Łódź

chmurzyk
Posty: 5
Rejestracja: pn 01.maja.2017 - 19:26
Moja broń:

Łódź

Post autor: chmurzyk »

W Łodzi strzelam z CP w starej wifamie na Piłsudzkiego 141 ,strzelnica ''strzelmistrz''. czynna - środa15.00 - 19.00 i sobota 9.00 - 14.00
Awatar użytkownika
krzywooki
Posty: 17
Rejestracja: pn 01.maja.2017 - 19:58
Moja broń:

Re: Łódź

Post autor: krzywooki »

Witam, ja zacznę gdzieś za miesiąc. Ile kosztuje wjazd na Wifamę?
chmurzyk
Posty: 5
Rejestracja: pn 01.maja.2017 - 19:26
Moja broń:

Re: Łódź

Post autor: chmurzyk »

tor strzelniczy 25m. 30zł.godzina
Awatar użytkownika
krzywooki
Posty: 17
Rejestracja: pn 01.maja.2017 - 19:58
Moja broń:

Re: Łódź

Post autor: krzywooki »

Dzięki za info. Jest jeszcze podobno nowo otwarta strzelnica na terenie zakładu WUKO przy Okopowej 70/106 [za marketem Leclerc], czynna od wtorku do piątku od 14 do 22 i w soboty od 10 do 16. Osie 25 i 50m w hali. Tyle wiem z opisu z forum. Spróbuję się tam dodzwonić w przyszłym tygodniu i zorientować w cenach, warunkach itd.
chmurzyk
Posty: 5
Rejestracja: pn 01.maja.2017 - 19:26
Moja broń:

Re: Łódź

Post autor: chmurzyk »

wczoraj dzwoniłem na Okopową i dzisiaj jadę na godz.18.00. dowiedziałem się że pierwsza godzina kosztuje 20zł, a następne po 10zł. zobaczę jak tam będzie. czynne do 22.00.
Awatar użytkownika
krzywooki
Posty: 17
Rejestracja: pn 01.maja.2017 - 19:58
Moja broń:

Re: Łódź

Post autor: krzywooki »

@chmurzyk
I jak wrażenia ze strzelania przy Okopowej?
Na pewno zajrzę tam z moim navy '51, ale dopiero w czerwcu, wcześniej się niestety nie wyrobię :(
chmurzyk
Posty: 5
Rejestracja: pn 01.maja.2017 - 19:26
Moja broń:

Re: Łódź

Post autor: chmurzyk »

strzelnica OK. byłem od 18.20 do 20.00. strzelalem z rmingtona na torze 15m. obsługa dobra.był jeden strzelający. koszt 20zł. mogę polecić.
WojTas
Posty: 3
Rejestracja: ndz 20.sty.2019 - 15:51
Lokalizacja: Łódź Widzew
Moja broń:

Strzelnica Łódzka

Post autor: WojTas »

Tak dla informacji. Strzelnica Łódzka na swojej stronie, pięknie zaprasza czarnoprochowców , ale po telefonie dowiaduję się że nie można tam w ogóle strzelać z niczego na Black Powder :; Wie ktoś gdzie bez problemów można sobie podymić w weekendy ???
diesel19
Posty: 4
Rejestracja: sob 28.sty.2017 - 18:25
Moja broń:

Re: Łódź

Post autor: diesel19 »

Strzelnica Colt,ul.Okopowa lub Kolimator,ul.Siewna. :-)
wytrych
Posty: 4
Rejestracja: czw 09.kwie.2020 - 19:39
Moja broń: brak

Re: Łódź

Post autor: wytrych »

Poleci ktoś strzelnice na świeżym powietrzu ? Jestem zupełnie nowy w temacie, informacji nigdzie nie znalazłem. Będę używał dubeltowki 12ga, chciałem postrzelać do jakiś innych celów niż tarcza.

Pozdrawiam
Michał.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Łódź

Post autor: Marek »

Wpuść kury na oś.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Łódź

Post autor: Arab »

Kur nie polecam . Ciężko póżniej się wydłubuje śrut z udek ,poza tym w panice mogą zasrać oś :D Ale może takie rzutki ,znaczy takie dekle ceramiczne . Zawsze też można postraszyć "robaczki w kulochwycie " :oczy:
Ogólnie nie zaleca się strzelania do tarczy ze śrutu ,niszczy to tarczownicę a i wynik wątpliwy .
Awatar użytkownika
Yatzeck
Posty: 4
Rejestracja: pt 16.lis.2018 - 08:46
Lokalizacja: Łódź
Moja broń: brak

Re: Łódź

Post autor: Yatzeck »

Polecam w Łodzi C4 Guns, Piłsudskiego 141. Są tam dni czarnoprochowe we środy od 12-tej. Dzwonisz, umawiasz się i przychodzisz postrzelać. Informacje na ich stronie. Dla tych co mają pierwszy raz styczność z CP organizowane są co dwa tygodnie warsztaty z teorią i praktyką. Można się też umówić na praktyczne zajęcia indywidualne z instruktorem, który prowadzi te warsztaty. Strzelnica pod dachem, tak że przychodzić można cały rok.
ODPOWIEDZ