Poszukuje kogoś kto pomoże w podjęciu decyzji - Świętochłowice, Chorzów, Siemianowice i.t.d

Codringer
Posty: 3
Rejestracja: wt 19.mar.2019 - 14:07
Moja broń: brak

Poszukuje kogoś kto pomoże w podjęciu decyzji - Świętochłowice, Chorzów, Siemianowice i.t.d

Post autor: Codringer »

Cześć wszystkim. Zainteresowałem się tematem broni czarnoprochowej ... nawet bardzo. Niestety nie mam nikogo kto mógł by wprowadzić mnie w podstawy, pokazał jak się strzela i czy w ogóle warto 8) Nie kupiłem jeszcze żadnej broni, chcąc w pierwszej kolejności zobaczyć czy na żywo frajda jest taka jak mi się wydaje :) Gdy by ktoś miał czas i chęci na niańczenie żółtodzioba proszę dać znać. Oczywiści pokrywam koszty wynajęcia toru, pocisków i.t.d.. Jeśli jest taka konieczność przywiozę i odwiozę "dobrego Samarytanina".

Pozdrawiam
Ryba
Posty: 39
Rejestracja: ndz 05.lut.2017 - 18:15
Moja broń:

Re: Poszukuje kogoś kto pomoże w podjęciu decyzji - Świętochłowice, Chorzów, Siemianowice i.t.d

Post autor: Ryba »

Wystarczy wybrać się w niedzielę rano do Siemianowic na Bańgów na strzelnicę.
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Poszukuje kogoś kto pomoże w podjęciu decyzji - Świętochłowice, Chorzów, Siemianowice i.t.d

Post autor: jedna_brew »

Tak, proponuje wybrać się w niedzielę rano, tj. koło 9:30 do siemcow. Podejść na os 100m usytuowana tuż koło parkingu i poprosić kogoś kto tam będzie i ma uprawnienia prowadzącego strzelanie czy nie zaopiekowały się swierzakiem. Potem trzeba razem z prowadzącym wpisać się do ksiqzki strzelnicy i można strzelac 😊
Codringer
Posty: 3
Rejestracja: wt 19.mar.2019 - 14:07
Moja broń: brak

Re: Poszukuje kogoś kto pomoże w podjęciu decyzji - Świętochłowice, Chorzów, Siemianowice i.t.d

Post autor: Codringer »

Bardzo dziękuje za informacje. Pojadę tam w niedzielę tak jak radzicie.
Codringer
Posty: 3
Rejestracja: wt 19.mar.2019 - 14:07
Moja broń: brak

Re: Poszukuje kogoś kto pomoże w podjęciu decyzji - Świętochłowice, Chorzów, Siemianowice i.t.d

Post autor: Codringer »

jedna_brew pisze: wt 19.mar.2019 - 22:49 Tak, proponuje wybrać się w niedzielę rano, tj. koło 9:30 do siemcow. Podejść na os 100m usytuowana tuż koło parkingu i poprosić kogoś kto tam będzie i ma uprawnienia prowadzącego strzelanie czy nie zaopiekowały się swierzakiem. Potem trzeba razem z prowadzącym wpisać się do ksiqzki strzelnicy i można strzelac 😊
Zajęli się i to tak z pełnym profesjonalizmem. Od razu sami się mną zainteresowali. Chętnie wszystko wytłumaczyli, pokazali, pozwolili postrzelać i dali do ręki wszelkiej maści arsenał jaki mieli w władaniu 8) Zdecydowanie ekipa na plus. Wiedzą jak człowieka zachęcić do swojego hobby tak więc jadę do sklepu.

Dziękuje i pozdrawiam chłopaków z Alfy Siemianowice.

P.S. Wiem że nie piszę się postu pod postem ale gdy bym edytował powyższy, to nikt by nie zobaczył że coś nowego w wątku się podziało ... adminie wybacz.
ODPOWIEDZ