UoBiA luźne dywagacje

Furbolg
Posty: 32
Rejestracja: pt 02.mar.2018 - 08:12
Moja broń: brak

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: Furbolg »

Marek pisze: pt 16.lis.2018 - 16:19 Zawsze mówili że kobiety się muszą malować a my nie bo jesteśmy idealni, widać te dwie fujary ze zdjęcia też muszą coś zamalować
Odnoszę wrażenie, że to forum i jemu podobne to ostoja normalności w tych dość ciekawych czasach.
Prawdziwie męski, szorstki klimat, okraszony sporą dozą życzliwości (rzecz jasna dla tych, którzy potrafią to dostrzec). Dobrze się to czyta. I szkoda tylko, że jest nas tak niewielu. Mimo wszystko- tak trzymać, i nie puszczać :ok:
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: mar_kow »

Furbolg pisze: sob 17.lis.2018 - 23:41 [...]
Odnoszę wrażenie, że to forum i jemu podobne to ostoja normalności w tych dość ciekawych czasach.
Prawdziwie męski, szorstki klimat, okraszony sporą dozą życzliwości (rzecz jasna dla tych, którzy potrafią to dostrzec). Dobrze się to czyta. I szkoda tylko, że jest nas tak niewielu. Mimo wszystko- tak trzymać, i nie puszczać :ok:
Kilku "szczochranych" mogłoby stwierdzić inaczej (gunsmith i inni)... :pomysl:
Ale poziom trzeba trzymać...
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: nerokpl »

Indiańscy mężczyźni się malowali. :)
Awatar użytkownika
KUKUŁKA
Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: wt 01.lip.2014 - 07:17
Lokalizacja: POGÓRZE SUDECKIE
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: KUKUŁKA »

Ale nie robili tego by upodobnić się do swoich kobiet .
Ostatnio zmieniony pn 19.lis.2018 - 08:45 przez KUKUŁKA, łącznie zmieniany 1 raz.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: wyrzucony »

No to teraz odjechaliście od tematu bardzo daleko - wieczorem posprzątam i założę Wam osobny temat na luźne dywagacje.


/nowy Moderator/
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: Marek »

Nie warto, może niektórym uzmysłowi jak cześć tej grupy może być postrzegana przez ustawodawcę.
Taka grupa nie może sama o sobie decydować, a tym bardziej mieć wpływ na nowe przepisy, a broń Boże dać im broń :oczy:
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: slaw29 »

O i kolega Derek został moderatorem ... Gratulacje . Mam nadzieję że uda się koledze skutecznie odsiewać prowokatorów i osoby które wpływają mało pozytywnie na wizerunek grupy CP zadając idiotyczne czy prowokacyjne pytania .
Pytania owe poziomem nie przystają do tego aby padać na forum o historycznej broni .

Kolega Derek jest systematyczny i staranny to może będzie się mu chciało prowadzić selekcję i usuwanie tematów poniżej godnego poziomu .
Tematów prowokacyjnych i rzutujących na poczytalność środowiska .
Chyba nigdy i nigdzie nie zdarzyło mi się spotkać w realu tak " tumowatego " podejścia do broni jak tutaj w niektórych wątkach . Może kolega Derek ( posiadający czas i chęci ) porozmawia z administracją aby takie osoby przeniosły się na forum akwarystyczne czy astronomiczne .
Wszak chyba 99,9 % osób strzelających z CP robi to odpowiedzialne . Dlaczego na naszą Pasję czy odskocznie ludzie mają patrzeć przez pryzmat jednego promila ?

Owocnej pracy życzę ;-)
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: mar_kow »

slaw29 pisze: pn 19.lis.2018 - 18:59 [...]
Kolega Derek jest systematyczny i staranny to może będzie się mu chciało prowadzić selekcję i usuwanie tematów poniżej godnego poziomu .
[...]
Qrcze - normalnie podlizujesz się :-P ...
Żartuję - debilizm trzeba tępić na każdym kroku żeby nie wszedł w kanony sztuki i na salonach nie królował...
Mam nadzieję że kiedyś spotkamy się w realu... :piwo:
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: Marek »

O i kolega Derek został moderatorem ... Gratulacje . 
Qrcze - normalnie podlizujesz się
Hehe, Panie Sławku idę o flaszkę że pomimo tego postu z gratulacjami będziesz Pan pierwszym banem "młodego" moderatora :lol: za wszystkie dotychczasowe grzeszki :?:
Nic tu nie daja ciepłe słowa i gratulacje.
Rusznik moderator Pana opierniczył i już, Darek zrobi jak politruk nagant i pod ścianę :lol:
Lepiej Panie Sławku napisz Pan jaki masz plan poprawy, żeby nie zostać zbanowanym :lol:
Jakieś pomysły ?
Samokrytyka ?
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: wyrzucony »

Za późno na rady. Trzeba było go Marku- lepiej wyszkolić i uwrażliwić, że z Moderatorem się publicznie nie dyskutuje co zresztą masz dobrze przećwiczone na beżowym.
Teraz pan Sławomir trochę ma czasu na przemyślenia i mam nadzieję, że przez ten czas trochę poćwiczy normalne pisanie bez wulgarnych zwrotów, obrażań interlokutorów i dziwnych insynuacji. Osobiście życzę mu powrotu do normalności.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: Marek »

Wygrałem flaszkę ? :lol: :lol: :lol:

To miał być tylko żart, a widze że trafiłem.
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: Willie357 »

pomogę wypić tą flaszkę,tylko poczekajmy do 20 grudnia na dzień czekisty
https://youtu.be/CLaoT0ufNg8
Ostatnio zmieniony wt 20.lis.2018 - 19:49 przez Willie357, łącznie zmieniany 1 raz.
Staszek L
Bywalec
Posty: 322
Rejestracja: czw 23.lut.2017 - 18:08
Lokalizacja: Środek Polski
Moja broń: Niezawodna

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: Staszek L »

Kolego Darku, gratuluję awansu, tylko na początek nie stosuj zbyt gęstego sita, żeby to forum nie stało się szybko zbyt nudne.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: wyrzucony »

E z ta flaszką to poczekajcie bo urlop to nie ban chociaż Slaw to zdolny człowiek i kto wie :P
Awatar użytkownika
Ellen
Posty: 79
Rejestracja: wt 26.wrz.2017 - 18:19
Lokalizacja: Śląsk
Moja broń:

Re: UoBiA luźne dywagacje

Post autor: Ellen »

Derek pisze: wt 20.lis.2018 - 15:36 ...poćwiczy normalne pisanie bez wulgarnych zwrotów, obrażań interlokutorów i dziwnych insynuacji. Osobiście życzę mu powrotu do normalności.
Aby być branym poważnie należy traktować wszystkich tą samą miarą. A w szczególności samego siebie.
Stwierdzenie powyżej niestety temu przeczy, a za stwierdzenie z watku:
viewtopic.php?f=93&t=4813&p=38603#p38603
Derek pisze: ...jesteś taki powolny w myśleniu ?
To sam sobie szanowny moderator powinien udzielić upomnienia...
ODPOWIEDZ