UoBiA luźne dywagacje

wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: wyrzucony »

Co prawda wstecz w czasie ale udzielam sobie ustnego upomnienia 😔
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: slaw29 »

Dzień dobry -Panie Moderatorze Derek
mogę o coś zapytać czy jakiekolwiek słowo czy stwierdzenie będzie natychmiastowo uznane za wulgaryzm obrażanie rozmówcy i moderatora a ja wylecę natychmiastowo z forum ?
Zostanę zwyzywany , obrażony i pozbawiony możliwości samoobrony ? Bo normalnie już boję się o zgrozo o cokolwiek zapytać czy cokolwiek napisać .
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: Wycior »

slaw29 pisze: czw 29.lis.2018 - 19:33 boję się o zgrozo o cokolwiek zapytać czy cokolwiek napisać .
Jako facet któremu kiedyś nawrzucałeś m.in. od "idiotów nic nie mających oprócz idei niby wolnościowych a głupszych od sznurówek które mają w butach" przyznaję że brakowało mi jednak Twojej obecności na forum i przez tych kilka dni tęskniłem za Twoimi soczystymi postami. Mam też nadzieję że Moderator po debiucie w roli surowego sierżanta (pamiętasz okres unitarny w wojsku?) będzie na Ciebie, forumowego weterana, patrzył z pewną wyrozumiałością. Trudno mi sobie wyobrazić że będziesz się bał zapytać czy napisać ... Tylko czasem przeczytaj to co napisaleś. Do dwóch godzin można post korygować.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: slaw29 »

Wycior a kiedy to było.... rok temu ? Dostałem bana nie dyskutowałem może mi się należało . Teraz jednak sądzę ze mi się nie należało i chciałbym się dowiedzieć dlaczego .
No chyba że mi się należało za czyny sprzed roku ?

A może tutaj ma być zamordyzm i dyktatura .
DEREK napisał
autor: Derek » wt 20.lis.2018 - 12:20
Z decyzjami Adminów i Moderatorów publicznie się nie dyskutuje. Jak ktoś ma coś do napisania w takich sprawach proszę o pisanie na priv.
To mi przypomina mocno Stalinizm a ty Twierdzisz że masz wolność .
Brak publicznej dyskusji skazuje moderatora na absolutną dyktaturę , reszta społeczeństwa nawet jest nieświadoma tego co się dzieje . Jak towarzysze w piwnicach , nagan i kula w łeb i nikt nic nie wie .

No chyba że mi się należało za czyny sprzed roku ?

Co do dyskusji na temat wolności słowa i innych wolności na przestrzeni lat staram się nie dyskutować bo to nie ma sensu . Wolność i demokrację jaką mamy każdy widzi co dziennie w telewizji . Jak to było na przestrzeni lat widać dobitnie w suchej statystyce .
Wycior może trzeba samokrytycznie popatrzeć na siebie ?
WYCIOR napisał ...
Dureń nie powinien mieć broni. Dlatego w ramach sprawdzania kandydata do pozwolenia na broń testuje się m.in. elementarną inteligencję. Jeżeli ktoś na (gwarantowanie) monitorowanym forum pisze pierdoły i chełpi się np. przechowywaniem/przewożeniem załadowanej broni to jest nie tylko skończonym durniem ale i osobnikiem aspołecznym, który w celu dla zaistnienia na forum zapoda każdą bzdurę, nie bacząc na to czy nie zaszkodzi w ten sposób całej społeczności.
Ostatnio zmieniony czw 29.lis.2018 - 21:43 przez slaw29, łącznie zmieniany 1 raz.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: Marek »

slaw29 pisze: czw 29.lis.2018 - 19:33 Dzień dobry -Panie Moderatorze Derek
mogę o coś zapytać czy jakiekolwiek słowo czy stwierdzenie będzie natychmiastowo uznane za wulgaryzm obrażanie rozmówcy i moderatora a ja wylecę natychmiastowo z forum ?
Zostanę zwyzywany , obrażony i pozbawiony możliwości samoobrony ? Bo normalnie już boję się o zgrozo o cokolwiek zapytać czy cokolwiek napisać .
To złóż Pan, Panie teraz samokrytykę, przyznaj sie coś to narozrabiał, jak już możecie obaj pisać, bo Darek chyba tez sobie dał jakiś urlop oprócz ustnego upomnienia bo się nie odzywał :lol: aż przestałem tu zagladać tak nudno się zrobiło.
Dobrze ze Stachu swoje tarcze wrzucił bo forum zamarło.
Jutro pożegnanie z bronią na dwa tygodnie, to chociaż ktos coś może napisze ciekawego, lub śmiesznego.
Ostatnio zmieniony czw 29.lis.2018 - 21:48 przez Marek, łącznie zmieniany 1 raz.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: Marek »

O żyje chłop.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: slaw29 »

Nie wszyscy młodsi użytkownicy forum mogą właściwie rozumieć sformułowanie samokrytyka , może więc warto przybliżyć historyczny rodowód tego zwrotu .
https://twojahistoria.pl/2018/04/08/czy ... i-w-prl-u/
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: RedGuy »

Nieraz irytowały mnie wpisy slaw29 ale rzeczywiście wrósł on tak w to forum że jest pewnego rodzaju jego częścią i bez niego trochę tu sztywno. Swoją drogą zawsze można było tu powiedzieć co się myśli (wiadomo jakieś granice zawsze były) i nikt niczym nie groził. No może jak ktoś palnął jakąś głupotę to go zrugano, ale nigdy nie odczuwałem tu czegoś takiego że tylko admin ma rację i jak ktoś mu nie przytakuje to wypad. Zawsze można było bez obaw przedstawiać swe racje - choć czasem bzdurne i mam nadzieję że to się nie zmieni. Kolego slaw29 fajnie że znów jesteś :ok:
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: wyrzucony »

Marek pisze: czw 29.lis.2018 - 21:43O żyje chłop.
Masz słaby "wzrok" skoro nie widzisz mych wpisów.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: wyrzucony »

Slaw29 odpowiem Tobie ostatni raz co do mych decyzji jako moderetara publicznie:
Z decyzjami Adminów i Moderatorów publicznie się nie dyskutuje. Jak ktoś ma coś do napisania w takich sprawach proszę o pisanie na priv.
Za złamanie tej zasady nota bene bardzo dobrze znanej Markowi- (na beżowym jest moderatorem i prowadzi niezły zamordyzm) dostałeś urlop 7 dniowy i tyle. O tym, że takie coś Tobie grozi miałeś wpis na priv ale zignorowałeś to.
Resztę dyskusji jutro możemy uskutecznić na priv i nie radzę toczyć dalej dyskusji o tej decyzji tutaj publicznie.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: Marek »

Derek pisze: czw 29.lis.2018 - 23:09
Marek pisze: czw 29.lis.2018 - 21:43O żyje chłop.
Masz słaby "wzrok" skoro nie widzisz mych wpisów.
Pisałem o Sławku, skąd pomysł że mam Ciebie na myśli ?
Za złamanie tej zasady nota bene bardzo dobrze znanej Markowi- (na beżowym jest moderatorem i prowadzi niezły zamordyzm) 
Tu nie ma zasad i nie przyrównuj się do mnie, trochę masz za daleko.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: wyrzucony »

Marek pisze: czw 29.lis.2018 - 21:42 bo Darek chyba tez sobie dał jakiś urlop oprócz ustnego upomnienia bo się nie odzywał :lol: aż przestałem tu zagladać tak nudno się zrobiło.
A to Twoje pisanie? Jednak nie zauważyłeś, że coś zamieściłem.

Aha przyrownywać się do Ciebie ani na myśl mi nie przyszło.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: mar_kow »

RedGuy pisze: czw 29.lis.2018 - 22:41 [...] ale nigdy nie odczuwałem tu czegoś takiego że tylko admin ma rację i jak ktoś mu nie przytakuje to wypad. Zawsze można było bez obaw przedstawiać swe racje - choć czasem bzdurne i mam nadzieję że to się nie zmieni. Kolego slaw29 fajnie że znów jesteś :ok:
Gdyby tylko admini mieli patent na wiedzę i doświadczenie to Forum miałoby bardzo wąskie grono na zasadzie towarzysza Jarząbka z Misia... Nie chodzi o to aby kogoś obrażać ale niektórym tak "z plaskacza" się należy za szerzenie niebezpiecznych bzdur. Mały op...ol jeszcze nikomu nie zaszkodził a banowanie i nadopiekuńczość świeżaków daje się pod rozwagę adminowi. Nie ma łatwego zadania ale nikt "tak sobie" nie zostaje adminem bo byłaby to kolejna patologia...
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: slaw29 »

mar_kow ..pisze
Gdyby tylko admini mieli patent na wiedzę i doświadczenie to Forum miałoby bardzo wąskie grono na zasadzie towarzysza Jarząbka z Misia... Nie chodzi o to aby kogoś obrażać ale niektórym tak "z plaskacza" się należy za szerzenie niebezpiecznych bzdur. Mały op...ol jeszcze nikomu nie zaszkodził a banowanie i nadopiekuńczość świeżaków daje się pod rozwagę adminowi. Nie ma łatwego zadania ale nikt "tak sobie" nie zostaje adminem bo byłaby to kolejna patologia...
No właśnie praca admina powinna podlegać ściśle określonym zasadom . Powinien mieć wiedzę w temacie i BYĆ SPRAWIEDLIWYM a nie stronniczym .
Admini jeżeli banują za używanie słów wulgarnych to te słowa rzeczywiście powinny być słowami wulgarnymi wedle słownika a nie widzimisie adminów czy moderatorów .
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: Marek »

Derek pisze: pt 30.lis.2018 - 00:52
Marek pisze: czw 29.lis.2018 - 21:42 bo Darek chyba tez sobie dał jakiś urlop oprócz ustnego upomnienia bo się nie odzywał :lol: aż przestałem tu zagladać tak nudno się zrobiło.
A to Twoje pisanie? Jednak nie zauważyłeś, że coś zamieściłem.

Aha przyrownywać się do Ciebie ani na myśl mi nie przyszło.
To był zwykły sarkazm, a nie główna myśl postu.
ODPOWIEDZ