Praca remingtona

Przeróbki broni CP, naprawy oraz ciekawe akcesoria CP.
ODPOWIEDZ
lysy1977
Posty: 11
Rejestracja: wt 16.kwie.2019 - 06:49
Moja broń:

Praca remingtona

Post autor: lysy1977 »

Witam wszystkich,niedawno zakupiłem remika 44 i oczywiscie zgodnie z zaleceniami rozkrecilem ,wyczyscilem i zakonserwowalem,ale po skreceniu wydaje mi się że coś jest nie tak,pracuje tak jakby na 4 razy,znalazłem film na youtube,dokładnie tak właśnie pracuje,https://youtu.be/dZBLLiY2DNU ,jeżeli ktoś by mógł się wypowiedzieć,czy jest to normalne czy coś jednak nie tak,w sobotę planuje pierwsze strzelanie,więc chciałbym być pewien,dzięki
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Praca remingtona

Post autor: zbiho »

Dobrze.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Praca remingtona

Post autor: .44 »

lysy1977 pisze: śr 24.kwie.2019 - 07:10 Witam wszystkich,niedawno zakupiłem remika 44 i oczywiscie zgodnie z zaleceniami rozkrecilem ,wyczyscilem i zakonserwowalem,ale po skreceniu wydaje mi się że coś jest nie tak,pracuje tak jakby na 4 razy,znalazłem film na youtube,dokładnie tak właśnie pracuje,https://youtu.be/dZBLLiY2DNU ,jeżeli ktoś by mógł się wypowiedzieć,czy jest to normalne czy coś jednak nie tak,w sobotę planuje pierwsze strzelanie,więc chciałbym być pewien,dzięki
Wszystko działa jak najbardziej prawidłowo. Pierdol dalej po tych kominkach to postrzelasz w sobotę z gumki od gaci jak kapiszonów nie ponakładasz na rozklepane kominki...
lysy1977
Posty: 11
Rejestracja: wt 16.kwie.2019 - 06:49
Moja broń:

Re: Praca remingtona

Post autor: lysy1977 »

Spokojnie,po kominkach nie pierdole 😂to nie jest mój film😂😂😂dzięki panowie
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Praca remingtona

Post autor: zbiho »

Remington nie wali po kominkach, bo kurek wcześniej opiera się na szkielecie i zostaje kilka dziesiatych milimetra do kominka.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Praca remingtona

Post autor: .44 »

wali czy nie, tak sie nie robi.
Faktycznie, doczytałem, judupny filmi. Ich sie nie ogląda. To szkodliwe dla zdrowia
lysy1977
Posty: 11
Rejestracja: wt 16.kwie.2019 - 06:49
Moja broń:

Re: Praca remingtona

Post autor: lysy1977 »

Podobny temat na facebooku i wszyscy mówią że do reklamacji , https://m.facebook.com/groups/154779621 ... oser=false
raguel
Bywalec
Posty: 158
Rejestracja: czw 09.lis.2017 - 02:17
Moja broń: Czołg w stodole

Re: Praca remingtona

Post autor: raguel »

Jak dla mnie taki timing ustawili i ten konkretny model tak chodzi, możesz pokombinować, przypiłować popychacz i przeszlifować trzpień na kurku współpracujący ze spreżyną dwupalczastą, wtedy blokada wskoczy "pòźniej" do gniazda w bębnie. Uberti powinno więcej pracować nad mechanizmami ale to wymaga pracy ręcznej i czasu, co za tym idzie kosztowałoby ciut więcej, więc jest jak jest, kolejny dowód na to, że za Hege nie ma co przepłacać, bo to jeden szajs. Uroki włoskich replik.
Należy też zaznaczyć, że co do zasady kurek należy odciągnąć pewnym ruchem do tyłu, do końca, nie do połowy czy 95%, to sprzęt wojskowy (w swojej epoce) a nie żadne tam ciamciaramcia, moim zdaniem w tym modelu to działa, tylko timing jest niedbale ustawiony. Jeśli chcesz, napisz do sklepu, gdzie kupowałeś, zapewne dla świętego spokoju zrobią ci to sami, ale równie dobrze możesz zamiast huhać, polerować, analizować szczeliny, korony itp., zabrać go na strzelnicę i nieco pobrudzić, będzie działać i zapewne okaże się celniejszy niż myślisz.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Praca remingtona

Post autor: mar_kow »

raguel pisze: czw 25.kwie.2019 - 09:32 [...] kolejny dowód na to, że za Hege nie ma co przepłacać, bo to jeden szajs. Uroki włoskich replik.
[...]
Hege to polerka, może lepsza korona i nic poza tym... Mam Remingtona i też myślałem że będzie lepiej. Niektórzy tłumaczą że do nich idzie lepszy sort niż bezpośrednio do Polski ale osobiście mam wątpliwości...
Awatar użytkownika
Bob
Posty: 82
Rejestracja: ndz 29.paź.2017 - 13:21
Lokalizacja: Opolskie
Moja broń: Remington 1858 .44 8" Colt Navy 1851 .36 7,5"

Re: Praca remingtona

Post autor: Bob »

.44 pisze: śr 24.kwie.2019 - 08:14
lysy1977 pisze: śr 24.kwie.2019 - 07:10 Witam wszystkich,niedawno zakupiłem remika 44 i oczywiscie zgodnie z zaleceniami rozkrecilem ,wyczyscilem i zakonserwowalem,ale po skreceniu wydaje mi się że coś jest nie tak,pracuje tak jakby na 4 razy,znalazłem film na youtube,dokładnie tak właśnie pracuje,https://youtu.be/dZBLLiY2DNU ,jeżeli ktoś by mógł się wypowiedzieć,czy jest to normalne czy coś jednak nie tak,w sobotę planuje pierwsze strzelanie,więc chciałbym być pewien,dzięki
Wszystko działa jak najbardziej prawidłowo. Pierdol dalej po tych kominkach to postrzelasz w sobotę z gumki od gaci jak kapiszonów nie ponakładasz na rozklepane kominki...
film jest mój a kominkom nic nie ma i nie będzie bo są na nich gumki
w gumce bezpieczniej :!:
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Praca remingtona

Post autor: RedGuy »

Bob pisze: czw 25.kwie.2019 - 17:35
w gumce bezpieczniej :!:
Ale bez lepsza zabawa :-D
W moim Colcie takie niewielkie obicia zaczęły się pojawiać jak porządnie go okopciłem na strzałce. To nie precyzyjny mechanizm zegarka, tylko średniej jakości produkt jak tylko smarowanie jest mniejsze, czy sprężyna dociska bardziej to blokada uderza za wcześnie lub za późno - tak mnie się wydaje ;( . Jak masz wątpliwości to oddaj na gwarancji i po kłopocie. Jeśli to normalny sklep to nie będą robić problemów.
Mandrake
Posty: 45
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:17
Lokalizacja: Wyspa Wolin
Moja broń:

Re: Praca remingtona

Post autor: Mandrake »

zbiho pisze: śr 24.kwie.2019 - 10:21 Remington nie wali po kominkach, bo kurek wcześniej opiera się na szkielecie i zostaje kilka dziesiatych milimetra do kominka.
Mój inox wali po kominkach
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Praca remingtona

Post autor: zbiho »

A nie powinien, spiłuj trochę kurek.
Mandrake
Posty: 45
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:17
Lokalizacja: Wyspa Wolin
Moja broń:

Re: Praca remingtona

Post autor: Mandrake »

Już piłowany bo zdążył się inox rozklepać od kominków ( użyczony na wystawę broni, cały dzień ktoś podchodził i walił na sucho ). Tak "spuchł" że obcierał o ramę co go hamowało.
ODPOWIEDZ