, ale zapytałem admina dlaczego zniknęły Twoje posty, czy sam o to poprosiłeś żeby je skasował ?
Odpisał mi, że pisałeś kończymy tutaj swoją działalność i coś tam jeszcze i skasował :?
Nawet tego nie zdążyłem zobaczyć bo było już za późno gdy wszedłem na forum. Miał Ci to Darek przekazać, widać nie chciał, Za to ogłoszenie pewnie dał by tylko ostrzeżenie, nie mam pojęcia co go aż tak rozsierdziło.
compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: compass200 »

Nerwus2 pisze: wt 26.sty.2021 - 14:46 Nie rozumiem czego osobnicy z Gliwic szukają w Radomsku. Czyżby problemy z przeczytaniem nazwy wątku? W sumie czego oczekiwać od kogoś kto sam sobie przyklaskuje. Dajmy sobie na luz bo nam znowu "ktoś" konta pokasuje a później sam poklepie się po plecach. Jak ostatnio.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Heron »

Proszę bez wycieczek osobistych. Natomiast wszystkie merytoryczne wypowiedzi są miłe widziane.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

No to teraz czekamy na zdjęcia tarcz z Lorency i Enfieldów.
Aha - gdyby ktoś z Radomska chciał sprzedać Sharpsa 45 , dajcie znać chętnie kupię .
compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: compass200 »

Heron pisze: ndz 14.lut.2021 - 21:47 Proszę bez wycieczek osobistych. Natomiast wszystkie merytoryczne wypowiedzi są miłe widziane.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

Rysiek w Radomsku macie chyba największe nagromadzenie Sharpsów . Ty jako Moderator siedzisz na forum gdzie oficjalnie dwie najważniejsze osoby naśmiewają się z tych karabinów i działają na niekorzyść waszego środowiska strzelców dalekodystansowych .
Ale paranoja ;-)
Enfeldy , Lorence no i Podewilsy to przyszłość Radomska pod rządami waszych mentorów i górów :lol:
Kto ma inny karabin, zostanie wyśmiany, zwyzywany i tyle :(
ODPOWIEDZ