SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Wycior »

Dnia 31.08.2019 (sobota) z powodu imprezy zamkniętej strzelnica w Siemianowicach Śl. będzie niedostępna dla zwykłych śmiertelników.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Arab »

W niedzielę 01.09.2019 też zamknięta ! No myśmy wybrali się na Dzierżno . :D
A tak po zmianach to w niedzielę czynna jeno do 16.00 .
Nie omieszkam też wspomnieć iż stan tarczownic jest opłakany ,klub Alfa ma swoje rozlatujące się , a PZŁ swoje . Doszły mnie też słuchy iż "pieski" remontują swoją strzelnicę gdzieś w Katowicach i o ile to prawda ? Implikacje tego są wiadome. Dodatkowo prawdopodobnie będą montowane ekrany co 25m na osiach ,bo chyba wychodzi taniej niż mur nad kulochwytem :D No na plus z minusem można wspomnieć że na "setce" jest jedno stanowisko z dziurami 50m by można było ustawić tarczownicę ,o ile znajdziesz taką co to się jeszcze trzyma nie tylko na papierze ,wtedy nie trzeba "drutować" tego obstrzelanego stojaka . Masakra , stoliki bez blatów ,tarczownice nadają się jako podpałka pod grilla , godzina dla nie zrzeszonych 30 zł plus jedna ....JEDNA tarcza za 30 groszy !!!! W porównaniu do Dzierżna są w czarnej dziurze !!!! Byliśmy na Dzierżnie, za trzy godzinki circa 30 zł plus kawa ,ew.herbata na życzenie!!! Tarczownic i innych haków do powieszenia od groma i trochę , P.Stanisław świetny kompan wszystko dogląda ,czasem opieprzy ,czasem pochwali . Tak więc Dzierżno wygrywa w tej rywalizacji ,bo prowadzone jest przez człowieka z Pasją !!!! Budują też wiatę na okazyjne imprezki, widać że pieniądze za strzelanie idą na strzelnicę . :D
mangus
Posty: 1
Rejestracja: ndz 01.wrz.2019 - 19:04
Moja broń: brak

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: mangus »

Witam
Kiedy planujecie ponowną wizytę na Dzierżnie? Planuję zakup pierwszej broni i z chęcią spotkałbym się z kimś doświadczonym aby wprowadził w temat.
BTW, byłem przekonany że na Dzierżnie tylko z broni pneumatycznej można...
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Arab »

pisz na PW
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Wycior »

W czwartek rano obsługa jeszcze nie wiedziała że obiekt będzie zamknięty także w niedzielę. Zdarza się że w ostatniej chwili dostają dyspozycje z góry. Dlatego przed przyjazdem najlepiej zadzwonić i się upewnić.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Arab »

No cóż świadczy to o niezorganizowaniu . Chyba najbezpieczniejszym terminem wizyt na strzelnicy są dni od pn-pt .
Awatar użytkownika
IgiTheKid
Posty: 4
Rejestracja: czw 04.lip.2019 - 15:20
Lokalizacja: Będzin, Śląskie
Moja broń: Colt Navy 1851, Remington 1858 Inox

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: IgiTheKid »

A tez nie do końca, ostatnio wpadliśmy w czwartek o 9 i dowiedzieliśmy się ze oś niestety jest na wypożyczeniu biatlonistek do 11. Oczywscie przeszło to bez żadnych problemow bo poczekaliśmy na zwolenienie strzelając do lotek ale i tak uważam, ze osoby jadące z dalszych miast powinny się za wczasu upewnić czy aby na pewno będą mogły postrzelać
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: jedna_brew »

tak a'propos - jest jakiś kontakt telefoniczny na tą strzelnicę, żeby zadzwonić czy osie będą wolne, czy są zawody albo zjazd myśliwych? byłem tam w ostatnią niedzielę i tak trochę du... jakieś zawody (pewnie Alfy) się tam odbywały, osie myśliwskie też pozajmowane, a jak patrzyłem w internet przed wyjazdem to nigdzie nic nie mogłem znaleźć. ja się tam generalnie nie narzucam, są inne strzelnice w regionie, pojadę i zapłacę gdzie indziej...
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Wycior »

W sobotę, 19.10.2019, z powodu zamkniętej imprezy myśliwskiej (św. Hubert), strzelnica dla "cywilów" niedostępna. W niedzielę ma funkcjonować normalnie, ale - jak zwykle - przed przyjazdem lepiej zadzwonić i sprawdzić.
ODPOWIEDZ