Strzelanie w Siemianowicach, 21.07/28.07

Awatar użytkownika
IgiTheKid
Posty: 4
Rejestracja: czw 04.lip.2019 - 15:20
Lokalizacja: Będzin, Śląskie
Moja broń: Colt Navy 1851, Remington 1858 Inox

Strzelanie w Siemianowicach, 21.07/28.07

Post autor: IgiTheKid »

Czołem!
Chciałbym się dowiedzieć czy w tą niedzielę będzie organizowane jakieś strzelanie w Siemianowicach Śląskich.
Mam wielką ochotę się pojawić (osprzęt mam) ale z racji tego, że będzie to mój pierwszy praktyczny kontakt ze strzelaniem z tego typu broni to chciałbym rozpocząć zabawę pod okiem osób doświadczonych, które o wiele łatwiej i przyjemniej by mnie wprowadziły :piwo:
Godzina nie gra roli, i o świcie się tam mogę zerwać :D
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Strzelanie w Siemianowicach, 21.07/28.07

Post autor: jedna_brew »

hej,

zwykle w niedzielę od 9 rano ktoś z CP jest. trzeba podejść na oś 100m i poprosić kogoś kto ma uprawnienia "prowadzącego strzelanie" aby pomógł i wprowadził. poza tym w siemcach z CP nie można strzelać samodzielnie o ile nie jest się pod opieką wspomnianego prowadzącego lub samemu ma się odpowiednie uprawnienia.
Awatar użytkownika
IgiTheKid
Posty: 4
Rejestracja: czw 04.lip.2019 - 15:20
Lokalizacja: Będzin, Śląskie
Moja broń: Colt Navy 1851, Remington 1858 Inox

Re: Strzelanie w Siemianowicach, 21.07/28.07

Post autor: IgiTheKid »

Przyznam, że właśnie po cichu liczyłem, że znajdzie się na tym poście osoba, która planuje się właśnie tam w któryś z tych dni pojawić coby móc się już wcześniej umówić.
Ale na pewno się w najbliższą niedzielę pojawię i będę trzymał kciuki za dobre dusze na miejscu
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Strzelanie w Siemianowicach, 21.07/28.07

Post autor: Arab »

Dobrze by było gdybyś miał zabezpieczenie finansowe ,gdyż strzelnica pobiera opłaty . Niestety nic za darmo biorą 30 zł/h o ile będziesz strzelał ,zapłacisz przy wpisie do książki w biurze strzelnicy . My "smoluchy " robimy to non profit ,ale lubimy czekoladki :D . Przedstaw się z imienia ,no i może z nicku z forum ,wtedy się poznamy .Weż też dowód osobisty .Nie zapomnij o okularkach i "słuchawkach" bo robimy dużo hałasu .
Awatar użytkownika
IgiTheKid
Posty: 4
Rejestracja: czw 04.lip.2019 - 15:20
Lokalizacja: Będzin, Śląskie
Moja broń: Colt Navy 1851, Remington 1858 Inox

Re: Strzelanie w Siemianowicach, 21.07/28.07

Post autor: IgiTheKid »

Jasne, nie zapomnę o niczym w tym i o czekoladach rzecz jasna!
Do zobaczenia jutro w takim razie 8)
ODPOWIEDZ