Strzelnica westernowa memy

Biker
Bywalec
Posty: 215
Rejestracja: pn 16.maja.2016 - 11:34
Moja broń:

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: Biker »

Niektóre z tych memów są naprawdę śmieszne :lol: . A co do samej sytuacji to ktoś zaprosił księży, jego sprawa. Wyjaśnienie sytuacji z balonem i szarfami też chyba ucina spekulacje o strzelaniu do "barw narodowych".


roundball pisze: śr 07.lis.2018 - 22:45
A rewolwery to chyba normalne cattlemany na scalaki tylko z czarnym prochem.

"Normalne Cattlemany na scalaki" :oczy: :-x Praca domowa na wieczór - ustal jak potocznie nazywano ten model rewolweru.

slaw29 pisze: śr 07.lis.2018 - 22:31 Dziwne że te same ludzie unikają jak ognia płacenia podatków na te barwy narodowe .
No to zaorałeś większość "narodowców" :brawo:
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: Wycior »

Duchowny z bronią nie powinien budzić zdziwienia. Wspomnijmy papieża Juliusza II albo pastora Alexandra Johna Forsyth'ea, który jako wynalazca zapłonu kapiszonowego bardzo się naszemu hobby zasłużył. Ksiądz-myśliwy to przecież także normalka. Osobiście wolę widzieć księży na strzelnicy, obcujących z owieczkami w ich naturalnym środowisku, niż na ambonie przy odczytywaniu listów ułożonych przez ich szefów w czasie gdy Duch Święty najwyraźniej miał wolne.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: slaw29 »

Osobiście wolę widzieć księży na strzelnicy, obcujących z owieczkami w ich naturalnym środowisku, niż na ambonie przy odczytywaniu listów ułożonych przez ich szefów w czasie gdy Duch Święty najwyraźniej miał wolne.
Kolega Wycior jak zwykle ma perfekcyjne skupienie .

Na mojej parafii tylko jeden robi takie wrażenie . Mocno czuć go wodą kolońską Brutal - jakież szczęście że jest w mniejszości
Awatar użytkownika
roundball
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: czw 13.paź.2016 - 19:10
Lokalizacja: Żywiec
Moja broń:

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: roundball »

Biker pisze: czw 08.lis.2018 - 10:54
roundball pisze: śr 07.lis.2018 - 22:45
A rewolwery to chyba normalne cattlemany na scalaki tylko z czarnym prochem.

"Normalne Cattlemany na scalaki" :oczy: :-x Praca domowa na wieczór - ustal jak potocznie nazywano ten model rewolweru.


Nie łap mnie za słówka. Colt SAA jast sprzedawany pod nazwą Cattleman i innymi nie zależnie od tego czy jest na scalaki czy CP
A użytkownicy cattlemanów odprzodowych nieraz nawet nie wiedzą jak on się prawidłowo nazywał więc celowo użyłem tej nazwy.
Awatar użytkownika
Długi
Posty: 69
Rejestracja: pt 27.lip.2018 - 13:44
Lokalizacja: Lubin(zDolnyŚląsk)
Moja broń: Remington 44 5,5" z INOXU,a co...

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: Długi »

Ja jednak zostanę przy swoim,że ich miejsce jest na księżycu.Tam mogli by "przestrzelić" tylko swoje d.u.p.y.
https://dziennikbaltycki.pl/ksiadz-z-gd ... r/13650841 :!:
Awatar użytkownika
roundball
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: czw 13.paź.2016 - 19:10
Lokalizacja: Żywiec
Moja broń:

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: roundball »

A takiego księdza to ja bym bardzo chętnie widział na strzelnicy.... bo mi się ostatnio wszystkie stojaki do tarcz porozwalały... :!: :!:
Poza tym, ciekawiej jest kiedy tarcza ucieka. 8)
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: slaw29 »

Długi trzeba używać wyszukiwania
https://natemat.pl/85477,kim-sa-polscy- ... czycielami

Można szumnie głosić pierdoły i w nich trwać .
Mamy zarejestrowanych 250 ofiar księży pedofili na przestrzeni wielu lat .
na tej samej przestrzeni mamy zarejestrowane 40000 samobójstw i 20000 ofiar na wskutek wypadku drogowego . Długi umiesz policzyć ile razy twoje dziecko statystycznie się powiesi i zginie w wypadku samochodowym zanim zostanie zgwałcone przez księdza ?

No to ja Tobie policzę . Statystycznie osobnik powiesi się 160 razy i 80 razy zginie w wypadku zanim ksiądz go zgwałci ;) . Czysta matematyka :ok:
Więc może nie używajmy tutaj argumentów które są wzięte z dupy maryny tak naprawdę i stanowią margines trudny do wyobrażenia . Długi umiesz przeliczyć prawdopodobieństwo wystąpienia takiego przypadku w ilu zerach po przecinku się zamknie ?
To tak jak delegalizować czarnoprochowce bo 2 osób się zastrzeli rocznie a 4000 użyje sznurka . Zdelegalizujmy sznurki :ok:

Roundball z Żywca też tutaj masz polecisz robić ordnung.... ale księdza to ci tam będzie trudno odszukać , za to widać same niekształcone mordy ?
https://dziennikzachodni.pl/rejestr-ped ... r/12813370

Mogę moderatora prosić o zrobienie osobnego tematu przekroju pedofili w społeczenistwie PL ?
Awatar użytkownika
Długi
Posty: 69
Rejestracja: pt 27.lip.2018 - 13:44
Lokalizacja: Lubin(zDolnyŚląsk)
Moja broń: Remington 44 5,5" z INOXU,a co...

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: Długi »

Nie przestanie mnie zadziwiać krótkowzroczność niektórych ludzi i klapki na oczach,a już najbardziej usprawiedliwianie zbrodniarzy......,a jak jeszcze naplujesz takiemu w twarz,to cię przekonuje że deszcz pada...
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: slaw29 »

Mnie też się podobają ludzie co jak się uprą to ni chuja żadne argumenty nie trafiają nawet matematyczne . Możesz takiemu mówić ze to....że go pierdylnie meteoryt w głowę jest nie możliwe a on przez cale życie patrzy w niebo i pieprzy o meteorytach :-D

Ci ludzie mają jedną cechę za cholerę się nie zmienią przez całe swoje życie i jeden dzień dłużej aż do śmierci :ok: :piwo:
Jako że zatrudniam ludzi znam te jednostkę chorobową bardzo dobrze . Właściwe rozpoznanie stanu zajmuje tylko tydzień :piwo:

Długi - ja bym się obawiał czy czasem Ufo MNIE NIE WYKORZYSTA ANALNIE .

Długi - masz dzieci ? Bo ja obstawiam że nie .

PS. Elwis żyje :piwo:
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: slaw29 »

https://lodz.onet.pl/lodzkie-ksieza-wyp ... je/hjbdjmp
- A najgorsze jest to, że znaczna część tych ludzi, którzy dołączają się do tego festiwalu nienawiści to także strzelcy, którzy mają uprawnienia. I zamiast powiedzieć, że "taka fajna strzelnica w końcu powstała", wolą nam dowalić. Ot, taka "polaczkowatość" niestety - podkreśla fotograf.
Facet ma rację .
ODPOWIEDZ