Przypałowe aukcje...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roland
Posty: 54
Rejestracja: wt 20.mar.2018 - 22:44
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Roland »

Jakas swiadomosc chyba jest, bo nikt tego na szczescie nie kupil. Mnie tam bardziej przrazalo jak ludzie sie pruli na aukcji o denixa.
Co mnie irytuje w tego typu aukcjach to, ze te cuda sa ewidetnie w zlej grupie sprzedawane. Nie wiem czy nieswiadomie czy z zamiarem wprowadzenia w blad. Na takie nie strzelajce repliki na allegro jest osobna grupa. Kiedys pisalem do allegro zeby zrobili z tym porzadek ale chyba nie bylo to w interesie tego portalu, nie odpisali mi do dzis.
Biker
Bywalec
Posty: 215
Rejestracja: pn 16.maja.2016 - 11:34
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Biker »

ty chyba też nie masz świadomości co to za broń? Denix sprzedawany jako replika to zwykłe oszustwo a te z aukcji to #
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: zbiho »

Po czym poznałeś że to Denix?
Robili takie podstarzałe, czy sztuczne zużycie?
Len
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr 12.lip.2017 - 21:35
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Len »

Nie allegro i nie aukcja, ale za to piękny Remington w przystępnej cenie: http://bron-historyczna-i-repliki.armyb ... -id114264/
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: FunkyKoval5 »

K....a, padłem... :-D
Awatar użytkownika
Zurek
Bywalec
Posty: 151
Rejestracja: śr 28.mar.2018 - 23:21
Moja broń: Remington 1858 .44, Zouave 1863 .58

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Zurek »

http://bron-historyczna-i-repliki.armyb ... -id114265/
to lepsze, od tego samego gościa. Rewolwer S. COTL z NEY-WORK CITY. Czyżby już chińczyki się wzięli za produkcję CP?
Len
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr 12.lip.2017 - 21:35
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Len »

Ktoś od nich chyba czyta nasze forum, bo jak wstawiałem tego Colta, to nazywał się Remington, a teraz już się zwie rewolwerem czarnoprochowym :D. Pewnie zaraz moją wypowiedź przeczytają i będzie już Colt. Czuję się doceniony, jest po co żyć :).
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: FunkyKoval5 »

To ja napisałem że gratuluję im profesjonalizmu i dodałem że chłopaki na forum poszczali się że śmiechu... :-D
Szybko się ogarnęli... profesjonaliści :-D
Może to jakiś kombinator imbecyl z innej grupy społeczności polskiej narodowości(tylko z nazwy)...Nie od dziś wiadomo że pewne grupy odmienne etnicznie z polskim obywatelstwem omijają szkoły od małego...mają za to dryg do kombinatorstwa i szeroko pojętego pociągu do zaboru cudzej własności.... :-D
Len
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr 12.lip.2017 - 21:35
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Len »

A to dziękuję za zabranie mi tego zaszczytu :P. W każdym razie cena jest dalej bardzo sympatyczna ;).
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: FunkyKoval5 »

Ale za to Walker (bo to chyba Walker) jest dosyć okazyjny...
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Wycior »

Nie podoba mi się odstająca dźwignia pobojczyka. Albo jej ktoś nie domknął (w co nie bardzo wierzę), albo ma wyrobiony zaczep. Przy dużej naważce pobojczyk Walkera potrafi się odemknąć sam z siebie przy w pełni sprawnym zaczepie. Przy zaczepie osłabionym może to się dziać po każdym strzale nawet przy naważce tarczowej, czyli tzw. "pedalskiej", jak to niektórzy średnio pozbierani twardziele zwykli określać.
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: FunkyKoval5 »

No tak, ten opadający pobojczyk potrafi wkur...ć każdego...chociaz sama naprawa nie jest skomplikowana, wystarczy zatrzask wymienić, delikatnie podpiłować iglakiem i po problemie... :-)
Len
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr 12.lip.2017 - 21:35
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Len »

Ja swojego Walkera kupiłem za 830 zł w stanie dobry + na allegro w licytacji :P, więc nie wiem, czy taka okazyjna cena. Używane Walkery kosztują tak naprawdę w cenach 1100-1300 zł.
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: FunkyKoval5 »

Mówisz o prawdziwych okazjach, a te jak wiadomo występują w przyrodzie bardzo sporadycznie. Najczęściej ceny Dragoona i Walkera są wyje...e w kosmos...bo się ludziom czasem z chciwości ogórek z choojem myli...
Len
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr 12.lip.2017 - 21:35
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Len »

Dla mnie używany Walker za 1200 to normalna cena :). A znajomy kupił za 500 zł i chyba to egzemplarz nigdy nie strzelany był.
Ostatnio zmieniony pt 22.mar.2019 - 14:42 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ