Przypałowe aukcje...

ODPOWIEDZ
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: wyrzucony »

Marek pisze: pn 28.sty.2019 - 16:08
Coś nie coś wiem o sharpsach i jakoś z nich strzelam, może chcesz sobie poogladać ranking ?
Ten program też stworzyłem a sześć lat temu nic podobnego nie istniało.
No nie tego to już za wiele. Takie pierdoły to możesz małym dzieciom opowiadać.

RANKING STWORZYŁ PIOTREK LUCIA WSPÓLNIE ZE MNĄ I ISTNIAŁ ZANIM POWĄCHALEŚ CZARNEGO PROCHU.
Mylisz pojęcia :( piszę o programie a nie o zasadach rankingu. Tak istniał wcześniej ale nikomu już się nie chciało go ciągnąć dalej w exelu czyli najbardziej prymitywnej formie dla programisty. Autor zasad jest przytoczony w
Sam cie poprosiłem gdy Piotrek zrezygnował żebyś to dalej prowadził i przygotował program w którym zrobimy zapisy na MISTRZOSTWA Polski i program został.
I tym razem się mylisz, program celpal.org napisałem na zawody w Jaworznie duuużo przed MP i sukcesywnie go poszerzam. Co do średniej ważonej to sam się ośmieszasz tymi stwierdzeniami.
Strzelectwo jest dziedziną znaną od ponad 300 lat i każdy w tym i Ty Marku korzystał z wiedzy innych. Co chcesz udowodnić, że bez innych nie potrafiłbym strzelać ? Oczywiście że tak, tak jak wszyscy pozostali i Ty również.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Marek »

Koło też wymyśliłeś.
Gebels był by z Twojego toku rozumowania dumny.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: wyrzucony »

Jak brak argumentu to jak zwykle używasz ad absurdum, normalka już się przyzwyczaiłem, że nie potrafisz się przyznać do błędu.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Marek »

Coś nie coś wiem o sharpsach i jakoś z nich strzelam, może chcesz sobie poogladać ranking ?
Ten program też stworzyłem a sześć lat temu nic podobnego nie istniało.
Piszesz o rankingu.

Najlepiej za dwa dni po cichu usuń to i żyj szczęśliwie w oparach już nie absurdu tylko kilku wiaderek gnojówki które na Ciebie ostatnio wylano. Mija tydzień otrzepiesz piórka i znów swoje brednie zaczynasz.
Biker
Bywalec
Posty: 215
Rejestracja: pn 16.maja.2016 - 11:34
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Biker »

Ja tam widzę jedno rozwiązanie :lol:


Obrazek

Normalnie piaskownica, nic dziwnego, że forum zdycha.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: stangret »

Z politrukiem nie wygrasz. Nawet pojedynku :lol:
A forum zdycha bo zamordyzm rodem z Łubianki zapanował. Wszyscy poszli do lasu :?: :-)
palisie
Posty: 30
Rejestracja: pt 23.lis.2018 - 09:58
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: palisie »

Derek napisał
Niestety dałeś się .44 nabrać na opinię fachofców z beżowego. Jeden napisał, że w tym sharpsie jest lufa urżnięta drugi, że to "wyrób broniopodobny", no jeden lepszy od drugiego albo siebie warci :P
Strasznie lubisz obrażać innych ludzi - łatwo zauważyć iż ilekroć tak robisz zawsze dostajesz łomot.
44 napisał
P.S.
a co do "fahofcuf" z beżowego to podzielam Twoje zdanie. Nasz najlepszy, urlopowany przyjaciel na "s" to specjalista wysokiej klasy, rzeczywiście. Ten drugi względem niego to jeszcze biedy pół...
ZUS płacisz do 10 czy po 10 ?
Czy może taki prawdziwy Fachowiec go nie płaci bo nie umie na niego zarobić ?
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: wyrzucony »

Marek pisze: pn 28.sty.2019 - 17:10 Najlepiej za dwa dni po cichu usuń to i żyj szczęśliwie w oparach już nie absurdu tylko kilku wiaderek gnojówki które na Ciebie ostatnio wylano. Mija tydzień otrzepiesz piórka i znów swoje brednie zaczynasz.
Znowu to samo ? Nie potrafisz znieść tego, że ktoś inny niż Ty sam ma rację ?
Jedyną metodą jaka mnie bijesz na głowę to jest obrażanie, rób tak dalej :(
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: wyrzucony »

palisie pisze: pn 28.sty.2019 - 18:08
Derek napisał
Niestety dałeś się .44 nabrać na opinię fachofców z beżowego. Jeden napisał, że w tym sharpsie jest lufa urżnięta drugi, że to "wyrób broniopodobny", no jeden lepszy od drugiego albo siebie warci :P
Strasznie lubisz obrażać innych ludzi - łatwo zauważyć iż ilekroć tak robisz zawsze dostajesz łomot.
A gdzie tutaj masz obrazę ? "Fachofcy" toż jeden już obciął lufę a drugi porównał jako "wyrób broniopodobny" istni specjaliści. Uważasz, że w tym przypadku napisanie o nich "fachofcy" jest obrazą ?

Co do "łomotu" to towarzystwo wzajemnej adoracji nie toleruje nikogo kto ma swe własne zdanie w zakresie sharpsów i kto piętnuje wyśmiewanie się z nowicjuszy. Przyjżyj się wstecz co ci ludzie piszą i jak a potem oceniaj.
palisie
Posty: 30
Rejestracja: pt 23.lis.2018 - 09:58
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: palisie »

wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: wyrzucony »

Głosów przeciw "towarzystwu" w tej chwili jest 8:4 czas by "towarzystwo" zastanowiło się nad swoim postępowaniem.
Zresztą nikt ich tu nie trzyma skoro to "forum umiera" to nie muszą to wogóle zaglądać.
palisie
Posty: 30
Rejestracja: pt 23.lis.2018 - 09:58
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: palisie »

A gdzie to głosowanie się odbywa :-D .
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: stangret »

palisie pisze: pn 28.sty.2019 - 18:38 A gdzie to głosowanie się odbywa :-D .
Zapewne w domu partii oficera politycznego tow. Derek :lol:
Ten Sąd Kapturowy jest bezlitosny i tak transparentny jak gazeta Michnika i finanse Ryśka Petru :lol:
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: wyrzucony »

Stangret zarobiłeś już pierwsze ostrzeżenie obrażaj mnie dalej teraz czekam na to z uśmiechem :P
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: stangret »

Wkrótce dzięki Tobie to forum będzie liczyło jednoręczną ilość użytkowników. Właściciel forum powinien Ci dać medal za wyjątkowy dar zjednywania ludzi.
Mi wystarczyła jedna tylko Twoją antyspołeczna o antykoleżeńska akcja, której skutki widziałem na własne oczy.
Jak dla mnie dyskfalifikacja kol. [ingerencja: naruszasz przepisy RODO ]. Nie wyciągasz wniosków tylko brniesz dalej z ironicznym uśmiechem na ustach. Gratuluję samozaparcia.
ODPOWIEDZ