Szukam kogoś kto wprowadzi w świat CP. Pyskowice, Siemianowice i okolice.

New Farm
Posty: 1
Rejestracja: pn 11.lut.2019 - 15:01
Moja broń: brak

Szukam kogoś kto wprowadzi w świat CP. Pyskowice, Siemianowice i okolice.

Post autor: New Farm »

Witam ,.. jestem nowy w tym temacie i chciałbym "zbliżyć się" do tematu CP,.. czy planujecie w najbliższym czasie spotkanie w Siemianowicach lub Dzierżnie ?

Chętnie poznam też kogoś kto znajdzie chwilę by wtajemniczy mnie w tematykę strzelectwa CP.

Pozdrawiam
Krzysiek.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Szukam kogoś kto wprowadzi w świat CP. Pyskowice, Siemianowice i okolice.

Post autor: wyrzucony »

Sekcja CP Klubu Expert strzela co tydzien w środy w Jaworznie na ul. Energetyków 2 od godz. 12:00 do ok 16:00.
Zapraszam
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Szukam kogoś kto wprowadzi w świat CP. Pyskowice, Siemianowice i okolice.

Post autor: Arab »

A "Alfiści strzelectwa wszelakiego " co niedzielę na Siemianowicach się spotykają od 10 -tej
Nie żebym jakoś się licytował bo "Alfiści " to raczej straszą robaczki w kulochwycie, i nie mamy żadnej sekcji CP ,są to lużne spotkania ,a na Jaworznie to już wyższa półka .U nas dowiesz się którym końcem lufy się strzela a u Darka dowiesz się jak się celnie strzela .
W obu strzelnicach nabędziesz podstawowej wiedzy o CP ,chłopaki lubią się chwalić to i dadzą postrzelać z remików ,kolcików i innych wynalazków ,posłuchasz co wolno a czego nie na strzelnicy i w ogóle będzie fajnie :D
palisie
Posty: 30
Rejestracja: pt 23.lis.2018 - 09:58
Moja broń: brak

Re: Szukam kogoś kto wprowadzi w świat CP. Pyskowice, Siemianowice i okolice.

Post autor: palisie »

......U nas dowiesz się którym końcem lufy się strzela a u Darka dowiesz się jak się celnie strzela ....
Jest tak jak piszesz - tylko dokładnie odwrotnie ....moim zdaniem.
Darek tez ma swoje mocne strony. Nikt tak jak on nie wytłumaczy Ci czym napędzić pocisk, a czym napędzić kulkę. Ile gram czego wsypać żeby było napędzone dobrze.
Na Alfie się tego nie dowiesz.
Tutaj widać to wyraźnie .
Np Ciepliński - to chyba na Alfie strzela.

Weź Arab trochę pomyśl zanim coś napiszesz i obrazisz gości z Alfy.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Szukam kogoś kto wprowadzi w świat CP. Pyskowice, Siemianowice i okolice.

Post autor: Arab »

Drogi kolego palisie .
Przeczytaj to co napisałem ze zrozumieniem .
Nikomu jego laurów nie odbieram ,Romka ,Krzysia ,Grzesia ,Ramroda znam osobiście tak jak wielu innych tu nie wymienionych "Alfiarzy", cenię ich wiedzę i celne oko ,co niejednokrotnie udowodniłem osobiście .
-cyt.""Alfiści " to raczej straszą robaczki w kulochwycie" no tu może sie ktoś z szanownych Alfiarzy obrazić ,ale nie sądzę by tak było .
-cyt.".U nas dowiesz się którym końcem lufy się strzela" przenośnia ,bo proces zdobywania wiedzy jest długotrwały ,a że nie mamy sekcji jak na Jaworznie to i wiedzę czerpiesz z tych niedzielnych spotkań . Na wiedzę należy polować !
Niedzielne spotkania na Alfie są też towarzyskimi spotkaniami ,gdzie wymieniamy się doświadczeniem ,chwalimy się tarczami ,nowo nabytą bronią , strzelamy i obgadujemy sąsiadów ,a czasem zawieramy nowe znajomości .


No i na koniec takie "Coup de grace"
Na Alfie też się dowiesz czym co ładować etc tylko to raczej w tygodniu ,bo w tygodniu jeżdzimy tam strzelać ,ćwiczyć do zawodów ,spotkasz tam wtedy czasem Marka ,Willego , Romka ze swoim Jagerem ,Krzyśka z Dikarem ,czy Ramroda z kolejnym orginałem ,tylko wtedy należy " na paluszkach do nich podchodzić" ,wiesz to są "te dni" o ile zrozumiesz aluzję .
Dziesiątek na tarczy .
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: Szukam kogoś kto wprowadzi w świat CP. Pyskowice, Siemianowice i okolice.

Post autor: Willie357 »

Arab,na paluszkach to się skrada tygrys jak idzie poruchać.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Szukam kogoś kto wprowadzi w świat CP. Pyskowice, Siemianowice i okolice.

Post autor: Arab »

Nie wmówisz mi że z Ciebie taki "Św. Mikołaj "
Tomek_44
Posty: 1
Rejestracja: pt 01.mar.2019 - 00:34
Moja broń: Remington Revolving Carbine

Re: Szukam kogoś kto wprowadzi w świat CP. Pyskowice, Siemianowice i okolice.

Post autor: Tomek_44 »

:-D Witam
Potrzebuje pomocy z karabinkiem rewolwerowym remington, chciałbym aby ktos go zobaczył i stwierdził czy jest ok. Karabinek jest nowy, świeżo kupiony, jezeli były by jakies uszkodzenia to bym go wymienił na inny model. Świeciłem do lufy i zauważyłem niewielkie wżery chciałbym aby ktos to zweryfikował. W gre wchodzi również przestrzelenie go. Niestety nie mam jeszcze kawioru, kul i kapiszonów. Po sugestiach kolegów zakupił bym odpowiednie. Jestem z Katowic, moge sie spotkać w Alfie lub na strzelnicy w Jaworznie. Dziękuje i pozdrawiam PS. Poniżej zdjecie z chyba wżerami po prawej stronie
Załączniki
2019-03-01 23.55.22.jpg
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Szukam kogoś kto wprowadzi w świat CP. Pyskowice, Siemianowice i okolice.

Post autor: Arab »

Tak z humorem ,by nikt mnie nie posądził o stronniczość, obrażanie ,lub coś ten teges .
Ja nie pomogę.Karabin i owszem ale rewolwer ? jestem z innej bajki .
Proponuję wbij na Alfę na Siemianowicach w niedzielę tak ok 9.30 podejdż na 100 m to ta oś na końcu parkingu ,powiedz o co ci chodzi i że masz jeno rewolwer i cztery pociski w kal.05 l markowego piwka a na pewno znajdzie się jakiś strzelec co ci pomoże .
No i miej przy sobie gotówkę bo a nóż widelec uda się i kulki i resztę przypraw zdobyć ,zawsze ktoś ma czegoś w nadmiarze ,a i za oś trzeba zapłacić na strzelnicy .
Dziesiątek na tarczy !
ODPOWIEDZ